2010 Aralık- 2011 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan sevdenur, 23 Nisan , 2009, 15:30:19

« önceki - sonraki »

Balböceği

pudrada kurutuyor terletmiyor diye biliyorum aman zarari olmaz evee bulunsun da  :ehi: :ehi: krem alacam ama krem onemli aramam lazim onun icin

Balböceği

al al esra hazirlan bence neyin ne olacagi belli olmuyor maalesef

♥ღвüşяαღ♥

Alıntı yapılan: esra26 - 12 Ekim , 2010, 14:28:37
ayy kızlar yaa ben de hazırlasam fena olmıcak
sonra tutuşcam  yoksa bebişiminde hazır değil benimde hazır değil daha sadece 1 tane gecelik aldım kendime okdar  :-\

bebişimin eşyalarını aldımda yıkayıp ütüleyip çantaya koymak kaldı bende  chicco dan aldım şampuan krem pudara sabun hepsi takım halinde aldım ama daha bebk bezi almadım  sahi onlar kaldı, daha unuttuğum neler var acaba  :icon_scratch:
eksikler bitmioo sankii banamı öle gelio..bnde daha yıkamadım cicişleri bugün bebişin deterjanınıda alayım hacı şakir toz sabun almayı düşünüyorum

♥ღвüşяαღ♥

Alıntı yapılan: ...BaLböceği✿ - 12 Ekim , 2010, 14:29:30
pudrada kurutuyor terletmiyor diye biliyorum aman zarari olmaz evee bulunsun da  :ehi: :ehi: krem alacam ama krem onemli aramam lazim onun icin
sebamed diolar alman markası ve bitkisel bn ondan alcam galibaa:S

Balböceği

Hayirlisi ile insallh kurtuluruz kizlar ben cikiyorum esim damlar simdi

kendinize bebislere iyi bakin
=)))

♥ღвüşяαღ♥

esra26

NAZAR DUASI  

وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ  بِ""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

M E L E K L E R İ M İ Z     R A B B İ M E      E M A N E T      O L S U N
1- tuğba                          54 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
2- esra26                         61 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
3- Böcüğüm                      62 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
4- kimyacı34                     68 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
5- büşra_peri masalı           71 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
6- Cunfer_u                      72 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
7- elif84                           72 gun sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)    
8- melekk                         74 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  
9- ELif                             74 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
10-ayşenur_Minik Mucizem  74 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
11-Shabby                       79 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
12-Hayrunisa                    81 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
13-cigdem006                   84 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
14-Balbocegi                    85 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
15-Askmelegi                    85 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek-kiz)
16-seralara                      86 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:   (erkek)
17-Kara_cicegim               89 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
18-maviş 06                    92 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
19-gülşah23                    94 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
20-Gül                            95 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
21-dirim                         101 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
22-Nevaa                       102 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
23-veliff                         104 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
24-enna                         105 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
25-BERİLL                       106 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
26-sheqerliq                    111 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
27-özlemim                     118 gün sonra bebeğin kucağında    :love9:
28-Lunary                      121 gün sonra bebeğin kucağında    :love9:  (erkek)
29- chilek                       124 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
30-sabırsız                      132 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:   (kiz)
31-bambam81                  133 gün sonra bebeğinm kucağında  :love9:
32-birgül87                      136 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
33-hasretali                     137 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:   (kiz)

:nazar: :nazar: :nazar: Allahım hepimize hayırlısıyla tamamlamayı nasip etsin kızlar :nazar: :nazar: :nazar:

esra26

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

13 Ekim , 2010, 08:19:34 #1973 Son düzenlenme: 15 Ekim , 2010, 01:06:18 ⓚⓤⓩⓤⓜⓤⓝ ⓐⓝⓝⓔⓢⓘ (gulsah23)
maşallah esracım  :nazar: darısı başımıza biz daha illere inemedik 
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

esra26

ama sizinde az kaldı gülşahcım :D yaa ben nezaman buralara geldim anlamadım ki  :k06:  

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

evet daha dün gibi  ??? hamile olduğumu 7 haftalıkken öğrenmiştim.  :binkybaby:  bakıyodum netten. acaba nezaman gelirim 20li haftalara diyodum valla  :k06: darısı 30 lara 40 lara inşllh  :amin: ben çıkıyorum cnm işe gitmem lazım sana kolay gelsin  :hello: :hello:
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Günaydiiiinnnnnn kizlarrrr  :hello2: :hello2:
Bizde bugün Bartin'dayiz Prensimle  :love3: Safak 74  :basardim:

ÇİĞDEM006

Günaydınn annişlerrrr :flowers:
84 şafak...az kaldı azz :)
Oğluşumun eksikleride bitti sayılır...pişik kremi nivea tavsiye ediyorum ben..bebişlerimizin cicileri için hacı şakir toz deterjan,şampuan ve masaj kremi hepsini mustela aldım..
bizim için kesinlikle chicco göğüs pedi,göğüs çatlak(yara-pişik) kremi ise lansınoh aldım... :icon_thumright:

BERİLL

Balböceği