2010 Aralık- 2011 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan sevdenur, 23 Nisan , 2009, 15:30:19

« önceki - sonraki »

Balböceği

Selam kizlar gecmisten gunumuze baktigim zaman

nasilda su gibi akip gitmis zaman  :k06:

Balböceği

NAZAR DUASI  

وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ  بِ""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

M E L E K L E R İ M İ Z     R A B B İ M E      E M A N E T      O L S U N
1- tuğba                          42 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
2- esra26                         49 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
3- Böcüğüm                      50 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
4- kimyacı34                     56 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
5- büşra_peri masalı           59 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
6- Cunfer_u                      60 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
7- elif84                           60 gun sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)    
8- melekk                         62 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  
9- ELif                             62 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
10-ayşenur_Minik Mucizem  62 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
11-Shabby                       67 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
12-Hayrunisa                    69 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
13-cigdem006                   72 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
14-Balbocegi                    73 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
15-Askmelegi                    73 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek-kiz)
16-seralara                      74 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:   (erkek)
17-Kara_cicegim               77 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
18-maviş 06                    79 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
19-gülşah23                    82 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
20-Gül                            83 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
21-dirim                          89 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
22-Nevaa                        90 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
23-veliff                          92 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
24-enna                          93 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
25-BERİLL                        94 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
26-sheqerliq                   99 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
27-özlemim                     106 gün sonra bebeğin kucağında    :love9: (kiz)
28-Lunary                      109 gün sonra bebeğin kucağında    :love9:  (erkek)
29- chilek                       112 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
30-sabırsız                      120 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:   (kiz)
31-bambam81                  121 gün sonra bebeğinm kucağında  :love9:
32-birgül87                      124 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
33-hasretali                     125 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:   (kiz)
34-pisicik                        137 gün sonra bebegin kucaginda     :love9: (erkek)

:nazar: :nazar: :nazar: Allahım hepimize hayırlısıyla tamamlamayı nasip etsin kızlar :nazar: :nazar: :nazar:

BERİLL

dirim

günaydın kızlar  :flowers:
zaman azaldı iyice  :muzz:
kızlar hacı şakirin toz deterjanını nerden bulabilirim
genelde küçük kilolukları var marketlerde :dontknow:

BERİLL

günaydın dirimcim oğluşunun eşyalarını mı yıkayacaksın?ben daha oğluşuma hiçbişey almadım.

dirim

canım şimdi yıkamıcam,hazır olsun diye alayım diyorum
zıbın felan aldık ilk alışverişimiz daha  :laughing7:
çok almadık ama bir sürü para tutuyor anlamadım ben bu işi  :dontknow:

Balböceği

Gule gule kullananin dirimcim  :flowers:  Napacaksin ahayt ates pahasi  :-\

esra26

bende dün aldım hacişakir bide dalinin yumuşatıcısını yavaş yavaş yıkamam lazım artık çantamıda hazırlamaya başlassam ii olcak  :k06:

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Alıntı yapılan: ❤BaLböceği❤ - 25 Ekim , 2010, 13:22:18

turkiyede de mi oyle bilmiyorum da, burda bir tulum 7-8 euro dan basliyor  :-\
kiyafetleri hiç sormayin.. gecenlerde yine bi hirka aldim, minicik esim diyor bununki benim hirkalardan pahali  :k06:
bebek kiyafetleri 15-20 den basliyor.. tanesiii...
alsan cabuk buyuyor diyorlar, almasan gozun kaliyor  ::) :-\ :-\

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

slm kızlar  :hello:

ayşecim burda da çok pahalı.uyduruk bişey alamıyosun zaten çirkin çrkin şeyler oluyo. bi de bebek için sağlıklı olmuyo. geçenlerde bi badi gördüm pançoda. üzerinde minicik bolerosu vardı hırka gibi. ay çok tatlıydı 90tl fiyat koymuşlar. valla ölçtüm 1 karıştı  :k06:  minicik kumaş :icon_pale:
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

dirim

balböceği teşekkür ederiz canım benim  :flowers:

kızlar 15-20 den aşağı bişey yok zaten,kaç ay giyecekse
almasan da olmuyor,ayakkabı fiyatları bile neredeyse yetişkinlerle aynı
daha büyüsünler masrafları nasıl artıyor sıpaların :love7:

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Alıntı yapılan: ⓚⓤⓩⓤⓜⓤⓝ ⓐⓝⓝⓔⓢⓘ (gulsah23) - 25 Ekim , 2010, 13:45:31
slm kızlar  :hello:

ayşecim burda da çok pahalı.uyduruk bişey alamıyosun zaten çirkin çrkin şeyler oluyo. bi de bebek için sağlıklı olmuyo. geçenlerde bi badi gördüm pançoda. üzerinde minicik bolerosu vardı hırka gibi. ay çok tatlıydı 90tl fiyat koymuşlar. valla ölçtüm 1 karıştı  :k06:  minicik kumaş :icon_pale:

Gercektende oyle gulsahcim, bir karis kumas bizim kiyafetlerden pahali  ::)
almasan gozun klaliyor, alsan cok giymiyecekler...
bizim kiyafetlerimiz tamam, her seferinde almamak için zor tutuyorum kendimi  ::)
3 ay yeter bize, gerisinide buyudukce aliriz artik insallah :)

Balböceği

Alıntı yapılan: °• αуşєηυя •° - 25 Ekim , 2010, 13:39:56
Alıntı yapılan: ❤BaLböceği❤ - 25 Ekim , 2010, 13:22:18

turkiyede de mi oyle bilmiyorum da, burda bir tulum 7-8 euro dan basliyor  :-\
kiyafetleri hiç sormayin.. gecenlerde yine bi hirka aldim, minicik esim diyor bununki benim hirkalardan pahali  :k06:
bebek kiyafetleri 15-20 den basliyor.. tanesiii...
alsan cabuk buyuyor diyorlar, almasan gozun kaliyor  ::) :-\ :-\

Bende bilmiyorum turkiyeyi ama bi zibin burda 20 euro  ::)
bi takim gordum pantolon gomlek suveter takim ama hepsinin ayri ayri fiyati var toplam 80 euroya cikiyor
dediginiz gibi pahaliya alsak ikigun sonra giyemiyecek almasak gozumuz kaliyor

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

öyle edacim vallah cok pahali..
sadece kiyafet degil tum bebek esyalari oyle,
yorganini ve yatak kenarini 150 euro ya aldim  :-\ carsaf yok yastik yok, sadece yorgan ve yatak kenari,
oda tek besigin bas kismi için hep kenarida degil ... nerde burde turkiyedeki gibi guzel ve hep takim seyler ..

Balböceği

Valla kizlar insan aldikca alasi geliyor ama cok pahalilar
ben kaliteli mal aliyorum ama az aliyorum ilerde de buyudukce almayi planliyorum bebek bereketiyle gelir derler  :k06: