2010 Aralık- 2011 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan sevdenur, 23 Nisan , 2009, 15:30:19

« önceki - sonraki »

sinemtirendez

slm güzel anne adayları  :flowers: :flowers:

bende 25 haftalık hamileyim inş kız bebişimi kucağıma alıcam  :amin: :amin: :amin: kızlar beyaz süt gibi akıntım oluyo biraz kokulu tedirgin oluyorum cuma günü kontrole gittiğimde dr sorucam aranızda bununla ilgili bilgisi olan var mı  ? bu arada kaç gün kaldığını bi türlü hesaplayamadım  :honk: yardımcı olurmusunuz  :k06: :k06:

♥ღвüşяαღ♥

Alıntı yapılan: sinemtirendez - 09 Kasım , 2010, 13:39:13

bende 25 haftalık hamileyim inş kız bebişimi kucağıma alıcam  :amin: :amin: :amin: kızlar beyaz süt gibi akıntım oluyo biraz kokulu tedirgin oluyorum cuma günü kontrole gittiğimde dr sorucam aranızda bununla ilgili bilgisi olan var mı  ? bu arada kaç gün kaldığını bi türlü hesaplayamadım  :honk: yardımcı olurmusunuz  :k06: :k06:

h.g canım aramıza :flowers:
dr.um gebelikte akıntı olması çok sık rastlanan bi durum demişti ama kokuluysa dr.a görün iltihap filan vardr ilaç tedavisi uygular.. :icon_thumright:
bu arada 105 günün var canım :k06:

sinemtirendez

Alıntı yapılan: ●؟вüşяα؟● - 09 Kasım , 2010, 14:02:49

h.g canım aramıza :flowers:
dr.um gebelikte akıntı olması çok sık rastlanan bi durum demişti ama kokuluysa dr.a görün iltihap filan vardr ilaç tedavisi uygular.. :icon_thumright:
bu arada 105 günün var canım :k06:

tşk ederim canım verdiğin bilgiler için

int biraz araştırdım iltahap varsa düşük nedeni olabiliyomuş ondan tedirgin oldum   :dontknow: senin hamileliğin ne durumda ? nasıl gidiyor

♥ღвüşяαღ♥

NAZAR DUASI :nazar: :nazar: :nazar:  

وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ  بِ""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

M E L E K L E R İ M İ Z     R A B B İ M E      E M A N E T      O L S U N
1- tuğba                          27 gün sonra bebeğin kucağında     (kız)  
2- esra26                         34 gün sonra bebeğin kucağında     (erkek)
3- Böcüğüm                      35 gün sonra bebeğin kucağında     (erkek)
4- kimyacı34                     41 gün sonra bebeğin kucağında     (kız)  
5- büşra_peri masalı           44 gün sonra bebeğin kucağında     (kız)  
6- Cunfer_u                      45 gun sonra bebegin kucaginda     (erkek)
7- elif84                           45 gun sonra bebeğin kucağında     (erkek)    
8- melekk                         47 gün sonra bebeğin kucağında                    
9- ELif                             47 gun sonra bebegin kucaginda                  
10-ayşenur_Minik Mucizem  47 gun sonra bebegin kucaginda     (erkek)        
11-Shabby                       52 gün sonra bebeğin kucağında     (erkek)
12-Hayrunisa                    54 gün sonra bebeğin kucağında     (kız)
13-cigdem006                   57 gün sonra bebeğin kucağında     (erkek)
14-Balbocegi                    58 gun sonra bebegin kucaginda     (erkek)
15-Askmelegi                    58 gun sonra bebegin kucaginda     (erkek-kiz)
16-seralara                      58 gün sonra bebeğin kucağında      (erkek)
17-Kara_cicegim               62 gun sonra bebegin kucaginda  
18-maviş 06                    64 gün sonra bebeğin kucağında  
19-gülşah23                    67 gün sonra bebeğin kucağında     (kız)
20-Gül                            69 gün sonra bebeğin kucağında     (erkek)
21-dirim                          74 gün sonra bebeğin kucağında     (erkek)
22-Nevaa                        75 gun sonra bebegin kucaginda     (erkek)
23-veliff                          77 gün sonra bebeğin kucağında     (erkek)
24-enna                          78 gün sonra bebeğin kucağında     (erkek)
25-BERİLL                        79 gün sonra bebeğin kucağında     (erkek)
26-sheqerliq                     84 gün sonra bebeğin kucağında     (kız)
27-özlemim                      91 gün sonra bebeğin kucağında     (kiz)
28-Lunary                       94 gün sonra bebeğin kucağında      (erkek)
29- chilek                       97 gün sonra bebeğin kucağında     (erkek)
30-sabırsız                      105 gün sonra bebeğin kucağında      (kiz)
31-sinemtirendez              105 gün sonra bebeğin kucağında  (kız)
32-bambam81                  106 gün sonra bebeğinm kucağında  
33-birgül87                      109 gün sonra bebeğin kucağında  
34-hasretali                     108 gün sonra bebeğin kucağında      (kiz)
35-pisicik                        122 gün sonra bebegin kucaginda      (erkek)

Allahım hepimize hayırlısıyla tamamlamayı nasip etsin kızlar    :amin: :amin: :amin:

♥ღвüşяαღ♥

canım benim bende de aynı sorun var hala yaşıyorum dediğim gibi eğer dr.görünüp ilaç tedavisine başlarsa öyle bir sorun olmaz Allahın izniyle..
Tabi bunun yanında bol su tüketmen gerekiyo gerçekten işe yarıyo faydasını gördüm :icon_thumright:

Balböceği

Selam kizlar Safak 58 ve MEMLEKETIM SIVASTAYIZ

:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

bu arada dogum yaklasirken ben hergun ruyamda agrisiz sizisiz dogum yapiyorum  :k06: :k06:

esra26

NAZAR DUASI  

وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ  بِ""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

M E L E K L E R İ M İ Z     R A B B İ M E      E M A N E T      O L S U N
1- tuğba                          27 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
2- esra26                         34 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
3- Böcüğüm                      35 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
4- kimyacı34                     41 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
5- büşra_peri masalı           44 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
6- Cunfer_u                      45 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
7- elif84                           45 gun sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)    
8- melekk                         47 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  
9- ELif                             47 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
10-ayşenur_Minik Mucizem  47 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
11-Shabby                       52 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
12-Hayrunisa                    54 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
13-cigdem006                   57 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
14-Balbocegi                    58 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
15-Askmelegi                    58 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek-kiz)
16-seralara                      58 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:   (erkek)
17-Kara_cicegim               62 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
18-maviş 06                    64 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
19-gülşah23                    67 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
20-Gül                            69 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
21-dirim                          74 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
22-Nevaa                        75 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
23-veliff                          77 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
24-enna                          78 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
25-BERİLL                        79 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
26-sheqerliq                     84 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
27-özlemim                      91 gün sonra bebeğin kucağında    :love9: (kiz)
28-Lunary                       94 gün sonra bebeğin kucağında    :love9:  (erkek)
29- chilek                        97 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
30-sabırsız                      105 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kiz)
31-sinemtirendez              105 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
32-bambam81                  106 gün sonra bebeğinm kucağında  :love9:
33-hasretali                     108 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:   (kiz)
34-birgül87                      109 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
35-pisicik                        122 gün sonra bebegin kucaginda     :love9: (erkek)

:nazar: :nazar: :nazar: Allahım hepimize hayırlısıyla tamamlamayı nasip etsin kızlar :nazar: :nazar: :nazar

♥ღвüşяαღ♥

duygusu

gecmıs olsun canm benımde vardı benımkı koyu renkte akıntıydı kokusuda vardı doktor fitil verdi 1 hafta kullandıktan sonra gectı duzene gırdıı bu arada ŞAFAK 62 :hieyt:

sinemtirendez

Alıntı yapılan: duygusu - 09 Kasım , 2010, 17:33:33
gecmıs olsun canm benımde vardı benımkı koyu renkte akıntıydı kokusuda vardı doktor fitil verdi 1 hafta kullandıktan sonra gectı duzene gırdıı bu arada ŞAFAK 62 :hieyt:

tşk ederim ne güzel bebişini kucağını almaya az kalmış  :love7: :love7: sağsağlim kucağımıza alırız bebişleri  :amin: :amin: :amin: zaman çok yavaş ilerliyo sanki .... bir an evvel doğsada kucağıma alsam  :amin: :amin: :amin:

ÇİĞDEM006

sinemcim hoş gelsin, inşanllah sağlıkla kavuşursun tatlı kızına :)

mantar belirtisi gibi bir dr. danış istersen fitil veya krem verebilir..ileri boyuttaysa sanırım ilaçda önerebilir..sık sık temiz tut ve çamaşırını fazla ıslak bulundurma sürekli değiştir..akıntı normal gebelikte ama kokusuz ve genelde şeffafa yakın...tedirgin olma ama muhakkak dr.na görün canım..

sinemtirendez

Alıntı yapılan: ÇİĞDEM006 - 09 Kasım , 2010, 17:49:34

sinemcim hoş gelsin, inşanllah sağlıkla kavuşursun tatlı kızına :)

mantar belirtisi gibi bir dr. danış istersen fitil veya krem verebilir..ileri boyuttaysa sanırım ilaçda önerebilir..sık sık temiz tut ve çamaşırını fazla ıslak bulundurma sürekli değiştir..akıntı normal gebelikte ama kokusuz ve genelde şeffafa yakın...tedirgin olma ama muhakkak dr.na görün canım..

hoş bulduk canım güzel dileklerin için teşekür ederim  :love7: :love7:
cuma günü kontrolüm var o zaman sorcam bakalım inş kötü bişey demez  :amin: :amin:

duygusu

evet zaman cok yavas ilerliyo sağlıklı ,sıhatli olsunlarda baska hıc bır sey istemiyorum.Bizimde dr randevumuz cumartesi cok heycanlıyım  :love7:

♥ღвüşяαღ♥

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

duygusu ilk zamanlar tekme falan hissedilmeyince randevuyu beklemek daha zor oluyo valla. ama her kıpırdayışı orda olduğunu hissettiriyo ya o herşeye değer. gerçi ilk zamanlar bulantılarda hissettiryodu ama...  :igrenc: :igrenc:
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9: