2010 Aralık- 2011 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan sevdenur, 23 Nisan , 2009, 15:30:19

« önceki - sonraki »

cunfer_u

maşallah edacım..  tombalakları kucağımıza zamanında alırız inşallah..  bende çok merak eiyorum bebişimi ama benimki hep totoyu dönüyor bize... totosundan babasına benzetmeye çalışıyorum ama olmuyo :) :) :) aman sağlıklı olsunlarda... sen naptın.. ne zaman izne çıkcan ...

esra26

sıpa demek popoyu dönüyo  :tongue3: bizimki maşşallah hep yüzünü gösteriyo doktor herzamn bu kadar şanslı olmuyoz diyo göstermeyen bebekde cok oluyo diyo  :k06:

valla ben dün rapor da aldım hem son 3 haftaya kadar çalışabilir diye son 3 haftadan önce bayram tatilide gircek 1 hafta sansıma 4 hafta önce çıkmış olucamyani kasım 12 de son çalışcam allah nasip ederse

sen naptın peki nezamna kadar çalışcan

cunfer_u

kasım'ın ilk haftası çıkarcakmış doktor beni izne.. hiç ısrar etme.. çalıştırmam dedi..  yaa aslını istersen artık zor gelmeyede başladı  hafiften.. :) nasip bakalım..

esra26

olsun daha ii aslında  :k06: bende cok çalışmak istediğimi söyleyemicem sadece doğumdan sonraya 5 hafta atabilmek babında çalışcam işte zaten herkes anlayışlı zorlamıyolar beni burda

senin bi dahaki hafta son ozamn ha az kalmış  :k06: kilo durumları nasıl ben toplamda 8 kilo almışım dün tarttı doktor  ama ağırlaştım iice sanki hele gece yatarken bi taraftan bi tarafa dönmek aman allahım ne zor geliyo  :ehi:

doğum yaklaştıkçada kafam karma karışık olmaya başladı bi ağlıyom durup dururken biraz geçiyo düzeliyom korku mu acaba bilmiyorum

cunfer_u

VALLA 11 KG ALDIM ŞİMDİDEN...   BENİ GÖRSEN YATAKTAN KALKMAK İÇİN BÜTÜN YATAĞIN İÇİNDE DOLANIYORUM..  BABAMIZ İTELEYİP KAKALIYODA ÖYLE KALKABİLİYORUM.. ZAVALLIM DAHA ŞİMDİDEN BÖYLEYSEN DİYOR SON 2 AYINI DÜŞÜNEMİYORUM DİYO BANA.. :) EE KOLAY DEĞİL....

esra26

hehee kocalara göre hava hoş yaşayan bilir de mi ama  ;D ama napalım zormuş yaaa valla bende diyorum ki bu normalde koca göbekli insanlar nasıl eğilip kalkıyolar doğruluyolar şimdi çok ii anlıyorum  :k06:  :k06:

ayakkabı giymek cok zor hele geçen düğüne gitcektik çizme giyeyim dedim aman allahım kan ter içinde kaldım  :ehi: :ehi:  artık öle durumlarda ayamı uzatıyom kacama giydiriyo çıkarıyo napiim onunda diline düştüm zaten dalga geçiyo şişkooo diyee  :k06:

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Alıntı yapılan: cunfer_u - 20 Ekim , 2010, 08:47:31
VALLA 11 KG ALDIM ŞİMDİDEN...   BENİ GÖRSEN YATAKTAN KALKMAK İÇİN BÜTÜN YATAĞIN İÇİNDE DOLANIYORUM..  BABAMIZ İTELEYİP KAKALIYODA ÖYLE KALKABİLİYORUM.. ZAVALLIM DAHA ŞİMDİDEN BÖYLEYSEN DİYOR SON 2 AYINI DÜŞÜNEMİYORUM DİYO BANA.. :) EE KOLAY DEĞİL....

Canim kiloyla alakasi varmi bilmiyorum da ben de 7 kilo aldim aramizda
gun var sanirim senle, benim içinde yataktan kalkmak iskence gibi  ;D

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Alıntı yapılan: esra26 - 20 Ekim , 2010, 08:52:34
hehee kocalara göre hava hoş yaşayan bilir de mi ama  ;D ama napalım zormuş yaaa valla bende diyorum ki bu normalde koca göbekli insanlar nasıl eğilip kalkıyolar doğruluyolar şimdi çok ii anlıyorum  :k06:  :k06:

ayakkabı giymek cok zor hele geçen düğüne gitcektik çizme giyeyim dedim aman allahım kan ter içinde kaldım  :ehi: :ehi:  artık öle durumlarda ayamı uzatıyom kacama giydiriyo çıkarıyo napiim onunda diline düştüm zaten dalga geçiyo şişkooo diyee  :k06:

esracim  :ehi: :ehi: :ehi: cizmeyi bende giyemedim gecen  :ehi:
yagmurluydu hava dedim artik cikartiyim cizmeyi, anamm  :-ooo giymek ne mumkun :D
cek babam cek bir turlu giyemedim  :ehi: :ehi: :ehi:

esra26

Alıntı yapılan: °• αуşєηυя •° - 20 Ekim , 2010, 08:55:38
Alıntı yapılan: esra26 - 20 Ekim , 2010, 08:52:34

esracim  :ehi: :ehi: :ehi: cizmeyi bende giyemedim gecen  :ehi:
yagmurluydu hava dedim artik cikartiyim cizmeyi, anamm  :-ooo giymek ne mumkun :D
cek babam cek bir turlu giyemedim  :ehi: :ehi: :ehi:

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

ayy sorma yaa valla demekki yanlız değilim  :k06: yazın iidi giy babetleri çık şimdi yağmurlu havalarda  :k06:

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

evet canim yaa.. ama allahtan cok zamanimiz kalmadi sayilir  :)
bazen corabimi bile giymek için egilemiyorum, kirk sekile giriyorum bi corap için  ;D

cunfer_u

ne çoraaap ne çizme  ne ayakkabıı olmuyoo artık bana..   giyemiyorum.... eğilip kalkamıyorummm... çizmeelerişn fermuarı yarıya kadar kapanıyooo...  ayakkabılar ayağımı sıkıyo  (hafiften şiş gibi ayaklarım)  ötle çapulçular gibi terliklerle dolanıyorum... 

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Alıntı yapılan: cunfer_u - 20 Ekim , 2010, 09:06:46
ne çoraaap ne çizme  ne ayakkabıı olmuyoo artık bana..   giyemiyorum.... eğilip kalkamıyorummm... çizmeelerişn fermuarı yarıya kadar kapanıyooo...  ayakkabılar ayağımı sıkıyo  (hafiften şiş gibi ayaklarım)  ötle çapulçular gibi terliklerle dolanıyorum... 

:) :) :) :)
Az kaldi canim sabret sabredelim  ;) Mutlu son yaklasiyor... Pasalari alicaz kucagimiza insallah.. :amin:
bugün ruyamda zaten Oglusumu gordum, dunya tatlisiydi  :nazar:
Mavi gozluydu saclarida kumraldiiii acaip biseydi yaaa  :nazar: :nazar: :love7:

dirim

günaydın kızlar
esracığım kırk bir kere maşallah canım benim yavrunun kilosuna  :nazar:

kızlar 30.haftadan sonra okadar ağırlaşıyormuyuz ya  :-ooo
bende dün arkadaşlarla sinemaya gittim
film bitene kadar canım çıktı
oturduğum yer dar geldi,daral daral
bi taraftan belim ağrıyor,içeri sıcak,nefes alamadım sandım  :crybaby2:
gittiğime gideceğime pişman oldum anlayacağınız :dontknow:

esra26

saol dirimcim valla daral gelme olayı banada oluyo  :-ooo  yaa bide bişey sorcam ben nefesimi çeviremiyorum yani hep derin nefes almak zorunda kalıyorum o kadar zorki bu durum birden nefessiz kalcakmışım gibi geliyo neden anlamadım geçse yetecek  :y25:

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

gunaydin dirimcim  :opucuk:
Yaa 30. haftada az degil, vallahi bende aynen artik gezmelerden bisey anlamiyorum,
esimle ve arkadaslarla cumartesi gunu magazalari gezdik, guya aliveris yapcaz hemde
gezcez... gezmek ne mumkun  :-ooo daha ilk butikte yorulmustum, ayaklarima beton
dokmuslerdi sanki bu kadar agir mi olur bee  :-ooo
yurumeyi gectin her 10 dakikada bir tuvaletim geliyordu , o zaman anladim hiç eski halimden eser kalmadigini  :icon_pale: :icon_pale: