2010 Aralık- 2011 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan sevdenur, 23 Nisan , 2009, 15:30:19

« önceki - sonraki »

❤ հმzεlἶო ❤

Alıntı yapılan: °• αуşєηυя •° - 19 Kasım , 2010, 15:58:01
Kizlar ebe muayene etti, nts de 20 dakikada 4 sancim cikti  :sad1:
Hastaneye gidiyorum geri beni bekliyorlar, tekrar yaticam serum tedavisi gorucem oooffffffffffffffffffffffff  :crybaby2: :crybaby2:
dua edin bizee .. grsmk uzere  :-[

aysenurcum insallah hayirli haberlerini bekliyoruz  :amin:
icini ferah tut  :nazar:
  :nazar: :nazar: :love9: :love9:

Balböceği

Hastaneye gidiyorum geri beni bekliyorlar, tekrar yaticam serum tedavisi gorucem oooffffffffffffffffffffffff  :crybaby2: :crybaby2:

Uzulme tatlim allahin izniyle oglusunu kucagina alip geleceksin  :amin:

dualarim seninle  :opucuk:

derbeder

anaaa Aysenur gitmisss  :-ooo

canim hakkinizda hayirlisi olsun insaAllah sag saglim kurtulun  :opucuk: guzel  haberlerinizi bekliyoruzzzz  :wave:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

Hayrünisa

rabbim yardımcın olsunnn inş. her şey yolunda gidecekk

dilengisk

guzel haberlerle gel aysenurcum rabbime emanet olun sen de yavrun da

esra26

sayfamız hayırlı olsun kızlar  :muzz: :muzz: ayy yeni gördüm sayfayı  :k06: :k06:
bende geldim 37. haftaya perşembe günü doktorum muayene edecek normal doğummu yok sa sezeryan mı belli olacak ayy merak ediyorum artık ne olacak  ;D

Balböceği

Alıntı yapılan: esra26 - 20 Kasım , 2010, 17:54:26
sayfamız hayırlı olsun kızlar  :muzz: :muzz: ayy yeni gördüm sayfayı  :k06: :k06:
bende geldim 37. haftaya perşembe günü doktorum muayene edecek normal doğummu yok sa sezeryan mı belli olacak ayy merak ediyorum artık ne olacak  ;D
Hayirlisi olsun insALLAH AZ KALDI dimi ne guzel  :hello2: :hello2:

**Gül**

Merhaba Guzel anne adaylari  :flowers: :flowers:
Bugun hastaneye gittik. Oglusumu gordum  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
Hersey yolundaymis. Yine olcumleri yapildi pasamin. Kalp kafa kilo olcumleri vs. Tum gelisimi normal. Hatta birazda onde gidiyoruz galiba :occasion5: :occasion5:
benim minik oglum tam tamina 1,979 kg olmusss  :nazar: :nazar: :nazar: En son 21. haftadaki kontrolumuzde 368 gr di. Buyumus benim prensim  :aferin: :aferin: :aferin:
Basassagi pozisyondaymis. Haa birde cinsiyetini tekrar onaylattim. Artik kesin olarak bakiyorum  :basardim: :basardim: :basardim:
Bizden haberler boyle. Sizlerin ve tum bebislerin haberleri hep guzel olur insallah  :amin: :amin: :amin: :amin:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

dilengisk

cnmmm umarım hersey yolundadır, allaha emanet olun haberlerini beklioruz

dilengisk

kızlar herkese gunaydınlar bebişlerinizi de cok opuyorum

♥ღвüşяαღ♥

21 Kasım , 2010, 18:30:50 #2485 Son düzenlenme: 23 Kasım , 2010, 17:58:39 ●؟вüşяα؟●
şafak 33 :love9:

dilengisk

artık bende safak sayabilirim 79 kilis :love9:

dilengisk

Alıntı yapılan: **Gül** - 20 Kasım , 2010, 22:16:51
Merhaba Guzel anne adaylari  :flowers: :flowers:
Bugun hastaneye gittik. Oglusumu gordum  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
Hersey yolundaymis. Yine olcumleri yapildi pasamin. Kalp kafa kilo olcumleri vs. Tum gelisimi normal. Hatta birazda onde gidiyoruz galiba :occasion5: :occasion5:
benim minik oglum tam tamina 1,979 kg olmusss  :nazar: :nazar: :nazar: En son 21. haftadaki kontrolumuzde 368 gr di. Buyumus benim prensim  :aferin: :aferin: :aferin:
Basassagi pozisyondaymis. Haa birde cinsiyetini tekrar onaylattim. Artik kesin olarak bakiyorum  :basardim: :basardim: :basardim:
Bizden haberler boyle. Sizlerin ve tum bebislerin haberleri hep guzel olur insallah  :amin: :amin: :amin: :amin:

gulcum sevindim adınıza masallah senin pasa almıs guzel guzel kilolarını da hersey de yolunda cok sukur rabbimize tum annelerden aynı haberleri alalım hergun insallah bakalım benim de salı gunu var dr randevum bizimkinin kilo vs nasıl ogrencez bide gorcem diye cok heyecanlanıorum

dilengisk

gulcuum bi de benim listede gunumu duzeltmeniz mumkun mu orda 89 diyo ama 79 olacak cok tesekkurler

esra26

NAZAR DUASI 

وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ  بِ""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

M E L E K L E R İ M İ Z     R A B B İ M E      E M A N E T      O L S U N
1-ayşenur_Minik Mucizem   9 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
2- tuğba                           14 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
3- esra26                         22 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
4- kimyacı34                     29 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
5- büşra_peri masalı        32 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
6- Cunfer_u                     33 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
7- elif84                           33 gun sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)   
8- melekk                        34 gün sonra bebeğin kucağında   :love9: 
9- ELif                              34 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
10-Shabby                       40 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
12-Hayrunisa                   42 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
12-cigdem006                  44 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
13-Balbocegi                    45 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
14-Askmelegi                   45 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek-kiz)
15-seralara                     45 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:   (erkek)
16-Kara_cicegim              50 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
17-maviş 06                    52 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
18-gülşah23                   54 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
19-Gül                            56 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
20-dirim                          62 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
21-Nevaa                        63 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
22-veliff                          64 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
23-enna                         65 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
24-BERİLL                      66 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
25-sheqerliq                  72 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
26- chilek                       78 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
27-özlemim                    79 gün sonra bebeğin kucağında    :love9: (kiz)
28-Lunary                      82 gün sonra bebeğin kucağında    :love9:  (erkek)
29-sabırsız                     93 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kiz)
30-sinemtirendez           93 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
31-bambam81                94 gün sonra bebeğinm kucağında  :love9:
32-hasretali                   95 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:   (kiz)
33-birgül87                    96 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
34-pisicik                      110 gün sonra bebegin kucaginda     :love9: (erkek)
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: