2010 Aralık- 2011 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan sevdenur, 23 Nisan , 2009, 15:30:19

« önceki - sonraki »

esra26

Alıntı yapılan: ♥♥ вüşяα♥♥ - 01 Kasım , 2010, 20:31:57
Alıntı yapılan: cunfer_u - 01 Kasım , 2010, 20:22:31
selamlar kızlar, iyi akşamla olsun hepinize....  bugün doktroum izne ayırdı beni... herşey yolundaymış..  bebişim 2.145 kg. olmuş... maşallahı varmış.  bide yüzünü gösterseydi kereta :) sağlıklı yaaa çok rahatladık.  yarın tekrar doktora gitcem.. nst ye girmemi istedi.. bide rapor imza işlerim var.. onları halletmem lazımm..
maşallah oğluşuna canım hemen hemen beraberiz galiba son adet tarihin ne senn?acaba dr. bu haftaki kontrolümde nst yi söler mi bana :-\

ferdacım maşallah oğlusuna :) artık baya az kaldı günlerimiz bende dün bebişimin çantasını hazırladım  :D kendi çantamıda hazırladım sayılır bi kaç bişi kaldı bakalım hayırlısıyla gün beklicez artık

büşracım bizimde aramızda az var senin en son adet tarihin ne zamn benim 11 marttı  :k06: bende bu perşembe nst ye gircem bakalım merak da ediyorum nasıl bişi diye

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

hanne

kılzar ben gününü saymadım ama doktorum aralığın son 10 gününe beklices dedi bakalım paşamız ne zamn gelmek isteyecekkkk :honk:

esra26

Alıntı yapılan: hanne - 02 Kasım , 2010, 09:24:21
kılzar ben gününü saymadım ama doktorum aralığın son 10 gününe beklices dedi bakalım paşamız ne zamn gelmek isteyecekkkk :honk:

günlerimiz yakın hannecim benim de 16 aralık gözüküyo da tabi zamnında gelirse paşamız senin bebeişin cinsiyeti ne  :k06:

sakcan

Allah bağışlasın bebeklerinizi arkadaşlar bebek örgü bloğuma sipariş için buyurun    http://sehervehobileri.blogspot.com/   

♥ღвüşяαღ♥

02 Kasım , 2010, 12:25:02 #2226 Son düzenlenme: 02 Kasım , 2010, 13:41:33 ♥♥ вüşяα♥♥
Alıntı yapılan: esra26 - 02 Kasım , 2010, 08:24:24
Alıntı yapılan: ♥♥ вüşяα♥♥ - 01 Kasım , 2010, 20:31:57
Alıntı yapılan: cunfer_u - 01 Kasım , 2010, 20:22:31
selamlar kızlar, iyi akşamla olsun hepinize....  bugün doktroum izne ayırdı beni... herşey yolundaymış..  bebişim 2.145 kg. olmuş... maşallahı varmış.  bide yüzünü gösterseydi kereta :) sağlıklı yaaa çok rahatladık.  yarın tekrar doktora gitcem.. nst ye girmemi istedi.. bide rapor imza işlerim var.. onları halletmem lazımm..
maşallah oğluşuna canım hemen hemen beraberiz galiba son adet tarihin ne senn?acaba dr. bu haftaki kontrolümde nst yi söler mi bana :-\

ferdacım maşallah oğlusuna :) artık baya az kaldı günlerimiz bende dün bebişimin çantasını hazırladım  :D kendi çantamıda hazırladım sayılır bi kaç bişi kaldı bakalım hayırlısıyla gün beklicez artık

büşracım bizimde aramızda az var senin en son adet tarihin ne zamn benim 11 marttı  :k06: bende bu perşembe nst ye gircem bakalım merak da ediyorum nasıl bişi diye
18 mart canımm

esra26

Alıntı yapılan: °• αуşєηυя •° - 02 Kasım , 2010, 11:13:07
Safak 54 :love7:

canım nasılsın daha ii oldun inşallah hep aklım sende dün okudum biraz çok geçmiş olsun tatlım  :y25: az kaldı kucağımıza alcaz inşallah bebişlerimizi ama sana zorluğu epey olmuş  :sad1:  inşallah en kısa zamnda atlatırsın  :amin: :nazar: :nazar: :nazar:

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

allah razi olsun esracim, iyim sagol sen nasilsin?
evden cikmadim 4 gundur, evde dinleniyorum napiyim  :-[
Evde yatinca iyim, ilaç almiyorum biraktim artik.. bebegimden onemli degil hiç bisey  :-[
disari cikip az bi yurumeye baslayim yeter ki canimi aliyor  :sad1:
bugun acil randevu alicam kadin dr'umla.. dun aradim hastaneyi, aglayimsi olmustum, artik dayanamiyorum
dedim, bu nasil biseydir hiç mi cözüm mözüm yok dedim, acil randevu alin belki masaj yazar size,
onunla gecmesede iyi gelir belinize dedi, bakalim aricam bugun .. :-\

♥ღвüşяαღ♥

esra26

ayy hadi inşallah faydasını görürsün bizede haber et olurmu
kıyamam yaa nerden cıktı bu kadar şiddetli ağrı dediğin gibi bebiş için değiyo herşeye yeterki onlar ii olsunlar diyoz katlanıyoz nasıl olsa bitecek hepsi  :D

bende iiyim işteyim hala şu 2 haftada bitsede bende bir tatile başlasam diyorum artık çok şükür benim öle aşırı zorlanmam yok yoksa çalışmak işkence gibi olurdu heralde evde olunca hiç değilse evde yatma imkanı oluyo insanın  :-\

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Vallah esracim bel agrisida olmasa hersey daha guzel olucakta..
hayirlisi bakalim, degiyor bebisime, ne kadarda aglasam agridan   :sad1:
sagolsun esim cok yardimci oluyor bu ara en azindan hiç bisey yapmiyorum..
sizin iyi olmaniza sevindim canim :) aman iyi ol, pasa iyi olsun .. :)
gunleri azalttik iyice cok sükür, artik son aylar... Bir avazda kurtarsin rabbim bizi  :amin:

hanne

Alıntı yapılan: esra26 - 02 Kasım , 2010, 09:42:47
Alıntı yapılan: hanne - 02 Kasım , 2010, 09:24:21

günlerimiz yakın hannecim benim de 16 aralık gözüküyo da tabi zamnında gelirse paşamız senin bebeişin cinsiyeti ne  :k06:
canım benim aslında ultrasonda 1 ocak görünüyo ama benim oğluşumm ( buarada cinsiyeti erkek ) biraz aceleci sanırım beklemeyebilir dedi doktorum aralığın son 10 günü içerisinde büyük ihtimal olur dedi ;D   hadi bakalım önce hangimiz doğuracakkk balböceğide aynı bizimleee :k06:

Böcüğüm

slm kızlar benimde 14 aralık denilmişti ama kasık ağrılarına dayanamaz oldum sabah muayneden geldim dr 2 cm açıklığın var dedi şiddetli bi sancıyla doğma ihtimali var dedi ama tedirginim ben daha 1 ay  zamanınım olması lazım hatta 42 gün ama dfr un dediğine göre daha erken doğar bu bebek çok şaşkınım memlekete  gidiyodum bi kaç gün içinde arabamızla gidecektik halada gitme  ihtimalimiz var 1 ay var diydum nasıl olsa  :icon_scratch:
Rahman ve Rahim Olan ALLAH'ın adıyla...

Gerçeklerin dağlarına, umutsuzlukla çıkılmaz....

BERİLL