2010 Aralık- 2011 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan sevdenur, 23 Nisan , 2009, 15:30:19

« önceki - sonraki »

Balböceği

Selam kizlar  :sunny: :sunny:

Nasilsin aysenur nasil oldun canim,

dirimcim Kim ne derse desin takma canim kafana

ben besigimi aldim hazirladim odama kurdum ilerde alacam oda rabbim nasip ederse  :amin:

6. ayin son haftasinda almistim sanirim  :D

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Sagol eda'cim iyim, uzandim kanepeye yapcak biseyde yok tek basima..
karnimin her tarafi aniden bi sertlesiyor 10 saniye filan sonra yumusuyor  :y25: yaa sancilari resmen sayiyorum..

Balböceği

Bisey olmaz insallah oyle sancin falan olunda dusa gir hemen

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

yooo hissetmiyorum agrilari canim, ilaclar sayesinde, sadece sertlestigini baya bi hissediyorum, karnimin her tarafi aniden sertlesiyor.. Sicak suda yatmayi pek onermedi ebe, rahmim açildigindan, sicak su daha da yumusatirmis , ben dun acile gitmeden biraz sicak suda yatmistim, onu soyleyince fazla sIkLikla yatmayin suda açilma büYüyebilir dedi  :-\

Balböceği

Sicak suyu bilmem ama ilik dus cok iyi geliyor selcanada doktoru

ilik dusa gir demis  :k06:

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

hayirlisi bakalim buda gecer insallah  :amin: :amin:
tek agriyi hissetmeyimde sertlesmesine raziyim.. katlanirim ne kadar gerekiyorsa cnm  :amin:

Balböceği

insallah cnm insallah az kaldi sabret  :amin:

bende yatamaz oldum karnimi yirtiyorlar sanki  :-\

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

Alıntı yapılan: °• αуşєηυя •° - 11 Ekim , 2010, 17:26:30
yooo hissetmiyorum agrilari canim, ilaclar sayesinde, sadece sertlestigini baya bi hissediyorum, karnimin her tarafi aniden sertlesiyor.. Sicak suda yatmayi pek onermedi ebe, rahmim açildigindan, sicak su daha da yumusatirmis , ben dun acile gitmeden biraz sicak suda yatmistim, onu soyleyince fazla sIkLikla yatmayin suda açilma büYüyebilir dedi  :-\
sıcak suda yatma canım ılık dus al kasıklarına karın alt tarafında suyu gezdır  ayakların asla usumesın dr bana bunları dedı yaptım sımdıklık ıyım allaha sukur krap gırıncede ılık dus cok sıcak ıyı degıl 33 derceyı gecmesın sıcaklık :) :) :) :)
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

Balböceği

Selcan bacaginami kramp giriyor

bana geceng ece girdi hemen ayak parmaklairmi kendime dogru cektim ayy bi rahatlamistimki  :ehi:

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Neden ki edacim? seninde mi sancilarin basliyor yoksa  :-\

Selcan'cim zaten usutmemeye cok dikkat ediyorum, sagolsun annemin dilinden kurtulamiyorum  :D
Tayt + uzun kalin corap giyip ustune cekiyorum, ustune pantolon   :ehi: :ehi: bazen cok giyince kendimi yuz kilo saniyorum  :ehi:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

Alıntı yapılan: ...BaLböceği✿ - 11 Ekim , 2010, 17:38:59
Selcan bacaginami kramp giriyor

bana geceng ece girdi hemen ayak parmaklairmi kendime dogru cektim ayy bi rahatlamistimki  :ehi:

benım bacagıma gırmıyo eda belıme ve kasıklarıma gırıyodu ama sımdık yok allaha sukur yırtılıyomusum gıbı bı seyler acılıyo ıcımde :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:bu haftalarda vucut kendını doguma hazırlıyomus  ama cok sıddetlı olursa drye gıdın   ;) ;) ;)

aysenur ben  cokda vucudunu sıkma ve coraplarında sıkmasın ayagını kan doalsımı yavaslayıncada kramp falan oluyo ben esımın coraplarnı gıyoyom  lastıklerı gevsetıyom :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

aaa yok zaten sikan bisey giysem hiç rahat edemem, bol bol giyiniyom ama ust ustune  :ehi:
ama gercektende ayaklarini usutunce insan karnina agrilar giriyor, annelerimiz bosuna demiyorlar,
dogrulari diyorlar vallahi  ::)

Balböceği

Rabbim sifa versin size kizlar  :amin: :amin: :amin:

size gore gayet iyim  :k06: sukur valla yoksa isimi gucumu goren olmazdi  :sad1:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

agrı gırınce anneler aklımıza gelıyo demı :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:benım annem yanımda yok  ama eısmde annemı aratmıyo :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

Alıntı yapılan: ...BaLböceği✿ - 11 Ekim , 2010, 17:50:03
Rabbim sifa versin size kizlar  :amin: :amin: :amin:

size gore gayet iyim  :k06: sukur valla yoksa isimi gucumu goren olmazdi  :sad1:

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

eda zorda olsa yıne ısını yapmaya calısıyon ama benım esım yaptı dun evı supuruyodu aldı bana bı gulmek :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: