2010 Aralık- 2011 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan sevdenur, 23 Nisan , 2009, 15:30:19

« önceki - sonraki »

dirim

kızlar Allah kolaylık versin yurtdışı pahalı olur tabi
türkiyeden alma şansınız yok mu,burda uygun fiyatlara bulabilirsiniz belki
gerçi burdada kaliteli mal yine aşağı değil  :dontknow:

Balböceği

Alıntı yapılan: °• αуşєηυя •° - 25 Ekim , 2010, 13:56:21
öyle edacim vallah cok pahali..
sadece kiyafet degil tum bebek esyalari oyle,
yorganini ve yatak kenarini 150 euro ya aldim  :-\ carsaf yok yastik yok, sadece yorgan ve yatak kenari,
oda tek besigin bas kismi için hep kenarida degil ... nerde burde turkiyedeki gibi guzel ve hep takim seyler ..

evt evt haklisin bebeklerin herseyi cok cok pahali

bende kaca aldim uyku setini 65 euroya almis esim dedigin gibi yatak kenari var yorgan var yastik var carsaf yok  :ehi: avusturyadan babam almisti banada nevresim baktim oda mavi aman dedim bari bunu kullaniyim carsaf olarak  :k06:

Balböceği

valla kizlar sanirim 3 4 bisey aldik gecen 150 euro para verdik  ::)

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

kızlar siz de türkiye'den istetin. kesin daha hesaplı olur :k06: . ben de tamamladım sayılır kıyafetlerini,ama almamak için çok çabalıyorum.okadar çekiciler ki  :binkybaby: :binkybaby: uyku seti bile dediğiniz gibi parça parça hepsi ayrı masraf  :tongue3: şimdiki bebekler çok şanslı.bize bi yün yorgan yaparlardı yatardık kuzu kuzu  :k06:
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Alıntı yapılan: dirim - 25 Ekim , 2010, 13:58:40
kızlar Allah kolaylık versin yurtdışı pahalı olur tabi
türkiyeden alma şansınız yok mu,burda uygun fiyatlara bulabilirsiniz belki
gerçi burdada kaliteli mal yine aşağı değil  :dontknow:

Yaz'in tr ye gelseydim alabilirdim dirim ama gelemedim, maalesef artik burdakilerle idare etcez :)
yani demek istedigim orda kalitelisinide alsan için yanmaz, hersey takim, burda hepsi ayri ayri,
perdeyi filan hep kafama gore uydurmak zorunda kaldim.. + bide kendim diktim yani perdeyi, kornis'e takilmali degil burdakiler  :-\
yastigini yorganini bile ben kendim diktim degisiklige, fransizlarda bebeklere yastik mastik yapmazlar anam  :-\

Balböceği

Burdada ayri ayri  :-\ bende turkiyeye gitmedigimden en azindan alirdim ama seneye oglusumla beraber aliriz insallah  :D

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Alıntı yapılan: ❤BaLböceği❤ - 25 Ekim , 2010, 14:00:52
valla kizlar sanirim 3 4 bisey aldik gecen 150 euro para verdik  ::)

Oyle ama cok pahali oluyor hepsini hesaplayinca..
ben gecen bir gunde 300 euro harcadim  :-ooo içim yandi ama napcan,
aldigimda, bebek banyosu krem sampuan bez , yani kalan tum esyalarini eksiklerini aldigimda..
napalim artik boyle  ::) vallah magazaya girince artik kendime hiç biseye bakmiyorum  :k06:
direkt cocuk reyonuna yoneliyorum  :k06: beyfendi benden once geliyor artik  :k06: :k06:

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Alıntı yapılan: ⓚⓤⓩⓤⓜⓤⓝ ⓐⓝⓝⓔⓢⓘ (gulsah23) - 25 Ekim , 2010, 14:01:12
kızlar siz de türkiye'den istetin. kesin daha hesaplı olur :k06: . ben de tamamladım sayılır kıyafetlerini,ama almamak için çok çabalıyorum.okadar çekiciler ki  :binkybaby: :binkybaby: uyku seti bile dediğiniz gibi parça parça hepsi ayrı masraf  :tongue3: şimdiki bebekler çok şanslı.bize bi yün yorgan yaparlardı yatardık kuzu kuzu  :k06:

gulsahcim bizim neyimiz oldu ki  :) hiç birseyimiz yoktu , heleki ben en kucuguydum ailemin,
hep ablamin kiyafetleriyle buyudum  :) napcan anacim simdikiler sansli... biz giyemedik onlara giydirelim guzel guzel ins  ::)

Balböceği

Alıntı yapılan: °• αуşєηυя •° - 25 Ekim , 2010, 14:06:32
Alıntı yapılan: ❤BaLböceği❤ - 25 Ekim , 2010, 14:00:52
valla kizlar sanirim 3 4 bisey aldik gecen 150 euro para verdik  ::)

Oyle ama cok pahali oluyor hepsini hesaplayinca..
ben gecen bir gunde 300 euro harcadim  :-ooo içim yandi ama napcan,
aldigimda, bebek banyosu krem sampuan bez , yani kalan tum esyalarini eksiklerini aldigimda..
napalim artik boyle  ::) vallah magazaya girince artik kendime hiç biseye bakmiyorum  :k06:
direkt cocuk reyonuna yoneliyorum  :k06: beyfendi benden once geliyor artik  :k06: :k06:

:k06: :k06: :k06:

pyle Cok sukur yinede elimizde var aliyoruz bazen boyle avutuyorum o kadar para gidince  :k06: Esime diyyorumki bakiyorumda bu aylarda hic hediye falan almaz oldun dedim ee diyor
gecti o devir simdi tosuncuga calisiyoruz diyor  :ehi:

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

heheh ayni esim  :k06: benimki kara kara dusunuyor bu ara  :k06:
13 kasim dogum gunum, 20 kasim nikahimiz 21 kasim dugunumuz hehhehehe :k06: :k06:
ben yandim diyor  :ehi: arti birde bebis gelcek , ben daha cookkk calismaliyim diyor  :ehi: :ehi:
sakin erken dogurma haaa diyor bana, 1 ay once dogursam bebiste evlilik yildonumumuze gelcek te  :ehi:

Balböceği

aysenur allah hepimizn yardimcisi olsun  :amin:

ben cogu esyamizi kisitliyorum veya almiyorum amcalarimiz cevremiz cok ister hediye alsinlar ister parasini versinler
hatta parasini versinler ben alirim  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

Alıntı yapılan: ❤BaLböceği❤ - 25 Ekim , 2010, 14:21:26

ben cogu esyamizi kisitliyorum veya almiyorum amcalarimiz cevremiz cok ister hediye alsinlar ister parasini versinler

:) :) :)
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Alıntı yapılan: ❤BaLböceği❤ - 25 Ekim , 2010, 14:21:26

aslina bakarsan oyle daha guzel oluyor, parasini verince sen kafana gore aliyorsun :D

Balböceği

dilengisk

ohh valla kızlar sizler sanslısınız oyle amcalar cevre falan coksa super. ben evin tek kızı kaldım kardesimi kaybettim:( amca yok hala yok 1 tane teyze var dayıdan hayır yok... kayınvalidemler se herseye ne gerek var seklinde yaklasıyorlar... annem tarafından umutluyum ama ona da cok yuklenmek istemiyorum kıyamıorum. herseyi biz yapıoruz anlayacagınız giysi falan neyse de araba ayakabı elektronik tarzındaki seyler korkunc pahalı  :crybaby2:

allah yardımcımız olur insallah