2010 Aralık- 2011 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan sevdenur, 23 Nisan , 2009, 15:30:19

« önceki - sonraki »

esra26

Alıntı yapılan: dirim - 05 Ekim , 2010, 15:23:26
hoşgeldin balböceğim  :muzz:

esra canım seninkinin modeli nasıl
linki varsa gönderirmisin?
4-5 yaşına kadar anca kullanır diyorlar bize de zaten  :'(
çok cicili bicili dediğin gibi

ben odamızın resmini çektim akşam işten çıkınca evdeki bilgisayardan ekliyeyim hem yerleşmiş halinide görmüş olursunuz bende fikirlerinizi almış olurum  :k06:

dirim

Alıntı yapılan: °• αуşєηυя •° - 05 Ekim , 2010, 18:20:39
Dirim'cim benim oglan 22. haftasindan beri maasallah tekmeleri bi atiyor, artik daha guclu atiyor,
28. haftanin içindeyiz. bi tekme atti mi bazen 'ooooooo' diye tepki bile veriyorum :D :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
oynamasi baska tekme atmasi baska oluyor ne biliyim  :dontknow:

:k02:
vay canına canım ya
demek bildiğimiz tekme  ::)
bizim yavrumuz daha hiç tekmelemeye başlamadı  :tongue3:
maşallah canım  :nazar:

dirim

Alıntı yapılan: esra26 - 06 Ekim , 2010, 08:23:12
Alıntı yapılan: dirim - 05 Ekim , 2010, 15:23:26
hoşgeldin balböceğim  :muzz:

esra canım seninkinin modeli nasıl
linki varsa gönderirmisin?
4-5 yaşına kadar anca kullanır diyorlar bize de zaten  :'(
çok cicili bicili dediğin gibi

ben odamızın resmini çektim akşam işten çıkınca evdeki bilgisayardan ekliyeyim hem yerleşmiş halinide görmüş olursunuz bende fikirlerinizi almış olurum  :k06:
canım çok güzel olur bizide fikir olmuş olur  :flowers:
bu arada senin az kalmış
60 küsür  :hello2:

BERİLL

dirim

esra26

şaka maka 60 lı rakamlardayım hem seviniyom hem korkuyom bakalım hayırlısı bide odası kuruldu ya geçtikçe bakıyom   baktıkça da inanamıyom  :ehi:  :ehi: :ehi:

sizin bebişlerde yakında güçlü güçlü vurmaya başlar benimkide öle bi vuruyo bazen sanıyorum ki ayağı  karnımdan dışarı çıkcak  :ehi: :ehi: o ittirdikçe karnımı bende hafifçe onun ittirdiği yerden ittiriyom oda çekiyo yavaş yavaş eşşek sıpası  :ehi: :ehi: çok seviyorum öle olunca onu yaaa sanki oğluşumla oyun oynuyoz karşılıklı  :hieyt:

esra26

dirim

Alıntı yapılan: esra26 - 06 Ekim , 2010, 10:13:17
şaka maka 60 lı rakamlardayım hem seviniyom hem korkuyom bakalım hayırlısı bide odası kuruldu ya geçtikçe bakıyom   baktıkça da inanamıyom  :ehi:  :ehi: :ehi:

sizin bebişlerde yakında güçlü güçlü vurmaya başlar benimkide öle bi vuruyo bazen sanıyorum ki ayağı  karnımdan dışarı çıkcak  :ehi: :ehi: o ittirdikçe karnımı bende hafifçe onun ittirdiği yerden ittiriyom oda çekiyo yavaş yavaş eşşek sıpası  :ehi: :ehi: çok seviyorum öle olunca onu yaaa sanki oğluşumla oyun oynuyoz karşılıklı  :hieyt:
canım maşallah  :nazar:
şaka gibi ya demek o kadar ittiriyor:))
annesi ile oyun oynuyor kuzucuk  :laughing7:
canım benim bana biraz daha var ama bende korkuyorum  :y25:
hayırlısıyla sağlıklı bi şekilde çıksalardı  ::)
hergün düşünüyorum nasıl olacak diye

BERİLL

İyiyim esracım sağol sen nasılsın?

Dirimcim tahlili verdim sabah kültür geç çıkıyormuş cuma öğleden sonra belli olacak sonuç.

tweety0555

ay yaaa sızın sayfanın bır oncekı donemınde ıdık ne heyecanlı gunlerdı ve en guzel zamanlardı sımdıde benım bucuruk yanımda oyuncakları ıle oynuyor dızı dıbımde nasıl buyudugune ınanamayacaksınız..oglum 4 ocak dogumlu...rabbım hepınızı ve bebeklerınızı korusun ..
mutlu hamıslık gecırın keyfınıze bakın...

dirim

lunary canım selam

tweety0555
amin canım ya inşallah bizde alırız kucağımıza sağlıklı bir şekilde
Rabbim seni ve yavrularını korusun :nazar:

ÇİĞDEM006

Günaydınnnn can arkadaşlarım  :opucuk:
Havalarr soğuyorr, Ankara bugün yine soğuk ve yağmurlu bir havayla gözünü açtı...
Bin yılın soğukları diyorlar,Allahım sen bizi ve bebeklerimizi koru... :amin:

Nevaa

"Bunca yitirmekler bir bulmak içindir." Buna inandı mı insan düğümler çözülür bir bir. Anlarsın 'neden' lerin cevabını. Kaybettim dediğinde kazanır, bittim dediğinde başlarsın..Anlarsın aslında bütün kapılar kapanırken tek kapı açık kalır..Ve artık yitirmekten yorulup bulmak için uğraşmaya başlarsın..Şimdi gidilecek tek yol var..Tek kapı..Tek çare..Bütün acılara merhem..

dirim

evet kızlar bende dondum
sabah yağdı biraz
haftasonu daha soğuktu
grip olmuşum ben ya  :crybaby2: