2010 Aralık- 2011 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan sevdenur, 23 Nisan , 2009, 15:30:19

« önceki - sonraki »

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Alıntı yapılan: angel81 - 12 Kasım , 2010, 15:33:21
çok geçmis olsun canim Aysenur. kiz forumcak artik o kadar merak ettikki seni. ben dusundum kesin bu kiz dogurdu  :sad1:
neyseki daha zamani gelmemis tosuncugunun. guzelce yat dinlen elinden geleni yap su bir kac hafta daha sonrasinda nasilsa dogacak ve rahatlayacaksin canim  :flowers:
Sagolun angel allah razi olsun hepinizden  :amin: kontrole gitmeseydim doguma giderdim bu hafta  :suclu:
sükür erken tesis edildi, Oglum bide oynak oldu ki nasil duramiyo, doktor da diyo duramiyo bu bebis belli dedi  :)
daha bir buçuk ay'im var yani erken  :-\ bekleyelim bakalim nolucak..

derbeder

Rabbim koymustur onu haline suyuna, sen skma canini. sIkmaki bebekte içerde sIkIlmasin canim. birde dedigim gibi kader kismet hersey. erken dogan cocuklarda var turp gibi oluyorlar zamani gelince. biraz erken gelirsede uzulme, ama simdilik rahat olman, rahat etmen önemli. kendin ve bebegin icin.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Kizlar Listede bizim safagi duzeltirmisiniz ?
artik 30 kasimdan hesapliyorum, dr'um 2-3 hafta dedi en fazla, 30 kasim civari bebisimi alicam kuacgima ins,

Bizim Safak 19  :nazar:

ÇİĞDEM006

Ayşenurcum çok geçmiş olsunn  :flowers: dikkat et kendine..oğluşun umarım sağlıkla, annişini üzmeden gelir.. :amin: :amin:

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Alıntı yapılan: ÇİĞDEM006 - 12 Kasım , 2010, 17:49:33
Ayşenurcum çok geçmiş olsunn  :flowers: dikkat et kendine..oğluşun umarım sağlıkla, annişini üzmeden gelir.. :amin: :amin:

Cigdemcim sagolasin :flowers: insallah ablasii, olsun Üzsede canim o benim, herseye deger o  :binkybaby: :)

veliff

Alıntı yapılan: °• αуşєηυя •° - 12 Kasım , 2010, 15:14:17
SELAM kizlar ben geldim, evimdeyim..
haber edeyim dedim, okadar kötüyüm ki  :sad1:
5 gündür hapisteydim sanki..
Pztsi gunu kontrolum vardi, hastaneye gittim sabah,
alttan muayene ederken bebise dokundum diye panikledi ebe  :y25:
bi oynadi oglusum  :y25: alttan kamerayla bakti rahmim 3 cm'e yaklasmis açilmasi
arti bebis kanala girmis, her an dogum yapabilirim yani  :y25:
beni apar topar hastaneye yatirdilar serum sanci kesici filan.. bi tuvalet için kalkiyordum,
mahvoldum  :sad1: her iki saatte bi nts cihazi, neye ugradigimi sasirdim,
34. haftadayim erken dedi kadin, dogum yaparsan küvözde kalir, en az 3 hafta daha tutmaya caliscaz bebisi içerde dedi..
yat yat yatt.... oturmak bile yok  :'( nts de sancim cikiyo duzenli.. Nisan'imda gelmisti zaten buraya da yazmistim ya..
buyuk bi sancida dogum yaparsin dedi  :y25: vesselam bugun ciktim, israr ettim evde yatiyim diye,
her gun ebe gelcek eve, kontrole, sadece yaticam, hiç bisey yapmak yok, bi tuvalet ve banyo için kalkicam...
2-3 hafta sonrada muhtemelen dogum yapicam.. kasim sonu aralik basi..
sancilarim var su an bile bebis o kadar asagidaki afedersiniz tuvalete gidince bile nasil hissediyorum korkuyorum  :crybaby2:

çok geçmiş olsun ayşenur.. inş bebişin 3 haftasını bekler en azından. şimdi yazdıklarını okuyunca bende korkmaya başladım gerçi bizim şimdilik bi problemimiz yok ama.. dikkat et kendine herşeyin hayırlısı..

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

ayşecim geçmiş olsun tekrar. inşllh 3 hafta dayanır senin sıpa  :binkybaby: zaten 37. hafta normal sayılıyo

bi yandanda düşünsene çok az kaldı kavuşmana harika bişey bu  :hieyt:
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Alıntı yapılan: veliff - 12 Kasım , 2010, 18:35:23
Alıntı yapılan: °• αуşєηυя •° - 12 Kasım , 2010, 15:14:17
SELAM kizlar ben geldim, evimdeyim..
haber edeyim dedim, okadar kötüyüm ki  :sad1:
5 gündür hapisteydim sanki..
Pztsi gunu kontrolum vardi, hastaneye gittim sabah,
alttan muayene ederken bebise dokundum diye panikledi ebe  :y25:
bi oynadi oglusum  :y25: alttan kamerayla bakti rahmim 3 cm'e yaklasmis açilmasi
arti bebis kanala girmis, her an dogum yapabilirim yani  :y25:
beni apar topar hastaneye yatirdilar serum sanci kesici filan.. bi tuvalet için kalkiyordum,
mahvoldum  :sad1: her iki saatte bi nts cihazi, neye ugradigimi sasirdim,
34. haftadayim erken dedi kadin, dogum yaparsan küvözde kalir, en az 3 hafta daha tutmaya caliscaz bebisi içerde dedi..
yat yat yatt.... oturmak bile yok  :'( nts de sancim cikiyo duzenli.. Nisan'imda gelmisti zaten buraya da yazmistim ya..
buyuk bi sancida dogum yaparsin dedi  :y25: vesselam bugun ciktim, israr ettim evde yatiyim diye,
her gun ebe gelcek eve, kontrole, sadece yaticam, hiç bisey yapmak yok, bi tuvalet ve banyo için kalkicam...
2-3 hafta sonrada muhtemelen dogum yapicam.. kasim sonu aralik basi..
sancilarim var su an bile bebis o kadar asagidaki afedersiniz tuvalete gidince bile nasil hissediyorum korkuyorum  :crybaby2:

çok geçmiş olsun ayşenur.. inş bebişin 3 haftasını bekler en azından. şimdi yazdıklarını okuyunca bende korkmaya başladım gerçi bizim şimdilik bi problemimiz yok ama.. dikkat et kendine herşeyin hayırlısı..

Sagol veliff  :flowers:
korkunun ecele fayasi yok, napalim... basa gelen cekiliyor, sen simdiden dusunme bunlari..  :)

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Alıntı yapılan: •°o.O gulsah23 O.o°• - 12 Kasım , 2010, 19:57:53
ayşecim geçmiş olsun tekrar. inşllh 3 hafta dayanır senin sıpa  :binkybaby: zaten 37. hafta normal sayılıyo

bi yandanda düşünsene çok az kaldı kavuşmana harika bişey bu  :hieyt:

Sagol Gülsah'cim, insallah dayanir ablasii, ne acelesi varsa sipamin  :)
evt cok az kaldi vallah, her an dogum yapacakmisim gibi geliyor, cöktü dogum heycani ustume...
allahtan herseyimiz hazir bak, yoksa hiç bisey yapamicaktim..

Balböceği

Aysenur canim gecmis olsun,
Nasipte ne varsa o olacak elbette insallah hayirlisi ile dogum yaparsin  :amin:
belkide sen 9 ayi tamamlarsin ne belli olacak  :k06:

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Alıntı yapılan: ßλιßöȻεğί - 12 Kasım , 2010, 22:06:07

sagolasin edacim  :flowers:
sanmam eda doktorum 3 hafta tutabilirsen yine iyi dedi..
zaten 3 haftayi doldurunca, yani aralik basi dogum yapicam, oyle dedi dr'um.. 37. haftayi bulunca
beklemeye fazladan yatmaya gerek yok dedi..

Balböceği

Alıntı yapılan: °• αуşєηυя •° - 12 Kasım , 2010, 22:09:27
Alıntı yapılan: ßλιßöȻεğί - 12 Kasım , 2010, 22:06:07

sagolasin edacim  :flowers:
sanmam eda doktorum 3 hafta tutabilirsen yine iyi dedi..
zaten 3 haftayi doldurunca, yani aralik basi dogum yapicam, oyle dedi dr'um.. 37. haftayi bulunca
beklemeye fazladan yatmaya gerek yok dedi..

Bu durumda bencede hakli doktorun Hayirlisi olsun insallah  :amin:
su anda sana bakan varmi yaninda

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Esim cok yardimci oluyor sagolsun, ee is basa dusunce mecbur  ;D
yemekler annem ve kaynanamdan  :laughing7: gerisinide esim hallediyor,
idare edicez artik yatiyorum vallah tuhaf oluyor o is yapinca yemegi hazirlayinca :toothy10: :toothy10:

Balböceği

Sevindim valla ne guzel tabiki yapacak esin
sende yatacaksin herseyin zahmeti oluyor maalesef  :-\
iyiki annen var yaninda

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Alıntı yapılan: ßλιßöȻεğί - 12 Kasım , 2010, 22:20:32
Sevindim valla ne guzel tabiki yapacak esin
sende yatacaksin herseyin zahmeti oluyor maalesef  :-\
iyiki annen var yaninda

Sikayet etmiyo zatende, ben gülünce gicik oluyor  :k06: ahh oglum ahh beni ne hallere soktun diyo bulasik yikarken  :ehi:
evt canim allahtan annem var..  ablam var, sagolsunlar, insanin kendi ailesi gibisi yok :amin: