2010 Aralık- 2011 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan sevdenur, 23 Nisan , 2009, 15:30:19

« önceki - sonraki »

esra26

benimde işyerinde bugün son günüm  :muzz: :muzz: :muzz:
bayram tatili ekstra oldu ama cok ii oldu doğum iznine 1 hafta önce başlamış oldum  :k06: yanımdaki herif te gitcemi bildiği için bütün kıyıda köşede kalmış işleri salladı başıma bensiz baya bi zorlancak bunlarıda bitirelm diyo sanki ben amacını bilmiyorum  :cildir:

neyse inşallah biraz dinlenirim evde sonrada bebeğime kavuşurum  :nazar: :amin: :nazar:

dün doktora gittim bebeğim 35+ ve 2.951 grm olmuş  :love3: bayramdan sonra doğum hakkında konusalım artık dedi bakalım nasıl olacak doğumum cok merak ediyorum  :k06:

♥ღвüşяαღ♥

Alıntı yapılan: esra26 - 12 Kasım , 2010, 08:32:34
bayram tatili ekstra oldu ama cok ii oldu doğum iznine 1 hafta önce başlamış oldum  :k06: yanımdaki herif te gitcemi bildiği için bütün kıyıda köşede kalmış işleri salladı başıma bensiz baya bi zorlancak bunlarıda bitirelm diyo sanki ben amacını bilmiyorum  :cildir:

neyse inşallah biraz dinlenirim evde sonrada bebeğime kavuşurum  :nazar: :amin: :nazar:

dün doktora gittim bebeğim 35+ ve 2.951 grm olmuş  :love3: bayramdan sonra doğum hakkında konusalım artık dedi bakalım nasıl olacak doğumum cok merak ediyorum  :k06:
canım bebişimiz ii gidio :nazar: bu arada tatilin hayırlı olsun :k06:

♥ღвüşяαღ♥

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

12 Kasım , 2010, 13:47:55 #2388 Son düzenlenme: 12 Kasım , 2010, 20:19:46 •°o.O gulsah23 O.o°•
şafak 64  :muzz: :muzz: :muzz: belki de daha az
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

ÇİĞDEM006

Alıntı yapılan: esra26 - 12 Kasım , 2010, 08:32:34

Ohhhh esracım ne güzel..darısı başıma bayramdan sonra 10 gün çalışıp bende ayrılıyorum sonunda izne  :muzz:
Oğlumla son hazırlıklarımızı yapar bol bol uyur dinleniriz artık.. :hieyt: sonrada kucağımızda olucak inşallah Allahın izniyle bebişlerimiz :amin:

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

ben de bayram sonrası izne ayrılıcam inşllh. biraz erken oluyo ama sabrım kalmadı valla okula falan  :tongue3:
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

SELAM kizlar ben geldim, evimdeyim..
haber edeyim dedim, okadar kötüyüm ki  :sad1:
5 gündür hapisteydim sanki..
Pztsi gunu kontrolum vardi, hastaneye gittim sabah,
alttan muayene ederken bebise dokundum diye panikledi ebe  :y25:
bi oynadi oglusum  :y25: alttan kamerayla bakti rahmim 3 cm'e yaklasmis açilmasi
arti bebis kanala girmis, her an dogum yapabilirim yani  :y25:
beni apar topar hastaneye yatirdilar serum sanci kesici filan.. bi tuvalet için kalkiyordum,
mahvoldum  :sad1: her iki saatte bi nts cihazi, neye ugradigimi sasirdim,
34. haftadayim erken dedi kadin, dogum yaparsan küvözde kalir, en az 3 hafta daha tutmaya caliscaz bebisi içerde dedi..
yat yat yatt.... oturmak bile yok  :'( nts de sancim cikiyo duzenli.. Nisan'imda gelmisti zaten buraya da yazmistim ya..
buyuk bi sancida dogum yaparsin dedi  :y25: vesselam bugun ciktim, israr ettim evde yatiyim diye,
her gun ebe gelcek eve, kontrole, sadece yaticam, hiç bisey yapmak yok, bi tuvalet ve banyo için kalkicam...
2-3 hafta sonrada muhtemelen dogum yapicam.. kasim sonu aralik basi..
sancilarim var su an bile bebis o kadar asagidaki afedersiniz tuvalete gidince bile nasil hissediyorum korkuyorum  :crybaby2:

esra26

büşracım saol canım benim inşallah doğumlarımızda yakın allah nasip ederse aynı zamnlarda koşturcaz bebişlerin peşinden  :k06: :k06: :k06:

çiğdemcim valla tatili özledim yaa sölee kumanda elimde keyif yapayım azcık  :ehi: :ehi: seninde az kalmış bişi kalmamış hayırlısıyla bakalım başlayalım sonra bebişlerden gene dinlenmeye vaktimiz olmaz  :k06:

мiŁenα.

Alıntı yapılan: °• αуşєηυя •° - 12 Kasım , 2010, 15:14:17
bi oynadi oglusum  :y25: alttan kamerayla bakti rahmim 3 cm'e yaklasmis açilmasi
beni apar topar hastaneye yatirdilar serum sanci kesici filan.. bi tuvalet için kalkiyordum,
34. haftadayim erken dedi kadin, dogum yaparsan küvözde kalir, en az 3 hafta daha tutmaya caliscaz bebisi içerde dedi..
yat yat yatt.... oturmak bile yok  :'( nts de sancim cikiyo duzenli.. Nisan'imda gelmisti zaten buraya da yazmistim ya..
buyuk bi sancida dogum yaparsin dedi  :y25: vesselam bugun ciktim, israr ettim evde yatiyim diye,
her gun ebe gelcek eve, kontrole, sadece yaticam, hiç bisey yapmak yok, bi tuvalet ve banyo için kalkicam...
sancilarim var su an bile bebis o kadar asagidaki afedersiniz tuvalete gidince bile nasil hissediyorum korkuyorum  :crybaby2:

geçmiş olsun hayatım..

yat dinlen oğlun için biraz daha sık dişini sabret .

allahın izniyle birşey olmaz inş.

vakitlice doğurursun  :amin:

:love9: :love7: :love9:

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Ayse'cim sagolasin, insallah pasam iyi olsunda tek..
Düsünebiliyormusun kadin dr dedi eger ki randevun olmasaydi, gelmeseydin,
bir hafta sonra muhtemelen sancin cogalacakti dogum yapardin dedi  :y25: kontrole gitmisim allahtan..
ne kadar gec gelirse o kadar iyi simdi.. Tutabildigim yere kadar artik..
Kasim sonu ilaçlari birakcam, sancilarim cogaldikca normal dogum yaparsin hemen dedi en gec araligin ilk haftasi  :-ooo
Pasam beni korkuttu  :-[

esra26

canım benim yaaa çok geçmiş olsun nasılda aceleci çıktı sıpa  :sad1: hiç üzülme canım dedikleri gibi bol bol dinlen en azından hazırlıklısın sükür kontrol altındasın inşallah hayırlısıyla 36. haftayıda doldurursanız sonra erken olsada korkma

canım benim yaaa ne kadar sıkıntı yaşadın inşallah atlatcan tatlım rabbim  korusun ikinizide  :opucuk:

мiŁenα.

Alıntı yapılan: °• αуşєηυя •° - 12 Kasım , 2010, 15:23:43
bir hafta sonra muhtemelen sancin cogalacakti dogum yapardin dedi  :y25: kontrole gitmisim allahtan..
Kasim sonu ilaçlari birakcam, sancilarim cogaldikca normal dogum yaparsin hemen dedi en gec araligin ilk haftasi  :-ooo
Pasam beni korkuttu  :-[

canım benim anlıyorum seni..

iyi şeyler düşün pozitif düşün herşey öle olsun..

paşanda annesini üzmez vakitlice gelir inşş..

az kaldı doğumuna ozaman ..inş sorunsuz gelir. :amin:

buarada yat sakın kalkma.. :opucuk:

:love9: :love7: :love9:

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Alıntı yapılan: esra26 - 12 Kasım , 2010, 15:26:12

canım benim yaaa çok geçmiş olsun nasılda aceleci çıktı sıpa  :sad1: hiç üzülme canım dedikleri gibi bol bol dinlen en azından hazırlıklısın sükür kontrol altındasın inşallah hayırlısıyla 36. haftayıda doldurursanız sonra erken olsada korkma

canım benim yaaa ne kadar sıkıntı yaşadın inşallah atlatcan tatlım rabbim  korusun ikinizide  :opucuk:

sagolasinn canim,ani oldugu için zor oldu.. birden panik yaptim beklemiyordum.. Bugune kadar 'iyidim' yani  :-[
Sorma hemde ne aceleci cikti sipam ne varsa sanki bu dunyada  ::)..
belliydi zaten erken dogacagi, gidisati pek gozum tutmadiydi  :)
Nisan'da gelince iyice anlamistim, allahtan erken belli oldu, en azindan bebisim biraz daha karnimda durmus olucak..
ama bi açilma devam ederse bu kez hastaneye gittimge kesin doguma girersin dedi dr  :y25: diken ustunde gibiyim..

derbeder

çok geçmis olsun canim Aysenur. kiz forumcak artik o kadar merak ettikki seni. ben dusundum kesin bu kiz dogurdu  :sad1:
neyseki daha zamani gelmemis tosuncugunun. guzelce yat dinlen elinden geleni yap su bir kac hafta daha sonrasinda nasilsa dogacak ve rahatlayacaksin canim  :flowers:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Alıntı yapılan: Eymen'in Anniş'i - 12 Kasım , 2010, 15:27:52
Alıntı yapılan: °• αуşєηυя •° - 12 Kasım , 2010, 15:23:43
bir hafta sonra muhtemelen sancin cogalacakti dogum yapardin dedi  :y25: kontrole gitmisim allahtan..
Kasim sonu ilaçlari birakcam, sancilarim cogaldikca normal dogum yaparsin hemen dedi en gec araligin ilk haftasi  :-ooo
Pasam beni korkuttu  :-[

canım benim anlıyorum seni..

iyi şeyler düşün pozitif düşün herşey öle olsun..

paşanda annesini üzmez vakitlice gelir inşş..

az kaldı doğumuna ozaman ..inş sorunsuz gelir. :amin:

buarada yat sakın kalkma.. :opucuk:

aman ayse'cim kalkmak miiii aslaaaaaaa  :-ooo :-ooo
eger ebe evde dinlemiyorsun derse doguma kadar hastanede kalicam aman amann  :-ooo
hiç kalkmak tek evde yatiyim hastane kafayi yerim 3 hafta gecer mi  :'( :y25: