2010 Aralık- 2011 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan sevdenur, 23 Nisan , 2009, 15:30:19

« önceki - sonraki »

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Alıntı yapılan: ♥♥ ..вüşяα..♥♥ - 07 Kasım , 2010, 14:30:08
Alıntı yapılan: °• αуşєηυя •° - 07 Kasım , 2010, 14:25:21
Geçmis olsun büsracim, vallah insan rahat olmayi, saglikli olmayi nasil özlüyormus megerse..
Allah sifa versin  :amin: yat dinlen bol bol, ben bugünde cok iyim allaha sükür  :amin: ku$ gibiyim  :nazar:

sorma bugün arkadaşa gitcektim kendime güvenemedim ayy resmen sızlıyo :sad1: uzansamda faydası yok aynı ağrıı :icon_pale:

Geçmis olsun Canim, Benimde geçen üsüttügümden sizliyordu, istersen su tulumuna ve bir siseye sicak su koy,
battaniyeye sarilip yatmayi dene birde, bacaklarini sicak tut bakiyim birde, geçer belki, benimki oyle gecmisti..
hakikatende üsütmedende sizlayabiliyor..

Balböceği

Alıntı yapılan: ♥♥ ..вüşяα..♥♥ - 07 Kasım , 2010, 14:34:47
Alıntı yapılan: ღÖmRüMღ - 07 Kasım , 2010, 14:32:04
Gecmis olsun Busracim, yat dinlen canim
:flowers: :flowers:

sağol hayatım :opucuk:
ee sen neler yapıyosun hazırlıklar tamam mı ;)
Sukur bende iyim idare ediyoruz artik  :k06:

Hazirliklar hemen hemen tamam kontrole gidince bi kac bisi alcam cocuk icin
sonra cantasini hazirliycam  :k06: :k06:

Balböceği

Alıntı yapılan: °• αуşєηυя •° - 07 Kasım , 2010, 14:36:13
Geçmis olsun büsracim, vallah insan rahat olmayi, saglikli olmayi nasil özlüyormus megerse..
Allah sifa versin  :amin: yat dinlen bol bol, ben bugünde cok iyim allaha sükür  :amin: ku$ gibiyim  :nazar:

sorma bugün arkadaşa gitcektim kendime güvenemedim ayy resmen sızlıyo :sad1: uzansamda faydası yok aynı ağrıı :icon_pale:

Geçmis olsun Canim, Benimde geçen üsüttügümden sizliyordu, istersen su tulumuna ve bir siseye sicak su koy,
battaniyeye sarilip yatmayi dene birde, bacaklarini sicak tut bakiyim birde, geçer belki, benimki oyle gecmisti..

Sormayin kizlar ne kadar ev sicakda olsa
ben su gunlerde yaniyorum resmen kisa sortla geziyorum daraliyorum ates basiyor aksam
yatinca sizim sizim sizliyor yinede bacaklar sogugu cekiyor  :'(

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

öyle vallah Eda'cim ev pasakli olunca hastaykende Yatamiyorum  ::)
sonuçta elimiz tutuyor cok sükür, yapalim is güç hem doguma egzersiz olur  :laughing7:

♥ღвüşяαღ♥

Alıntı yapılan: ღÖmRüMღ - 07 Kasım , 2010, 14:37:50

ben su gunlerde yaniyorum resmen kisa sortla geziyorum daraliyorum ates basiyor aksam
yatinca sizim sizim sizliyor yinede bacaklar sogugu cekiyor  :'(

banada önceden hareret oluyodu 2 gündür üşüyorum bi türlü ısınamıyorum en iisi su tulumu tutayım biraz :icon_thumright:

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Alıntı yapılan: ღÖmRüMღ - 07 Kasım , 2010, 14:37:50

yatinca sizim sizim sizliyor yinede bacaklar sogugu cekiyor  :'(

Evet Edacim ya aynen, gündüz bisey yok, corap filan giymem evde, ayaklarim yanar,
gece yatip sabah kalktimi romatizmam var gibi tüm bacaklarim komple sizliyor  :-[
vallah su aralar yansada aykalarim kalin kalin giyiniyorum.. sizlamasida cok kotu bisey ..

Balböceği

NAZAR DUASI  

وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ  بِ""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

M E L E K L E R İ M İ Z     R A B B İ M E      E M A N E T      O L S U N
1- tuğba                          29 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
2- esra26                         36 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
3- Böcüğüm                      37 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
4- kimyacı34                     43 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
5- büşra_peri masalı           46 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
6- Cunfer_u                      47 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
7- elif84                           47 gun sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)    
8- melekk                         49 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  
9- ELif                             49 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
10-ayşenur_Minik Mucizem  49 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
11-Shabby                       54 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
12-Hayrunisa                    56 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
13-cigdem006                   59 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
14-Balbocegi                    60 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
15-Askmelegi                    60 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek-kiz)
16-seralara                      60 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:   (erkek)
17-Kara_cicegim               64 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
18-maviş 06                    66 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
19-gülşah23                    69 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
20-Gül                            71 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
21-dirim                          76 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
22-Nevaa                        77 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
23-veliff                          79 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
24-enna                          80 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
25-BERİLL                        81 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
26-sheqerliq                     86 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
27-özlemim                      93 gün sonra bebeğin kucağında    :love9: (kiz)
28-Lunary                       96 gün sonra bebeğin kucağında    :love9:  (erkek)
29- chilek                       99 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
30-sabırsız                      107 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:   (kiz)
31-bambam81                  108 gün sonra bebeğinm kucağında  :love9:
32-birgül87                      111 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
33-hasretali                     110 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:   (kiz)
34-pisicik                        124 gün sonra bebegin kucaginda     :love9: (erkek)

:nazar: :nazar: :nazar: Allahım hepimize hayırlısıyla tamamlamayı nasip etsin kızlar :nazar: :nazar: :nazar

Balböceği

Sinir oluyorum sizlayinca bacaklarim
tuaf bisi stresli gibi hissediyorum kendimi  :cildir:

Dea_Tacita

ya kızlar sizinde mideniz yanıyor mu bnm midem ateş gibi resmen ne yapsam geçmiyor doktor şurtup verdi onun bile çok faydası olmuyor artık
Dün ile giden gitti cancağızım ne kadar söz varsa düne dair şimdi yeni şeyler söylemek lazım

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Alıntı yapılan: ღÖmRüMღ - 07 Kasım , 2010, 14:42:43

Evet cok kötü bisey... anneler bosuna demiyor kalin giyinin, tayt giyin diye..
kendileride bosuna kat kat giyinmiyormus... ahh ahh Anne olunca anlarsiniz lafi hersey için geçerliymis demekki .. :-[

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Alıntı yapılan: Dea_Tacita - 07 Kasım , 2010, 14:44:23
ya kızlar sizinde mideniz yanıyor mu bnm midem ateş gibi resmen ne yapsam geçmiyor doktor şurtup verdi onun bile çok faydası olmuyor artık

evet canim belirsiz zamanlarda bi yanmaya basladimi ne yapsam geçmiyor benimde..
alev gibi olur midem agzima kadar yanar sanki.. geçmez, kendiliginden gecmesini beklicen canim  :-\

Balböceği

Alıntı yapılan: °• αуşєηυя •° - 07 Kasım , 2010, 14:45:04
Alıntı yapılan: ღÖmRüMღ - 07 Kasım , 2010, 14:42:43

Evet cok kötü bisey... anneler bosuna demiyor kalin giyinin, tayt giyin diye..
kendileride bosuna kat kat giyinmiyormus... ahh ahh Anne olunca anlarsiniz lafi hersey için geçerliymis demekki .. :-[

:'( :'( oyle valla

♥ღвüşяαღ♥

ewet canım özellikle ağır yemekler yediğim zaman gecem zehir oluyo...

Balböceği

Gecmis olsun  :flowers: Cok sukur ben atlattim daha yanmadi
bogazima kadar alev topu oluyordu elma ye sakiz cigne dediler
elma ise yaradi ama yedigim zaman rahatliyordum

Dea_Tacita

bnm hemen hemen her gün öyle ya hele bi de yemek ağırsa tamam artık dediğin gibi gecem zehir oluyor.....
bir de bu aralar iice alıngan olup çıktım, eşim aralıkta askere gidecek doğumda yanımda olamayacak başından beri belliydi de doğum yaklaştıkça daha zor gelmeye başladı. doğumdan da korkar oldum artık... allah sağ salim kucağımıza almak nasip etsin hepimize
Dün ile giden gitti cancağızım ne kadar söz varsa düne dair şimdi yeni şeyler söylemek lazım