2010 Aralık- 2011 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan sevdenur, 23 Nisan , 2009, 15:30:19

« önceki - sonraki »

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

:-ooo :-ooo ayşecim karda mı yağdı oralara  :dontknow: ben korkuyodum karda kışta doğuma gidicem diye. sen şimdiden kış annesi olmuşsun valla  :k06: burda tık yok güneşli bi hava var  :sunny:
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Alıntı yapılan: •°o.O gulsah23 O.o°• - 25 Kasım , 2010, 12:58:28
:-ooo :-ooo ayşecim karda mı yağdı oralara  :dontknow: ben korkuyodum karda kışta doğuma gidicem diye. sen şimdiden kış annesi olmuşsun valla  :k06: burda tık yok güneşli bi hava var  :sunny:

Gülsahcim bu senenin ikinci kar'i  8) burasi boyle, ne yazi belli ne kisi,
bi bakarsin bugun gunes var yarin kar, ertesi gun yagmur  :ehi:
agustosta bile sel oldugu zamanlar oluyor, kisin ortasinda gunes.. felegini sasmis buranin iklimi  :ehi: :ehi:

BERİLL

slm kızlar bende epeydir yoktum buralarda siteye giremedim.Ayşenurcum öncelikle sana geçmiş olsun diyorum.
Bende 31. haftayı bitiriyorum nasipse bu hafta beşiğini falan aldık acaba çok mu erken?Bugünde hastane çıkışını falan alayım diyorum.

dirim

beril canım bende 32.haftanın içindeyim
bizim mobilya dün geldi,hastane çıkışını da yaklaşık 1 ay önce aldım
şimdi yıkama işleri kaldı,hastane çantamı hazırlayım diyorum artık

kızlar hastaneye nasıl bir terlik hazırladınız?
kapalı ev terliğimi?açık terlik mi?

esra26

NAZAR DUASI 

وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ  بِ""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

M E L E K L E R İ M İ Z     R A B B İ M E      E M A N E T      O L S U N
1-ayşenur_Minik Mucizem   6 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
2- tuğba                           11 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
3- esra26                         19 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
4- kimyacı34                    26 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
5- büşra_peri masalı         29 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
6- Cunfer_u                     30 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
7- elif84                           30 gun sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)   
8- melekk                        31 gün sonra bebeğin kucağında   :love9: 
9- ELif                              31 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
10-Shabby                       37 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
12-Hayrunisa                   39 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
12-cigdem006                 41 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
13-Balbocegi                    42 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
14-Askmelegi                   42 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek-kiz)
15-seralara                     42 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:   (erkek)
16-Kara_cicegim             47 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
17-maviş 06                   49 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
18-gülşah23                   51 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
19-Gül                            53 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
20-dirim                          59 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
21-Nevaa                        60 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
22-veliff                          61 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
23-enna                         62 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
24-BERİLL                      63 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
25-sheqerliq                   69 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
26- chilek                       75 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
27-özlemim                   76 gün sonra bebeğin kucağında    :love9: (kiz)
28-Lunary                      79 gün sonra bebeğin kucağında    :love9:  (erkek)
29-sabırsız                     90 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kiz)
30-sinemtirendez           90 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
31-bambam81               91 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
32-hasretali                    92 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:   (kiz)
33-birgül87                    93 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
34-pisicik                      107 gün sonra bebegin kucaginda   :love9: (erkek)

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

♥ღвüşяαღ♥

esra26

ayy büşracım ya ne sen sor ne ben söyliyeyim
korkuyorumda ama bir an önce doğsunda istiyorum artık zorlaşmaya başladı herşey  :k06:
bugün doktor muayenesi vardı normal doğum yapabileceğimi söyledi 37. haftadayım daha açılmam ve incelme yokmuş benimkininde keyfi yerinde galiba gelmeye niyeti yok sanırsam  :ehi: :ehi:
sende ne var ne yok herşey yolunda mı  :love7:

Hayrünisa

selam kızlarrr benimde yarına 34. haftam bitiyorr .bu gün kontrolümüz vaerdı nst  de bağalndımm.he reşy normall dedi doktor nst sonuucmda iyii.2 hafta sonra  tekrar gircekmişim nstyee. rabbim  hepimizn  yardımcısıı olsunn :amin:

dilengisk

kızlar ben doguma hazırlık kursuna gidiyorum ve smdi geldim epiduralle ilgili bilgilendirme yaptılar sanırım en kolayı epidural eger normal cesaretiniz yoksa genelde ben normal istiyorum diye diretenler bi sure sonra dayanamayıp epidural istiyolarmıs ama gec oluyomus o yuzden direk sezeryana alıolarmıs anesteziyle:( 2 3 cm acılma olana kadar karar vermek gerekiyomus. agrı sızı vs denilen seyler %1 hastada gorulebiliyomus ama genelde cok kolay ve basarılı gecen bir dogum sekliymiş. 3 cm acılınca katateri takıolar daha snra 2 doz seklinde ilaç veriolar bu da tamamen agrıyı kesmeyecek derecedeymiş hafif agrı hissetmemiz gerekirmiş ki ıkınma vs yapabilelim. oyle korkunc hikayelere kulaklarınızı tıkayın dedi doktor benim hastanede yılda 1000 ortalama epidural yapılıomus ve 10 senede sadece 1 kişide sonrasında 10 gun suren bi sıkıntı olmus ki gecmiş en nihayetinde o da

valla ben bunları duyduktan snra hersey yolunda giderse epidural normal doguma karar verdim  :nazar:

♥ღвüşяαღ♥

Alıntı yapılan: esra26 - 25 Kasım , 2010, 20:00:28
ayy büşracım ya ne sen sor ne ben söyliyeyim
korkuyorumda ama bir an önce doğsunda istiyorum artık zorlaşmaya başladı herşey  :k06:
bugün doktor muayenesi vardı normal doğum yapabileceğimi söyledi 37. haftadayım daha açılmam ve incelme yokmuş benimkininde keyfi yerinde galiba gelmeye niyeti yok sanırsam  :ehi: :ehi:
sende ne var ne yok herşey yolunda mı  :love7:
geçen gün nst ye girdim sancım çıkmadı çok şükür..
çatı muayenesi yapalım dedi dr. yok oda haftaya dedim tmm dedi :ehi:
artık haftaya söler durum vaziyet nedir..

esra26

NAZAR DUASI 

وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ  بِ""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

M E L E K L E R İ M İ Z     R A B B İ M E      E M A N E T      O L S U N
1-ayşenur_Minik Mucizem   5 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
2- tuğba                             5 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
3- esra26                         18 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
4- kimyacı34                    25 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
5- büşra_peri masalı         28 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
6- elif84                           28 gun sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
7- Cunfer_u                     29 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
8- melekk                        30 gün sonra bebeğin kucağında   :love9: 
9- ELif                              30 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
10-Shabby                       36 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
12-Hayrunisa                   38 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
12-cigdem006                 40 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
13-Balbocegi                    41 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
14-Askmelegi                   41 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek-kiz)
15-seralara                     41 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:   (erkek)
16-Kara_cicegim             46 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
17-maviş 06                   48 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
18-gülşah23                   50 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
19-Gül                            52 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
20-dirim                          58 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
21-Nevaa                        59 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
22-veliff                          60 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
23-enna                         61 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
24-BERİLL                      62 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
25-sheqerliq                   68 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
26- chilek                       74 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
27-özlemim                   75 gün sonra bebeğin kucağında    :love9: (kiz)
28-Lunary                      78 gün sonra bebeğin kucağında    :love9:  (erkek)
29-sabırsız                     89 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kiz)
30-sinemtirendez           89 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
31-bambam81               90 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
32-hasretali                    91 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:   (kiz)
33-birgül87                    92 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
34-pisicik                      106 gün sonra bebegin kucaginda   :love9: (erkek)

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

BERİLL

günaydın kızlar  ;)
dirimcim dün bende bi arkadaşa gittim o hazırlamıştı çantasını benden bir ay önce onun doğumu bakayım dedim neler koymuş çantaya o açık terlik almış
bende öyle almayı düşünüyorum.Bu hafta sonuda bende alırım inş eksiklerimi zaman ilerledikçe iş yapmak zor oluyor daha onların yıkanması ve ütülenmeside var dimi...

esra26

günaydın canım

bende çantama açık  terlik koydum berilcim hazırlıklar başlıyo desene  :k06: bende çantamı hazırladım hemen hemen bi makaj malzemelerimi koyucam fotoğraf makinesi bide  :k06:  bebişiminki hazır yıkadım ütüledim valize koydum diğerlerini de dolaba astım çok tatlı oldular yaa artık oğluşumu bekliyom  ;D

BERİLL

senin çok az kaldı esracım allahım kolay hayırlı doğum nasip etsin.Ben daha izne ayrılmadım çalışıyorumizne ayrılınca yıkar hazırlarım inş.

hanne

günaydın arkadaşlar önceki gün kontrolum vardı oğluşummun kilosu  2,600  olmuşş artık ultrasonda hiç bişey anlamıyorumm ama kucağıma almamama z kaldığı için sabrediyorum 15 gün sonra doktorum tekrar kontrole çağırdıı ondan sonrada 2-3 günde bir alıcam dedi bidahaki kontrolde en çok korktuğum alttan muayne inşş bi sorun çıkmaz şimdilik normal doğum görünüyo ben daha valiz hazırlamadım 2 ay önce eşyalarını yıkadım ütüledim dolaba kaldırdım sanırım benimde arık valize koymam lzmmm her an her şey olabilirrr :ehi: