2010 Aralık- 2011 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan sevdenur, 23 Nisan , 2009, 15:30:19

« önceki - sonraki »

**Gül**

Sagol canimmm. bende cok sevindim. Biliyorsun doguma kadar yoktu ultrason. Ama tasindik ve baska hastaneye kayit yaptirdik ya bugun ordan mektup geldi ayin 20 sinde cagiriyorlar. Cok merak ediyordum zaten. iyi oldu bu  :basardim: :basardim: :basardim:

Seninde gozun aydin. oyyyy maasallah pasama. nasilda buyumus.  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: Kurban olurum onlari yaradana. Anneciginin butun kilolari ona yaramis ohhhhh  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: Sende rahatlamissindir artik kilo konusunda. Darisida dogum kilosunu yazmana olur insallah hayirlisiyla  :amin: :amin: :amin: :amin:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

kız eda maşşallah tosun gib olmuş seninki  :nazar: aramızda çok hafta yok ama yine de 2haftada nasıl büyüyo kuzularımız
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

Gül canım sizin orda niye okadar uzun süre ultrason yokki. benim doktor 2haftadabir çağırıyo şimdi  :dontknow: :dontknow: anlayamadım.
valla zordur okadar uzun süre dayanmak

Balböceği

Gul sansa baksana ne guzel valla kendim gidecekmisim gibi sevimdim

nasip kismet yinede hayirlisi ile az kaldi insan sabirsizlaniyor  :k06: :k06:

Gulsah cok saol valla sorma ben boyle kilo almadikca
acaba gelismiyor buyumuyormu kilo almiyormu diye dert ediyordum
ruyalarima giriyordu doktor kilosunu soyleyince inanamadim
:k06: :k06:

**Gül**

Buranin proseduru boyleymis iste Gulsah  :dontknow: :dontknow: hamilelik boyunca sadece 2 defa ultrason kontrolu var onun disinda heray sadece kalp atislari dinleniyor ve bazi testler yapiliyor. En son 21. haftada yapilmisti baskada yoktu. Bu sonuncusu ekstradan cikti hastane degistirdigim icin. Ilk duydugumda coook zor gelmisti aylarca goremeyecegim diye ama alisiyorsun sonra Elden gelen baska birsey olmayinca  :( :(
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

valla zormuş canım ya. aman sağlıklı olsun da zaten kıpır kıpır vuruyolar maşallah.
benimki buaralar ayaklarını sağ kaburgamın altına yerleştirmiş dürtüp duruyo gece gündüz  :k06: :k06:

Balböceği

o zaman desene gul bizimki yine iyi burdada oyle 1 bucuk 2 ay bekliyorsun

doktora gitmek icin  :suclu:

**Gül**

Evet Gulsah zaten tek tesellim ve garantim o tekmeler. Cok sukur onlar varda icimi rahatlatiyor.  Oyyy maasallah yerim ben o durten minicik ayagini   :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: Bizimkininde keyfi yerinde olunca neresi rastgelirse basiyor tekmeyi  :D Dun oyle bir vurduku Heeeey diyorum o vurdugun yerde bir can sonucta  :k06: :k06: :k06: Senin bebeginin pozisyonu bellimi Gulsah almismi dogum pozisyonunu
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

**Gül**

Alıntı yapılan: ßλιßöȻεğί - 11 Kasım , 2010, 18:19:30
o zaman desene gul bizimki yine iyi burdada oyle 1 bucuk 2 ay bekliyorsun

doktora gitmek icin  :suclu:

Tabiki Eda sizinki de kotunun iyisi iste  :D :D Bende ilk kontrole 12. haftada gidebildim. o tarihe kadar ne kese ne bebek ne hamilelik ne dis gebelik hic bir bilgin yok. 12. haftadan sonra soyledik herkese ve cogu dediler eee dogduktan sonra haber verseydiniz bari  :k06: :k06: :k06:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

canım valla doktor doğum pozisyonnu demedi tam olarak. ama başı aşağıda dedi. bende hissediyorum zaten başının aşağıda olduğunu.
belkide almıştır haftaya doğum iznine ayrılmayı düşünüyorum. ozaman sorayım bi. son iki ay evde oturayım sıcak sıcak inşllh

Balböceği

Bizim oglanin basina asagidaydi iste tam goremedim
buyuk oldugundan yarim yarim gosteriyor doktor  :k06:

gul bende 8. haftada gordum keseyle bebegi kalp atisini 14. haftada dinledik

**Gül**

insallah zamaninda alirlar yerlerini  :amin: :amin: :amin: Bende sorayim bakalim bu sefer ne diyecek.
Iyi olur Gulsah iznin sona yaklasirken zorlanirsin artik. Evde rahat rahat gecirirsin bari.
Eda dedim ya seninki de kotunun iyisi diye  :laughing7: Turkiyede 5-6 haftalikken goruyorlar hemen. Sen 8. ben 12. hafta. Allah beterinden saklasin  :)
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

Balböceği

Gulsah vaktinde zamaninda ayril izne canim yorma kendini
:flowers:

cunfer_u

selamlar kızlarr :) izne ayrıldım. 2 haftadır evdeyim.... çok güzelmiş yaa evde oturmak... çalışamktan yorulduğumu anladım... hayırlısıyla bebişlerimizide kucağımıza alalımda.....

esra26

NAZAR DUASI  

وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ  بِ""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

M E L E K L E R İ M İ Z     R A B B İ M E      E M A N E T      O L S U N
1- tuğba                          24 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
2- esra26                         31 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
3- Böcüğüm                      32 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
4- kimyacı34                     38 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
5- büşra_peri masalı           41 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
6- Cunfer_u                      42 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
7- elif84                           42 gun sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)    
8- melekk                         44 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  
9- ELif                             44 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
10-ayşenur_Minik Mucizem  44 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
11-Shabby                       49 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
12-Hayrunisa                    51 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
13-cigdem006                   54 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
14-Balbocegi                    55 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
15-Askmelegi                    55 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek-kiz)
16-seralara                      55 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:   (erkek)
17-Kara_cicegim               59 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
18-maviş 06                    61 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
19-gülşah23                    64 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
20-Gül                            66 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
21-dirim                          71 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
22-Nevaa                        72 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
23-veliff                          74 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
24-enna                          75 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
25-BERİLL                        76 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
26-sheqerliq                     81 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
27-özlemim                      88 gün sonra bebeğin kucağında    :love9: (kiz)
28-Lunary                       91 gün sonra bebeğin kucağında    :love9:  (erkek)
29- chilek                        94 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
30-sabırsız                      102 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kiz)
31-sinemtirendez              102 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
32-bambam81                  103 gün sonra bebeğinm kucağında  :love9:
33-hasretali                     105 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:   (kiz)
34-birgül87                      106 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
35-pisicik                        119 gün sonra bebegin kucaginda     :love9: (erkek)

:nazar: :nazar: :nazar: Allahım hepimize hayırlısıyla tamamlamayı nasip etsin kızlar :nazar: :nazar: :nazar