2010 Aralık- 2011 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan sevdenur, 23 Nisan , 2009, 15:30:19

« önceki - sonraki »

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Edacim ben ilk baslarda cok iyidim  :k06: basladik simdiden bakalim 2 ay nasil gecicek,
benim kimim var sanki, hepsi burdada kim gelip yapar isim allah askina  ::) ::)

Selcan vallah sabah annemden azar isittim zaten,
biz igne ilac bilmezdik doktor hasten bilmezdik sanciyi ceker dogum yapardik diyo  :ehi:
Anaa anaa sende iyi moral veriyon dedim  :toothy10: :toothy10:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

annende baya moral verıyomus sana yanında olmaları ıyı canım ben tekım esım ve ben bısey olsa yanıma gelecek kımse yok hepsı uzakda :y25: :y25: :y25: yanında olduklarnı bılmen yeter ısıde esın yapsın benımkı gıbı :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

Balböceği

Haklisin vala ama en azindan annen yaninda aysenur

bende simdi annemle konsuuyorum  :k06:  Rabbim kimseye muhtac etmesin kizlar ilk 4 ayim cok zor gecti

cok kotu gunler yasadim sukur son 3 ayi rahat yasiyorum

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

he sorma annem cok yardimci olur moralman canim  :ehi: :ehi:
allah basimdan eksik etmesin  :amin: :amin:
dun esim kaldirdi zaten sofrayi ben demeden hastaneden gelince baya bi degisik davranmaya basladi bana karsi  :k06:
yapsin iste bende yatacam, ilk baslarda hiç iki dakika oturmadim, simdi yatcam  :k06:

Edacim annene selam soyle  :D :D :D
benimde aksi olucak, ilk zamanlar iyidi, son zamanalr ugrastircak sipam beni  :laughing7
:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

yat esın yapsın canım ben yatıyom artık gece esımı uyutmadım ıcın oda herseyın farkında :suclu: :suclu: :suclu: yapıyo allah razı olsun  hayırlısıyla su son aylarıda atlatalım hıc agrısızda cocuk dogurdum olmaz ;D ;D ;D ;D ;D
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

Balböceği

a.s aysenur ..

kizlar dedimya kramp girdi gece esime diyomki kalk kalk kram girdi diyom

uyuyor bana diyorki hamilelik o kadar kolay olsa bende hamile kalirdim diyor  :toothy10: :toothy10:

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

ben bazen yatamayinca dürtüyorum esimi ayhh uyhh diye  :ehi: :ehi:
oda yatmasin misil misil ben agri cekerken  :k06: insan bide gicik oluyorki yanindaki deliksiz uyku uyurken sen oraya buraya
dönünce  ::)  :suclu:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

Alıntı yapılan: ...BaLböceği✿ - 11 Ekim , 2010, 18:06:39
a.s aysenur ..

kizlar dedimya kramp girdi gece esime diyomki kalk kalk kram girdi diyom

uyuyor bana diyorki hamilelik o kadar kolay olsa bende hamile kalirdim diyor  :toothy10: :toothy10:

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

Alıntı yapılan: °• αуşєηυя •° - 11 Ekim , 2010, 18:07:30
ben bazen yatamayinca dürtüyorum esimi ayhh uyhh diye  :ehi: :ehi:
oda yatmasin misil misil ben agri cekerken  :k06: insan bide gicik oluyorki yanindaki deliksiz uyku uyurken sen oraya buraya
dönünce  ::)  :suclu:
ben hafıf donsem esım uyanıyo korkdu ya bıkere bısey olur dıye gardıyan gıbı beklıyo :k06: :k06: :k06: :k06: ee babalıkda kolay olmamalı daha yolun basındayım onuda uykusuz gecelere hazırlıyom ıkısını aynı anda uyutamıycama göre oda hazırlıklı olsun :k06: :k06: :k06: ne kadar fenayım :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:

Böcüğüm

bende 8. aya girdim geceleri dönemiyom artık çok uyanıyorum bide eşim deprem olsa uyanmaz çok ağır uykusu bebek sabaha kadar ağlasa duymaz bile bence bu aralar yardımcı oluyo ama sofrayı o kaldırıyo o kuruyo ağırlaştım ben baya bi hafta içinde balon gibi şiştim  :-\
Rahman ve Rahim Olan ALLAH'ın adıyla...

Gerçeklerin dağlarına, umutsuzlukla çıkılmaz....

Balböceği

ilahi kizlar yazik adamlara ben yatamasamda rahatsiz etmem

cunku zaten isten gec geliyor bide yatamasa bize kim bakacak kiyamam ben ona  :love3:

Böcüğüm

Rahman ve Rahim Olan ALLAH'ın adıyla...

Gerçeklerin dağlarına, umutsuzlukla çıkılmaz....

ÇİĞDEM006

dirim

esra26

NAZAR DUASI  

وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ  بِ""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

M E L E K L E R İ M İ Z     R A B B İ M E      E M A N E T      O L S U N
1- tuğba                          55 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
2- esra26                         62 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
3- Böcüğüm                      63 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
4- kimyacı34                     69 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
5- büşra_peri masalı           72 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
6- Cunfer_u                      73 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
7- elif84                           73 gun sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)    
8- melekk                         75 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  
9- ELif                             75 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
10-ayşenur_Minik Mucizem  75 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
11-Shabby                       80 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
12-Hayrunisa                    82 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
13-cigdem006                   85 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
14-Balbocegi                    86 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
15-Askmelegi                    86 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek-kiz)
16-seralara                      87 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:   (erkek)
17-Kara_cicegim               90 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
18-maviş 06                    93 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
19-gülşah23                    95 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
20-Gül                           96 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
21-dirim                         102 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
22-Nevaa                       103 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
23-veliff                         105 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
24-enna                         106 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
25-BERİLL                       107 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
26-sheqerliq                    112 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
27-özlemim                     119 gün sonra bebeğin kucağında    :love9:
28-Lunary                      122 gün sonra bebeğin kucağında    :love9:  (erkek)
29- chilek                       125 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
30-sabırsız                      133 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:   (kiz)
31-bambam81                  134 gün sonra bebeğinm kucağında  :love9:
32-birgül87                      137 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
33-hasretali                     138 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:   (kiz)

:nazar: :nazar: :nazar: Allahım hepimize hayırlısıyla tamamlamayı nasip etsin kızlar :nazar: :nazar: :nazar: