2010 Aralık- 2011 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan sevdenur, 23 Nisan , 2009, 15:30:19

« önceki - sonraki »

dilengisk

herkese gunaydınlaaarrrrrr  benim de 2 hanelere az kaldı 102 :basardim:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

»-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

Böcüğüm

Rahman ve Rahim Olan ALLAH'ın adıyla...

Gerçeklerin dağlarına, umutsuzlukla çıkılmaz....

dilengisk

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

Balböceği

♥ღвüşяαღ♥

cunfer_u

selamlar kızlar, iyi akşamla olsun hepinize....  bugün doktroum izne ayırdı beni... herşey yolundaymış..  bebişim 2.145 kg. olmuş... maşallahı varmış.  bide yüzünü gösterseydi kereta :) sağlıklı yaaa çok rahatladık.  yarın tekrar doktora gitcem.. nst ye girmemi istedi.. bide rapor imza işlerim var.. onları halletmem lazımm..

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

ferdacım sevindim herşeyin yolunda gitmesine maşallah paşaya nasılda büyümüş
az kaldı doğuma ha Allah kolaylık versin canım

cunfer_u

sağol canım yaaa... acayip rahatladım...   1 ay geçsede bebişimle ultrasonda görüşsek diye beklemek bazen zor oluyooo.. hele bundan sonra daha zor gececek gibi :) sen nasılsın...  bebeiş nasıl ?

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

çok şükür bizde iyiyiz artık teyzesi bulantılar olsada kusmalar bitti sayılır
bebişimde iyi elleri dua ediyo gibiydi en son ultrasonda
tüm  hamiş teyzelerine ve bebk isteyenlere dua ediyor meleğim
artık sen bundan sonra daha sık gidersin sanırım sonlara doğru 2 haftada bir gidiliyor heralde

♥ღвüşяαღ♥

Alıntı yapılan: cunfer_u - 01 Kasım , 2010, 20:22:31
selamlar kızlar, iyi akşamla olsun hepinize....  bugün doktroum izne ayırdı beni... herşey yolundaymış..  bebişim 2.145 kg. olmuş... maşallahı varmış.  bide yüzünü gösterseydi kereta :) sağlıklı yaaa çok rahatladık.  yarın tekrar doktora gitcem.. nst ye girmemi istedi.. bide rapor imza işlerim var.. onları halletmem lazımm..
maşallah oğluşuna canım hemen hemen beraberiz galiba son adet tarihin ne senn?acaba dr. bu haftaki kontrolümde nst yi söler mi bana :-\

gülay_enes

slm bende aranızda yeniyim daha ikinci bebeğim mi bekliyorum hayırlısıyla ocakta kavuşacağım meleğime ilk miş gibi heyecanla belliyorum ama hala cinsiyetini öğrenemedim saklıyo yaaa 28 haftalık şu an
bebeğim tüm dünyam benim

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

hoşgeldin gülay.demek ikinci gebelik de çok heyecanlı.

sağlıkla kucağına alırsın inşallah. ben de 30ihaftanın içindeyim.

seninki cinsiyeti nasıl olmuş da göstermemiş şimdiye kadar.inatçı galiba bücür :binkybaby:
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

esra26

NAZAR DUASI  

وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ  بِ""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

M E L E K L E R İ M İ Z     R A B B İ M E      E M A N E T      O L S U N
1- tuğba                          34 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
2- esra26                         41 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
3- Böcüğüm                      42 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
4- kimyacı34                     48 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
5- büşra_peri masalı           51 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
6- Cunfer_u                      52 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
7- elif84                           52 gun sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)    
8- melekk                         54 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  
9- ELif                             54 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
10-ayşenur_Minik Mucizem  54 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
11-Shabby                       59 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
12-Hayrunisa                    61 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
13-cigdem006                   64 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
14-Balbocegi                    65 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
15-Askmelegi                    65 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek-kiz)
16-seralara                      66 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:   (erkek)
17-Kara_cicegim               69 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
18-maviş 06                    71 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
19-gülşah23                    74 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
20-Gül                            75 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
21-dirim                          81 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
22-Nevaa                        82 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
23-veliff                          84 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
24-enna                          85 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
25-BERİLL                        86 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
26-sheqerliq                     91 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
27-özlemim                      98 gün sonra bebeğin kucağında    :love9: (kiz)
28-Lunary                      101 gün sonra bebeğin kucağında    :love9:  (erkek)
29- chilek                       104 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
30-sabırsız                      112 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:   (kiz)
31-bambam81                  113 gün sonra bebeğinm kucağında  :love9:
32-birgül87                      116 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
33-hasretali                     117 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:   (kiz)
34-pisicik                        129 gün sonra bebegin kucaginda     :love9: (erkek)

:nazar: :nazar: :nazar: Allahım hepimize hayırlısıyla tamamlamayı nasip etsin kızlar :nazar: :nazar: :nazar