2010 Aralık- 2011 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan sevdenur, 23 Nisan , 2009, 15:30:19

« önceki - sonraki »

duygusu

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

çok hoş olmuş canım. zor ve emekli bişeye benziyo. sağlıklı günlerde kullansın inşşlh kızın  :nazar:
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Meraba kizlar nasilsiniz?
biz iyiyiz cok sukur, gece sancilandim biraz, 5'ten 8'e kadar uyuyamadim  :-[
duzenli sanciydi ama cok siddetli degildi panik yapmadim uyumaya calistim, dinleniyorum simdi
bakalim nolucak.. Bu arada sinirliyim  :cildir: biraz once esimin kardesi aradi ' abi ceyhun mu koyucaksiniz oglanin adini?
babamin adini neden koymicaksiniz diyo '  :violent1: o na ne oluyorsa  :violent1:
esim tlfnda konusuyo bende duyuyorum konusurken gozumun içine bakiyordu,
bu ismi begendik falan filan dedi, hiii hiii diyerek geçistirdi, konusmak istemedi yanimda,
simdide gitti  :cildir: bak herif dedim, bu saatten sonra yine isim tartismasina girmicem senle kimse karismasin yeter dedim  :cildir: :cildir:
tamam yaa niye bagiriyon dedi gitti .. Yel degiyormus bakin içime dogmustu zaten, kulaklarimlada duymus oldumm
cok beklerlerr  :violent1:

SiRiNe

aysecim bence kayninin karismamsi gerek, sizin bebeginiz bu hem kayninin kendi cocugu olunca kendisi koysun=)''

annemde cok der ucuncu olunca sunu bunu koy diye kendince modern isimlerden bahsediyor anne derim biz esimle neyi begenirsek onu koyariz

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Alıntı yapılan: ikiz AnneSi - 27 Kasım , 2010, 16:13:00
aysecim bence kayninin karismamsi gerek, sizin bebeginiz bu hem kayninin kendi cocugu olunca kendisi koysun=)''

annemde cok der ucuncu olunca sunu bunu koy diye kendince modern isimlerden bahsediyor anne derim biz esimle neyi begenirsek onu koyariz

iste bu yuzden sinirlerim tepeme cikiyor ya duygucum, esimden kucuk kardesleri karisiyor,
kaynanamda bana isim soylemezde, ceyhun'da neymis baska isim bulamadiniz mi diyor  :tongue3: :violent1:
Birilerinin yaninda laf olsun diye ' ne istiyorlarsa onu koysunlar 'der , begendigimiz
ismi begenmezler, ustelik esiminde aklini karistiyriyorlar, al iste bugun yine yok yere tartistik az bisey..
sinir oluyorum sinirr  :violent1: dun'de gorumcem diyodu kesin ceyhun mu olucak simdi diye
evet dedim, hmmm dedi gicik gicik, begenmedigini nasilda belli ediyor. ya sabirr  :BangHead:

esra26

sinir şeyler onlara ne yaa allallaaa  :caca: :caca: bizde bi beğendiremedik gitti kimseye aslında kime ne sen bildiğini yap kuzucum  :k06:

esra26

NAZAR DUASI 

وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ  بِ""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

M E L E K L E R İ M İ Z     R A B B İ M E      E M A N E T      O L S U N
1-ayşenur_Minik Mucizem   4 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
2- tuğba                             4 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
3- esra26                         17 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
4- kimyacı34                    24 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
5- büşra_peri masalı         27 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
6- elif84                           27 gun sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
7- Cunfer_u                     28 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
8- melekk                        29 gün sonra bebeğin kucağında   :love9: 
9- ELif                              29 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
10-Shabby                       35 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
12-Hayrunisa                   37 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
12-cigdem006                 39 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
13-Balbocegi                    40 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
14-Askmelegi                   40 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek-kiz)
15-seralara                     40 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:   (erkek)
16-Kara_cicegim             45 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
17-maviş 06                   47 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
18-gülşah23                   49 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
19-Gül                            51 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
20-dirim                          57 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
21-Nevaa                        58 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
22-veliff                          59 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
23-enna                         60 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
24-BERİLL                      61 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
25-sheqerliq                   67 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
26- chilek                       73 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
27-özlemim                   74 gün sonra bebeğin kucağında    :love9: (kiz)
28-Lunary                      77 gün sonra bebeğin kucağında    :love9:  (erkek)
29-sabırsız                     88 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kiz)
30-sinemtirendez           88 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
31-bambam81               89 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
32-hasretali                    90 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:   (kiz)
33-birgül87                    91 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
34-pisicik                      105 gün sonra bebegin kucaginda   :love9: (erkek)

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Alıntı yapılan: esra26 - 27 Kasım , 2010, 17:12:06
sinir şeyler onlara ne yaa allallaaa  :caca: :caca: bizde bi beğendiremedik gitti kimseye aslında kime ne sen bildiğini yap kuzucum  :k06:

Karismazlarsa olurmu hiç esracim  :violent1: :violent1:
sizdemi begendiremediniz  ;D nedir bu milletten cektigimiz,
yok yok kimseye pabuç birakmam ben biz begendik onlara ne  :violent1:

duygusu

Bebeğimizin ismini kimseye söylemiyoruz henüz belli değil diyoruz yoksa benimde kaynanamlar karışırr

♥ღвüşяαღ♥

dilengisk

e benim oglumun adı direk eşimin babasının adı oldu sorgusuz sualsiz beyfendi cinsiyetini ogrendigimiz anda iskender olacak konu kapanmıstır dedi tartıs et banamısın demedi sanki dokuz ay tasıyan ben degilim annesi de e siz bilirsiniz oglum ama hain hain zafer kazanmıscasına...

eşimin abisini cocuklarının adı utku ceyhun ve eylul ecrin ama benimkisi iskender... o koysaydı babanızın ismini dedim beni ilgilendirmezmiş ne kavgalar gurlutuler cktı yok annesi bırak cocugun hevesini kursagında bıraktın ilk defa baba olacak yaptıgına bak sanki ben 35. kez anne oluorum ya

benciller cok benciller

dilengisk

hayır ikinci isme de musade etmiolar efendim cok uzun olur cocugu kim neyle cagıracak aklı karısır bilmem ne diye gel de delirme :caca:

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Alıntı yapılan: chilek - 27 Kasım , 2010, 19:23:11
e benim oglumun adı direk eşimin babasının adı oldu sorgusuz sualsiz beyfendi cinsiyetini ogrendigimiz anda iskender olacak konu kapanmıstır dedi tartıs et banamısın demedi sanki dokuz ay tasıyan ben degilim annesi de e siz bilirsiniz oglum ama hain hain zafer kazanmıscasına...

eşimin abisini cocuklarının adı utku ceyhun ve eylul ecrin ama benimkisi iskender... o koysaydı babanızın ismini dedim beni ilgilendirmezmiş ne kavgalar gurlutuler cktı yok annesi bırak cocugun hevesini kursagında bıraktın ilk defa baba olacak yaptıgına bak sanki ben 35. kez anne oluorum ya

benciller cok benciller

ayy , chilek'cim sikma canini.. dicem ama anliyorum seni cok sinir bozucu bir durum
kendi bebeginin uzerinde bile hakkin olmuyor  :BangHead: sanki sen sadece tasiyici anneymissin gibi muamele ediyorlar
ellerinde olsa cocu kdogunca alicaklar elinden  :BangHead: vallah ben pabuç birakmam kimseye
oBenim oglum ! o kadar; esimde bana zorla babasinin adini koymaya kalkisti,
ne kadar cok tartistik bu konuda anlatamam, i s t e m i y o r u m dedim ! istersen bosa beni istemiyorum dedim..
bakti olmuyo vazgecti, iyide oldu !! bide ne diyo biliyormusun canim, neymis
babasinin adini koyunca cok sevinecekelrmis, daha cok seveceklermis oglumu  :)
bende dedim isimlemi sevicekler, sevmesinler daha iyi dedim !

dilengisk

gercekten cok zor aysenurcum bazen oyle bozuluorum ki dun gece kuzenimi acile kaldırdılar 35 yasında 2 cocuk annesi kadın ve menenjit teshisi kondu oyle uzuldum ki anlatamam eşimin tepkisi bana bak uzulme bu kadar cocuga yansıyacak... ya cok sukur bebegimiz olacak evet ama ben yokmusum gibi davranmaları sinir edio tasıyıcı anne gibi hissettim kendimi aclıktan olsem yemek ye diyen olmazdı şimdi aman ye oglum ac kalmasın

dedim valla iyi koca olamadın iyi baba olacaksın inşallah ama insanın zoruna gidio

Balböceği

Chilekcim uzulme desem yalan olur

Bizdede ayni sorun var ne tartisma ne kavga care oldu

Tartismakta istemiyorum ben bosverdim Herseyden onemlisi

Benim Sagligim uzulmemem gerekiyor ilk cocuk ilk heves

keske saygi gosterselerdi ama o kadarda degerleri olur..

insallah Hakkimizda ne hayirlisi ise o olur  :amin: :amin: