2010 Aralık- 2011 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan sevdenur, 23 Nisan , 2009, 15:30:19

« önceki - sonraki »

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Günaydin kizlar herkese hayirli günler  :hello2:
bizimde safak 60  :basardim: artik 2 ay'dan geri sayim basladiiiii  :icon_thumright:
bu arada üstümden sanki tir gecmis gibi heryerim agriyor  :sad1:

dirim

Alıntı yapılan: esra26 - 27 Ekim , 2010, 08:38:29
sorma dirimcim valla bende cok korkuyorum düşününce bide herkes çok az kalmış dedikçe heran doğuracakmışım gibi geliyo  :-ooo :-ooo :-ooo
şu kurban bayramını da rahat rahat geçirseydim ii olcaktı  :k06: :k06:
canım bende biraz önce doğum belirtilerini okudum  :y25:
korkum hastaneye yetişememek yada zırt pırt doğumun yaklaştığını sanıp hastaneye gidip gelmek  :tongue3:
son günler sıvı şeyler tüketin diyor,bağırsakların boş olması gerekiyormuş
kolay doğum için  :muzz:
ay inşallah anlarız ya doğumun başladığını  ???

dirim

Alıntı yapılan: °• αуşєηυя •° - 27 Ekim , 2010, 08:56:21
bizimde safak 60  :basardim: artik 2 ay'dan geri sayim basladiiiii  :icon_thumright:

canım geçmiş olsun
çok yorma kendini  :icon_thumright:
senin nasıl gidiyor,azaldı iyice  :suclu:

dilengisk

dun tum testlerimizi yaptırdık seker yok kan sayımı gayet iyi idrar kulturumuz temiz cıktı ayyy yasasın valla. seker cıkacak diye korkuyodum allaha sukurler olsun.

aysenurcum baya baya az kalmıs masallah allah bi nefeste kurtarsın hepimizi

dirim senin ne kadar kaldı

e dogumları normal mi sezaryen mi dusunuyosunuz? ben epidural normal dogum istiyorum eger hersey yolunda giderse fikri veya tecrubesi olan varmı epiduralle ilgili

dilengisk

gecen gun tv de unlulerden birinin dogum hikayesini izledim ya kadın suyu geldikten snra banyo yaptı temizlendi sonra doguma gitti sanırım su geldikten snra epey bi vakit oluo dirim yetişememek diye bişey olmasa gerek. bi de dr dedi ki kasılmaların basladıgında sole ılık bi kuvete veya dusa gir o seni rahatlatacak boylece her kasılmada bana gelmemiş olursun...

dirim

Alıntı yapılan: chilek - 27 Ekim , 2010, 10:54:11
dun tum testlerimizi yaptırdık seker yok kan sayımı gayet iyi idrar kulturumuz temiz cıktı ayyy yasasın valla. seker cıkacak diye korkuyodum allaha sukurler olsun.

aysenurcum baya baya az kalmıs masallah allah bi nefeste kurtarsın hepimizi

dirim senin ne kadar kaldı

e dogumları normal mi sezaryen mi dusunuyosunuz? ben epidural normal dogum istiyorum eger hersey yolunda giderse fikri veya tecrubesi olan varmı epiduralle ilgili
canım ben 28.haftanın içindeyim
gözün aydın bu arada

bende epidural istiyorum kısmetse

canım bende suyun gelince hemen hastaneye gitmek gerekiyor diye biliyorum
doktoruma sorayım  :icon_thumright:

dilengisk

bende oyle biliyodum ama kadın nasıl rahattı nasıl ya anlatamam onu oyle gorunce kendi kendime fikir yuruttum. bnm en buyuk korkum suyum gelince yatak batacak snra kim temizlicek? yada sokaktayken pat diye gelince ayy cok utanıyorum pedle dolassak yetersiz kalır dimi ped annem iki dogumunda da banyodayken suyu gelmiş endiselenecek bişi yasamamıs dr a sormak en iyisi gerci smdi kursa basladık orda anlatırlar herhalde ayy erken bnm daha panik icin

28 haftada kaç kilo aldın peki bole kocaman oldumu gobegin

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Alıntı yapılan: dirim - 27 Ekim , 2010, 10:51:42
Alıntı yapılan: °• αуşєηυя •° - 27 Ekim , 2010, 08:56:21

canım geçmiş olsun
çok yorma kendini  :icon_thumright:
senin nasıl gidiyor,azaldı iyice  :suclu:
sagol dirimcim, vallah bir gun iyi bir gun yorgun nasil olsun bundan sonra  :-\ bugunde cok halsizim yine..
sabahta kan aldirdim, ay biktim yauuu  :( hayirlisiyla bi kurtulsaydim..  :amin:

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Chilek sagol cnm evet az kaldi.. ama gel bana sor vallah sanki gecmiyor zamanlar..
cok halsizim yine bugun, sabahlari uyandigimda belim tutulmus halde uyaniyorum.  :(

BU ARADA dogumu pek dusunmeyin, ne nasil olucak hiç bilemeyiz, ama
sunu iyi bilyiorum ki dogum ani geldiginde hiç birimiz hiç bisey dusunemicez o kesin  :icon_thumright:
sakin ve rahat olmaya calisin, ve o an'in tadini cikartin  :icon_thumright: :icon_thumright:

dirim

Alıntı yapılan: chilek - 27 Ekim , 2010, 11:41:29
bende oyle biliyodum ama kadın nasıl rahattı nasıl ya anlatamam onu oyle gorunce kendi kendime fikir yuruttum. bnm en buyuk korkum suyum gelince yatak batacak snra kim temizlicek? yada sokaktayken pat diye gelince ayy cok utanıyorum pedle dolassak yetersiz kalır dimi ped annem iki dogumunda da banyodayken suyu gelmiş endiselenecek bişi yasamamıs dr a sormak en iyisi gerci smdi kursa basladık orda anlatırlar herhalde ayy erken bnm daha panik icin

canım hiç aklıma gelmemişti  :icon_scratch:
annen banyodayken nasıl anlamış peki suyunun geldiğini ben tövbe anlayamazdım  :tongue3:
canım zaten kışa geliyor üzerimizde kaban olur anlaşılmaz  :tongue3:

ya bişey sorucam   ::)
alafranga mı yoksa diğerini mi kullanıyorsunuz?
ben alafrangayı kullanamıyorum
ne zaman lavaboya girsem korku yapıyorum son aylar hiç giremem heralde :y25:

canım ben 5 kilo aldım.55 küsürüm şimdi,hamile olduğum belli oluyor ama
herkesin dediğine göre çok küçükmüş karnım  :dontknow:
sen ne kadar aldın?

♥ღвüşяαღ♥

slm canlar
nasılsınız dün bebişin kıyafetlerini yıkadım artık ne zman ütülerim orası meçhul :sad1:
çantayıda bugün hazırlayayım diyorum bakalım ekstra iş çıkmazsa yaparım :tongue3:

#tugba#

Yaklaşıyorum bebeğim yavaş yavaş sana.Hadi gel çok ihtiyacım var sana...

esra26

ben iyiyim tubacım sen nasılsın görüşmeyeli  :flowers:

şükür iiyiz bugünlerde oğlusumla  :k06: kıpır kıpır maşallah ama 2 gündür sol kasığım aşağıya doğru baya ağrıyo acaba yoruldum da ondan mı ki  :dontknow:

senin nasıl gidiyor bebeişin nasl  :love7:

Balböceği

Selam kizlar safak 71 ve 29. hafta geride kaldi sukurler olsun  :muzz: :muzz: :muzz:

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

dilengisk

Alıntı yapılan: dirim - 27 Ekim , 2010, 12:23:29
Alıntı yapılan: chilek - 27 Ekim , 2010, 11:41:29

canım hiç aklıma gelmemişti  :icon_scratch:
annen banyodayken nasıl anlamış peki suyunun geldiğini ben tövbe anlayamazdım  :tongue3:
canım zaten kışa geliyor üzerimizde kaban olur anlaşılmaz  :tongue3:

ya bişey sorucam   ::)
alafranga mı yoksa diğerini mi kullanıyorsunuz?
ben alafrangayı kullanamıyorum
ne zaman lavaboya girsem korku yapıyorum son aylar hiç giremem heralde :y25:

canım ben 5 kilo aldım.55 küsürüm şimdi,hamile olduğum belli oluyor ama
herkesin dediğine göre çok küçükmüş karnım  :dontknow:
sen ne kadar aldın?

alafranga kullanıyorum ben de alaturkada cok korkuyorum
ben bayaaaaa bi kilo aldım cok sinir oluyorum 9 kilo ve daha 25.haftadayım

bu arada aradım annemi sordum banyodayken nasıl anladın diye yıkandıgı su ılıkmıs ve sıcacık bi akıntı hissetmiş altıma ciş yapıomus gibi hissettim diyo bole ılık ılık akmıs