2010 Aralık- 2011 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan sevdenur, 23 Nisan , 2009, 15:30:19

« önceki - sonraki »

esra26

NAZAR DUASI 

وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ  بِ""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

M E L E K L E R İ M İ Z     R A B B İ M E      E M A N E T      O L S U N
1-ayşenur_Minik Mucizem   8 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
2- tuğba                           13 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
3- esra26                         21 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
4- kimyacı34                    28 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
5- büşra_peri masalı         31 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
6- Cunfer_u                     32 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
7- elif84                           32 gun sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)   
8- melekk                        33 gün sonra bebeğin kucağında   :love9: 
9- ELif                              33 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
10-Shabby                       39 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
12-Hayrunisa                   41 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
12-cigdem006                 43 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
13-Balbocegi                    44 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
14-Askmelegi                   44 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek-kiz)
15-seralara                     44 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:   (erkek)
16-Kara_cicegim             49 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
17-maviş 06                   51 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
18-gülşah23                   53 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
19-Gül                            55 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
20-dirim                          61 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
21-Nevaa                        62 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
22-veliff                          63 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
23-enna                         64 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
24-BERİLL                      65 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
25-sheqerliq                   71 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
26- chilek                       77 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
27-özlemim                   78 gün sonra bebeğin kucağında    :love9: (kiz)
28-Lunary                      81 gün sonra bebeğin kucağında    :love9:  (erkek)
29-sabırsız                     92 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kiz)
30-sinemtirendez           92 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
31-bambam81               93 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
32-hasretali                    94 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:   (kiz)
33-birgül87                    95 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
34-pisicik                      109 gün sonra bebegin kucaginda   :love9: (erkek)

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Alıntı yapılan: esra26 - 23 Kasım , 2010, 16:07:04
Ayeşecim canım benim neyse ki baya büyüdü paşan :) doğsada artık sende kurtulsançok naz yaptı annesine sıpa  :-\ benimde kendi annem ve kayın validem yanıma gelince ahhhh kguzuuum napcan bilmem allah kolaylık versin diyolar acıyıp bakıyolar bana  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: onlar öle dedikçe bende saf saf sırıtıyom gül sen gül diye dalga geçiyolar şaka maka bende gerçekten korkuyorum  :y25: perşembe günü doktor alltan muayene edicek çatı muayenesi sanırım normal doğum mu yoksa sezeryan mı olacak karar verecek hakkımızda hayırlısı canlar allah hepimize kolaylıklar versin :amin: :amin: :amin: :amin:

dirimcim bu ara da çalışabilir raporun gününü doktor söyledi ben 30. haftada falan hatırlattım doktoruma oda hesapladı şu gün raporu yazalım dedi yazdı 5 hafta önce bugünde doktora gittim bugünden itibaren doğum iznine ayrılmasında sakınca yoktur diye rapor aldım iş yerime verdim bu kadar

Esracim bide yanimiza gelip ah vahh yazik demeleri yok mu  :cildir: :cildir: ;D ;D cildirtirlar insani  ;D
hastaneye kim geldiyse tanidik es dost, ah cekip durdular dedigin gibi, insan daha bi korkuyo yaa  :honk:
Hayirlisi olsun bakalim, korkunun ecele faydasi yok ..

dirim

Alıntı yapılan: esra26 - 23 Kasım , 2010, 16:07:04
Ayeşecim canım benim neyse ki baya büyüdü paşan :) doğsada artık sende kurtulsançok naz yaptı annesine sıpa  :-\ benimde kendi annem ve kayın validem yanıma gelince ahhhh kguzuuum napcan bilmem allah kolaylık versin diyolar acıyıp bakıyolar bana  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: onlar öle dedikçe bende saf saf sırıtıyom gül sen gül diye dalga geçiyolar şaka maka bende gerçekten korkuyorum  :y25: perşembe günü doktor alltan muayene edicek çatı muayenesi sanırım normal doğum mu yoksa sezeryan mı olacak karar verecek hakkımızda hayırlısı canlar allah hepimize kolaylıklar versin :amin: :amin: :amin: :amin:

dirimcim bu ara da çalışabilir raporun gününü doktor söyledi ben 30. haftada falan hatırlattım doktoruma oda hesapladı şu gün raporu yazalım dedi yazdı 5 hafta önce bugünde doktora gittim bugünden itibaren doğum iznine ayrılmasında sakınca yoktur diye rapor aldım iş yerime verdim bu kadar
canım bi çalışır raporu alıyoruz 32.hafta
birde 37.haftadan itibaren doğum iznine ayrılmasında sakınca yoktur raporu veriyorlar
2 kere yani ben 37.haftayı bilmiyordum.

ayşeciğim inşallah hayırlısı ile doğum yaparsın canım  :nazar:

dirim

kızlar vakit yaklaştıkça korkuda artıyor
ilk aylar lay lay lommuş  :suclu:
hamile olduğumu bile algılayamıyordum şimdi
ağrılar sıkıntılar artıkça telaş yapmaya başladım
hayır bide doğumun başladığını bi anlayabilsek biraz rahatlıcaz da
bazende ne kadar zor olabilir ki diyorum  :-\
içimi afakanlar basıyor,bol bol dua edelim
Allah hepimizin yardımcısı olsun  :nazar:

**Gül**

Alıntı yapılan: dirim - 23 Kasım , 2010, 17:25:50
kızlar vakit yaklaştıkça korkuda artıyor
ilk aylar lay lay lommuş  :suclu:
hamile olduğumu bile algılayamıyordum şimdi
ağrılar sıkıntılar artıkça telaş yapmaya başladım
hayır bide doğumun başladığını bi anlayabilsek biraz rahatlıcaz da
bazende ne kadar zor olabilir ki diyorum  :-\
içimi afakanlar basıyor,bol bol dua edelim
Allah hepimizin yardımcısı olsun  :nazar:

Aminn Dirim  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

bende yavas yavas tirsmaya basladim artik.  :honk: :honk: eskiden bu kadar korku yoktu. simdi ise her aklima geldiginde aglamak geliyor icimden. Iyiden iyiye korkuyorum galiba. Daha da yaklasinca ne yaparim onu da bilmiyorum  :suclu: :suclu: :suclu: :suclu:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Benim yerimde oldugunu düsün gül'cüm  :suclu: :suclu: :suclu: 
en gec gelecek haftaya dogum  :-ooo ;D ;D ;D

dilengisk

Alıntı yapılan: °• αуşєηυя •° - 23 Kasım , 2010, 18:04:45

aysenurcum oncelikle evine hosgeldin;)  beklenenden daha once bu yukten kurtulacaksın dusunsene ha simdi ha yarın die beklerken herkes sen o bekleme surecinden kurtuldun herkes  37 haftadan snra beklenen 3 hafta omurden 2 yıl alır diolar allah bi avzada kurtarsın bak az kaldı ceyhununa kavusmaya en gec haftaya kokusu burnunda teni teninde hamdolsun rabbimize

dilengisk

ya sabah hersey yolundaydı 3 4 saat once karnımda feci bir kasıntı ve yanma oldu kızlar ates dokuyolar sanki ustune nasıl kaşınıo anlatamam deliricem ne surduysem fayda etmedi 1 2 saat daha beklicem olmazsa acile gidicem fenayım

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Alıntı yapılan: chilek - 23 Kasım , 2010, 19:45:42

aysenurcum oncelikle evine hosgeldin;)  beklenenden daha once bu yukten kurtulacaksın dusunsene ha simdi ha yarın die beklerken herkes sen o bekleme surecinden kurtuldun herkes  37 haftadan snra beklenen 3 hafta omurden 2 yıl alır diolar allah bi avzada kurtarsın bak az kaldı ceyhununa kavusmaya en gec haftaya kokusu burnunda teni teninde hamdolsun rabbimize

Sagol cilekcim  :) :opucuk: du bakalim daha dogmadi, su bir haftada bi gecseydi dogum
:opucuk:yuruyusune bi baslasam hemen dogururum heralde  :k06: haftaya bu zaman belli olucak insallah hersey..
inan bana boyle gun yaklasinca saymak baska bi kotu  :-\

dilengisk

Alıntı yapılan: °• αуşєηυя •° - 23 Kasım , 2010, 19:54:31

Sagol cilekcim  :) :opucuk: du bakalim daha dogmadi, su bir haftada bi gecseydi dogum
:opucuk:yuruyusune bi baslasam hemen dogururum heralde  :k06: haftaya bu zaman belli olucak insallah hersey..

ya tabiki farklıdır ben duyduklarımı anlatıorum sen birebir yasıyosun allah yardımcın olsun benimki sadece azıcık seni avutmaya calışmak işte

♥ღвüşяαღ♥

Alıntı yapılan: °• αуşєηυя •° - 23 Kasım , 2010, 19:54:31

bizimkiler akrandı ama sennkii araya fark koymak istioo :ehi:

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

evt busracim aramizda bir kaç gün vardi dimii  :)
nesi varsa sipamin acele ediyo  ;D mazallah zor tutuyoz içerde yata yata  :laughing7:

dilengisk

acile gittim kızlar dayanamadım dr bazı hamilelerde olur dokuntu gibi uzun surebilir dedi ilaç verdi sinir oldum yaaa nerden cıktı smdi bu

dirim

günaydın kızlar

chilek geçmiş olsun karnında mı döküntü oluyordu?
benimde karnımda kaşıntı ve kızarıklık oluyor
büyüdükçe normal sanırım bu tarz şeyler
doktor ilaç verincede kötü oluyor nereden çıktı bu diye
benimde var kullanılacak ilaçlar ama kullanmıyorum hemoroid için
kanama oluyor ama katlanıcam artık  :sad1:

kızlar son aylar kilo alımı da hızlanıyor sanki bende öyle oldu daha doğrusu
artık takip edemiyorum anlamıyorum nasıl alıyorum bu kadar kiloyu  :-\
her ay 2 kilo alsam razıyım yani  :violent1:

duygusu

dirimcim benimde karnımda kaşıntılar ve kızarıklar oluştu , çatladığı için oluşuyomuş kaşımamaya çalışıyorum sürekli kakao yağı sürüyorum banyodan sonrada bebe yağı sürüyorum