2010 Aralık- 2011 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan sevdenur, 23 Nisan , 2009, 15:30:19

« önceki - sonraki »

pisicik

Alıntı yapılan: BERİLL - 18 Ekim , 2010, 11:27:47
günaydın kızlar ben 26.haftaya girdim tetanoz aşısının ilk dozunu bu sabah yaptırdım bir ay sonra ikincisini yaptıracaksın dedi hemşire 20.haftalardan sonra yapılabiliyormuş.

geçmiş olsun canım,canın çok acıdı mı?burda bi çok arkadaş çok can yakıcı olduğunu söylüyorda.

dirim

Alıntı yapılan: pisicik - 18 Ekim , 2010, 10:56:36
günaydınn :flowers: :flowers: :flowers:
tetnozu bana sağlık ocağı 16.haftada yapalım dedi.ben druma danıştım 20.haftada başlarız olma dedi.şimdi 20.haftadayım.drla kontrolüm22.haftada.bende 22.haftayı bekleyeyim de mii??
dirimcim ya ne güzel 100'ün altına inmişin,rabbim sağlıkla tamamlamak nasip etsin..ohh bebişine kavuşmana az kaldı oleyyyyy :binkybaby: :binkybaby: :nazar: :nazar: :nazar:
canım 13 hafta hiç bişey ya
az kaldı heycan basıyor  :-ooo
20.haftadan sonra yapıyoruz dedi sağlık ocağı
sende 22.hafta yaptırabilirsin
ama kimisi 20.haftadan öncede vuruluyor,sağlık ocakları farklı zamanlarda vuruyor aşıyı sanırım
ama 2.aşıyı 1 ay geçmeden yapmıyorlar
çok ağrımıyor,sadece 1-2 gün kolunu bi yere çapmışsın gibi ağrı yapıyor
o kolunun üzerine yatamıyorsun okadar

**Gül**

Kizlar agirlasmaya basladik hepimiz. benim bile basladi hareketlerim kisitlanmaya. Egilip dogrulurken yataktan kalkarken zorlaniyorum bende artik. Ama son aylari hiiic dusunemiyiorum  :-ooo :-ooo :-ooo
Bu arada Dogum korkusu da yavas yavas bas gosteriyor galiba bende  :sad1: gecen gun hic birsey yokken aklima geldi aglamaya basladim  :y25: :y25: :y25: Dusunmemeye calissamda aklima geliyor yinede.
Son 90 gune girmisiz bizde. 90 gun = 3 ay Gunler yaklasiyor  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: Yakinda illeri dolasmaya da baslariz ooooh  :hieyt: :hieyt: :hieyt:
Hepimize Allah kolaylik versin insallah. hayirli dogumlar  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

BERİLL

pisicik canım teşekkür ederim biraz ağrıyo tabi

masalım

selam kızlar benimde ocak ayında gelcek pşam nasipse bakması biraz zor olcak ta kış bebeği

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

hoşgeldin cnm. Allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin. bende ocak 15 gibi bekliyorum inşllh kızımı
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Balböceği

Selam kizlar Bugun doktordaydik Sukur tahlillerimiz temiz cikti

oglusumu gordum tam dusundugum gibi kafa asagida ayaklar yukarda sereserpe yatiyordu  :k06:

Tansiyonum idare edermis doktor 1 hafta boyunca eczaneye gidip olcturmeyi soyledi  :suclu:

Cok sukur 28. hafta geride kaliyor artik  :muzz:

dirim

Alıntı yapılan: ❤«BaLböceği»❤ - 19 Ekim , 2010, 15:30:41
Selam kizlar Bugun doktordaydik Sukur tahlillerimiz temiz cikti

oglusumu gordum tam dusundugum gibi kafa asagida ayaklar yukarda sereserpe yatiyordu  :k06:

Tansiyonum idare edermis doktor 1 hafta boyunca eczaneye gidip olcturmeyi soyledi  :suclu:

Cok sukur 28. hafta geride kaliyor artik  :muzz:

canım gözün aydın  :nazar:
inşallah tansiyonunda normale döner  :flowers:

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

edacım gözün aydın. ben de hafta sonu gittim doktora. bebişim 1kg olmuş. ayaklarını karnıma dayamıştı okadar net gördüm ki. harika bi duyguydu. ama yüzü biraz daha derindeydi pek net değildi. sağlıklı olsunlar da doğunca doya doya bakalım inşllh kuzularımıza

Balböceği

Cok saolun kizlar bu rutin kontroldu

deteyli ultrasyonumuza daha cok var 11. ayin 11 de  :suclu: tansiyonum normalde burdakiler

7 8 9 aylik hamile olanlarin daha cok ustune dusuyorlar  ::)

Gulsah masallah canim  :nazar: insan bi tuaf oluyor gorunce kilosu oek onemli degil insallah onemli olan dogduktan sonra kilo almasi  :binkybaby: :binkybaby:

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

bence de canım. tombul tombul olsunlar ki ısıralım bacaklarını  :icon_thumright:

Balböceği

insallah benim esim pek sever tombul tombul cocuklari  :k06:

Balböceği

NAZAR DUASI  

وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ  بِ""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

M E L E K L E R İ M İ Z     R A B B İ M E      E M A N E T      O L S U N
1- tuğba                          47 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
2- esra26                         54 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
3- Böcüğüm                      55 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
4- kimyacı34                     61 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
5- büşra_peri masalı           64 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
6- Cunfer_u                      65 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
7- elif84                           65 gun sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)    
8- melekk                         67 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  
9- ELif                             67 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
10-ayşenur_Minik Mucizem  67 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
11-Shabby                       72 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
12-Hayrunisa                    74 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
13-cigdem006                   77 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
14-Balbocegi                    78 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
15-Askmelegi                    78 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek-kiz)
16-seralara                      79 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:   (erkek)
17-Kara_cicegim               82 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
18-maviş 06                    85 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
19-gülşah23                    87 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
20-Gül                            88 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
21-dirim                          94 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
22-Nevaa                        95 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
23-veliff                          97 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
24-enna                         98 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
25-BERİLL                       99 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
26-sheqerliq                    104 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
27-özlemim                     111 gün sonra bebeğin kucağında    :love9:
28-Lunary                      114 gün sonra bebeğin kucağında    :love9:  (erkek)
29- chilek                       117 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
30-sabırsız                      125 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:   (kiz)
31-bambam81                  126 gün sonra bebeğinm kucağında  :love9:
32-birgül87                      129 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
33-hasretali                     130 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:   (kiz)
34-pisicik                        142 gün sonra bebegin kucaginda     :love9: (erkek)

:nazar: :nazar: :nazar: Allahım hepimize hayırlısıyla tamamlamayı nasip etsin kızlar :nazar: :nazar: :nazar:

esra26

slm kızlar günaydın  :flowers:

bende dün meleğimi gördüm 4 boyutluda kuzucuk büyümüş maşallah burnu ağzı herşeyini gördüm sıpanın aynı babası  :k06: :k06: :k06:  32. haftamdayım ve doktor dediki 2,340 gm olmuş bile doktor tombalak dedi  :k06: maşallah tosuncuk oldu  şimdiden bakalım kalan zamnda ne kadar alacak görecez  :love9: :love9: