2010 Aralık- 2011 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan sevdenur, 23 Nisan , 2009, 15:30:19

« önceki - sonraki »

dilek_lale

Balböceği

NAZAR DUASI  

وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ  بِ""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

M E L E K L E R İ M İ Z     R A B B İ M E      E M A N E T      O L S U N
1- tuğba                          33 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
2- esra26                         40 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
3- Böcüğüm                      41 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
4- kimyacı34                     47 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
5- büşra_peri masalı           50 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
6- Cunfer_u                      51 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
7- elif84                           51 gun sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)    
8- melekk                         53 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  
9- ELif                             53 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
10-ayşenur_Minik Mucizem  53 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
11-Shabby                       58 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
12-Hayrunisa                    60 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
13-cigdem006                   63 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
14-Balbocegi                    64 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
15-Askmelegi                    64 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek-kiz)
16-seralara                      64 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:   (erkek)
17-Kara_cicegim               68 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
18-maviş 06                    70 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
19-gülşah23                    73 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
20-Gül                            75 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
21-dirim                          80 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
22-Nevaa                        81 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
23-veliff                          83 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
24-enna                          84 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
25-BERİLL                        85 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
26-sheqerliq                     90 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
27-özlemim                      97 gün sonra bebeğin kucağında    :love9: (kiz)
28-Lunary                      100 gün sonra bebeğin kucağında    :love9:  (erkek)
29- chilek                       103 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
30-sabırsız                      111 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:   (kiz)
31-bambam81                  112 gün sonra bebeğinm kucağında  :love9:
32-birgül87                      115 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
33-hasretali                     116 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:   (kiz)
34-pisicik                        128 gün sonra bebegin kucaginda     :love9: (erkek)

:nazar: :nazar: :nazar: Allahım hepimize hayırlısıyla tamamlamayı nasip etsin kızlar :nazar: :nazar: :nazar

Balböceği

Balböceği

kimyaci34

merhaba kızlar nasılsınız.bayağı az kaldı benimde.3-4 gündür öldüm yorgunluktan.kayınvalide ve kayınpader geldiler kendimiz zr gezdirirkenken bide onlara hizmet çokzor geldi.yok bize çay getir yok meyve gtir.millte kaynvailidesi yardıma gelir bizimki hizmet ettirmeye gelmiş.kuş gibi hafifledim bugün valla.kendi kızı olsa kıyabilecekmiydi acaba.neden kızı ibi görmezlerki.doğumda bile gelmesini istemiyorm inanın.yardımından çok eziyeti olcak bana.off offf.hayırlsıyla bi kızım olsada şu lahusalk dönemi bitse kzımla başbaşa kalsam.oğumdan çok kaynana stresi sardı beniii
RABBİM İSTEYEN HERKEZE EVLAT SEVGİSİNİ TATTIRSIN İNŞALLAH...

♥ღвüşяαღ♥

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Günaydin Kizlar  :hello2:
Cay içiyoz gelin beraber olsun bebislerle  :D  )_(    )_(    )_(    )_(    )_(    :ehi:

ÇİĞDEM006

DİLVİN

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Alıntı yapılan: ÇİĞDEM006 - 04 Kasım , 2010, 10:01:26
Günaydınnnnnnn...

Afiyet olsun :) az çay boll süttt :)

süt içe içe içimiz disimiz süt oldu zaten cigdem  ::)
çay'in yerini tutarmi, az içelim sabah sabah uyanalim bi  :laughing7:
ahh bide simit olcakti ki nerdeee  :-\

ÇİĞDEM006

Kimyacıı hiç dert etme canım..hiç görmemezlikten gel, senin morale ve huzura ihtiyacın var bu süreçde..çevremizde malesef bizi üzmek isteyecek yada anlamayacak o kadar çok insan varki..ama ne şanslıyızkii karnımızda hayatın bize sunduğu en güzel armağanı taşıyoruz, onu düşünerek moral bul hep...ne başkalarını nede doğum korkusunu düşün..sadece bebişini kucağında, kokusunu burnunda hisset..geriside bu hayatta teferruat..önce ben ve bebeğim de artık bundan sonra..güçlü olkii, herşey zerre üzmesin seni...bende çalışıyorum iş yerinde birsürü sıkıcı insan, birsürü hamile kadınla konuşulmayacak konuları konuşan tipler, hepsine kulaklarımı tıkadım..küçük insanlar kendinden büyük akıllı insanları hiçbirzaman çekemez malesef..iznimide uzattım düşün,doğumdan sonra daha çok vakit ayırayım diye bebeğime..çevremdeki hiçbirşey önemli değil...kulaklarımı tıkadım..önce ben ve bebeğim diyorum...Allah sağsalim sağlıkla bebişlerimizi kucağımıza nasip etsin inşallah..çok çokk öpüyorum senii ve küçük bebişinii :)

ÇİĞDEM006

oyyy kuzum orda burdakiler gibi simitte yoktur :( kıyamam sana..keşke yollama şansım olsa...
iç iç tabi canım arada açık çayy...ama süte devamm :) son aylar inanılmaz lazım, süt gelen varmı göğsünden?? bazılarında olabiliyormuş...

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Alıntı yapılan: ÇİĞDEM006 - 04 Kasım , 2010, 10:14:36
oyyy kuzum orda burdakiler gibi simitte yoktur :( kıyamam sana..keşke yollama şansım olsa...
iç iç tabi canım arada açık çayy...ama süte devamm :) son aylar inanılmaz lazım, süt gelen varmı göğsünden?? bazılarında olabiliyormuş...
yok canim ne gezer simit  :-\ olsun sagol yinede dusunmen yeter  :opucuk:
her gun 3 buyuk su bardagi içiyorum sabah oglen aksam  :icon_thumright:
yeterli sanirim.. yarasin pasama  ;D
tam süt renginde degilde, koyu sari renkte akinti var gögüsümde..