2010 Aralık- 2011 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan sevdenur, 23 Nisan , 2009, 15:30:19

« önceki - sonraki »

**Gül**

Kilosunu hiic dert etme canim yaa. Birde onu kafana takar uzulursun biraz az ciksa. Sen yemelerine dikkat et yeter. Hem zaten az olmus olsa bile yapabilecegin cok fazla birsey olmazki. Yemegini arttirirsin ama o da kisitli iste. Hele bir saglikli dogsunda anneciginin sutuyle kocamaaaan olur insallah  :aferin: :aferin: :aferin: :aferin:

Ayyy bende nasil konustum yaaa sanki kilosunu ogrendim de az geldi demissin gibi  :k06: :k06: Ama anla iste dusunme bunu diye yaziyorum
Oyyy o pasanin ayaginin tabanini da yerim benim yaaa. Eda bacim dogurda bizimki gelene kadar onu sevelim azicik  :k06: :k06: :k06:
Benim baska ultrason yok iste bitti. 2 defaydi. onlari da tukettik  :D :D
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

Balböceği

insallah oyle olurlar zaten onemli olan dedigin gbii dogduktan sonra asil kilo almalari  :k06: belkide icine dogdu ne biliyoruz  :D

Hayirli gul bakarsin benden once sen dogurursun kuzucugu ben seninkini severim  :hello2: :hello2:
ay heyecan basti hep beraber bu anlari yasiyoruzya cok merak ediyorum acaba nasil olacak kuzucuklar

yerim onlari ben ellerini ayaklarini  :hieyt:

**Gül**

Eda valla bugun aklimdan gecti keske dedim soyle bir 10-15 gun once saglikli bir sekilde dogsa diye. Yoksa o son gunlere gelince gunlerde gecmek bilmez heycandan endiseden.
Dun esim anlatiyor bir arkadasinin esi hamileymis. 1 ayi varmis daha sancisi olmus hastaneye gitmisler. Doktor demis bu gece kalsin hastanede. Neyse kadin kalmis o gece sabah adam gitmis yanina gormeye. Kapidan bir girmiski kadin bir bebek uzatiyor. Kizimiz dogdu diyerek. adam sok olmus  :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo
Ohhhh dedim ne guzel. Adam telassiz endisesiz atlatmis durumu da kadina uzuldum dogumda tek kalmis diye  :sad1: :sad1: :sad1:
Ben olsam ayni durumda hastaneyi yikardim herhalde kocam gelmeden dogurmaaaaaaaammmmm diye  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

Balböceği

o zaman desene biz hamileler hep ayni seyi dusunuyoruz bende doguma 10 15 gun kala dogurmak istiyorum  :ehi:

Ne guzel olmus kiz adamcagiz sevinmistir bende istemem tek basima dogurmak  :k06: :k06:

esra26

NAZAR DUASI  

وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ  بِ""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

M E L E K L E R İ M İ Z     R A B B İ M E      E M A N E T      O L S U N
1- tuğba                          46 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
2- esra26                         53 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
3- Böcüğüm                      54 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
4- kimyacı34                     60 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
5- büşra_peri masalı           63 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
6- Cunfer_u                      64 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
7- elif84                           64 gun sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)    
8- melekk                         66 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  
9- ELif                             66 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
10-ayşenur_Minik Mucizem  66 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
11-Shabby                       71 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
12-Hayrunisa                    73 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
13-cigdem006                   76 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
14-Balbocegi                    77 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
15-Askmelegi                    77 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek-kiz)
16-seralara                      78 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:   (erkek)
17-Kara_cicegim               81 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
18-maviş 06                    83 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
19-gülşah23                    86 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
20-Gül                            87 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
21-dirim                          93 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
22-Nevaa                        94 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
23-veliff                          96 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
24-enna                          97 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
25-BERİLL                        98 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
26-sheqerliq                   103 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
27-özlemim                     110 gün sonra bebeğin kucağında    :love9:
28-Lunary                      113 gün sonra bebeğin kucağında    :love9:  (erkek)
29- chilek                       116 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
30-sabırsız                      124 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:   (kiz)
31-bambam81                  125 gün sonra bebeğinm kucağında  :love9:
32-birgül87                      128 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
33-hasretali                     129 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:   (kiz)
34-pisicik                        141 gün sonra bebegin kucaginda     :love9: (erkek)

:nazar: :nazar: :nazar: Allahım hepimize hayırlısıyla tamamlamayı nasip etsin kızlar :nazar: :nazar: :nazar:

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Günaydin kizlar Ve bebislerrr  :binkybaby: :binkybaby:
Safak 66 Memleketim Yozgat'tayiz Bugun Oglusumla  :basardim: :basardim:

dirim

tünaydın kızlar  :flowers:
ayşenurcum 2 ayın kalmış  :hieyt:

Balböceği

dirim

Balböceği

♥ღвüşяαღ♥

dilengisk

ya kızlar ne guzel sehirlerden geri sayıyosunuz daha bnm 3 haneli sabırsızlıkla bekliyorum soyle 20lerden geri sayacagım gunleri hepimiz hayırlısıyla guzel meleklerimizi kucagımıza alırız inşallah

Balböceği

Alıntı yapılan: chilek - 21 Ekim , 2010, 21:55:45
ya kızlar ne guzel sehirlerden geri sayıyosunuz daha bnm 3 haneli sabırsızlıkla bekliyorum soyle 20lerden geri sayacagım gunleri hepimiz hayırlısıyla guzel meleklerimizi kucagımıza alırız inşallah
Sende saymaya baslarsin chilek cok sukur yolu yariladik hep beraber  :amin: :D

esra26

NAZAR DUASI  

وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ  بِ""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

M E L E K L E R İ M İ Z     R A B B İ M E      E M A N E T      O L S U N
1- tuğba                          45 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
2- esra26                         52 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
3- Böcüğüm                      53 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
4- kimyacı34                     59 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
5- büşra_peri masalı           62 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
6- Cunfer_u                      63 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
7- elif84                           63 gun sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)    
8- melekk                         65 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  
9- ELif                             65 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
10-ayşenur_Minik Mucizem  65 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
11-Shabby                       70 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
12-Hayrunisa                    72 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
13-cigdem006                   75 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
14-Balbocegi                    76 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
15-Askmelegi                    76 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek-kiz)
16-seralara                      77 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:   (erkek)
17-Kara_cicegim               80 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
18-maviş 06                    82 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
19-gülşah23                    85 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
20-Gül                            86 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
21-dirim                          92 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
22-Nevaa                        93 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
23-veliff                          95 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
24-enna                          96 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
25-BERİLL                        97 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
26-sheqerliq                   102 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
27-özlemim                     109 gün sonra bebeğin kucağında    :love9:
28-Lunary                      112 gün sonra bebeğin kucağında    :love9:  (erkek)
29- chilek                       115 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
30-sabırsız                      123 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:   (kiz)
31-bambam81                  124 gün sonra bebeğinm kucağında  :love9:
32-birgül87                      127 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
33-hasretali                     128 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:   (kiz)
34-pisicik                        140 gün sonra bebegin kucaginda     :love9: (erkek)

:nazar: :nazar: :nazar: Allahım hepimize hayırlısıyla tamamlamayı nasip etsin kızlar :nazar: :nazar: :nazar:

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Alıntı yapılan: dirim - 21 Ekim , 2010, 12:07:41
tünaydın kızlar  :flowers:
ayşenurcum 2 ayın kalmış  :hieyt:

evet dirimcim 2 ay  :-ooo cok az kaldi .... zaman cabuk geciyorr...

Günaydin kizlarrrr bu arada  :hello2: Safak 65  :hello2: