2010 Aralık- 2011 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan sevdenur, 23 Nisan , 2009, 15:30:19

« önceki - sonraki »

BERİLL

gülşahcım allah kızınızı sizlere bağışlasın isim düşündünüz mü?

BERİLL

çiğdemcim bende vazelin ve badem yağı kullanıyorum şuan 6.aydayız herhangi bi çatlak olmadı inş.da olmaz.

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

ÇİĞDEMCİM valla geçen aydan beri kullanıyorum ama düzenli değil. ama bi arkadaşım da bana vazelin tavsiye etti.o kullandı ama çatlama olmuştu karnında. zaten biraz da genetikmiş bu çatlak olayları.kardeşimin doktoru karısı için yurtdışından çok iyi kremler getirtmiş ama ine de çatlamış benim annemde de kardeşimde de çatlama çok oldu. ondan korkuyorum.inşllh bende olmaz.şimdilik yok çok şükür
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

Alıntı yapılan: BERİLL - 04 Ekim , 2010, 16:05:04
gülşahcım allah kızınızı sizlere bağışlasın isim düşündünüz mü?

canım isim bulamıyoruz. daha doğrusu zaman bol diye kendimizi kasmadık tembeliz biraz :D ama aklımda melis var şimdilik :D siz buldunuz mu isim ??

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

ayrıca ben de badem yağı kullanıcaktım. kakao yağını da duymuştum internetten.ama doktorum tüylenme yapar deyip ikisini de kullandırmadı aklınızda bulunsun  :icon_thumright:

BERİLL

o zaman bende badem yağını kullanmayı bırakayım.Bizde adını yağız diye düşünüyoruz hayırlısıyla bi doğsunda inş.

dirim

esracığım güle güle kullanın odanızı

beril hoşgeldin aramıza kısmetse aynı hafta doğum yapıcaz  :flowers:

çiğdem canım ben krem kullanmıyorum
doktoruma 2 aylıkken sormuştum,bebek yağını önerdi,
şimdilik bebek yağını kullanıyorum,
belki son aylar lierac a geçebilirim
badem yağı kıllanma yapıyormuş bende duymuştum
ama geçici sanırım,bırakınca geçer bence

cunfer_u

bende göbeğimde niye bu kıllar çıkıyoo diyodummm  :(( ah şu yağlar yokmu... sürsen bi dert sürmesen ayrıı.... neysee katlancaz artık...  bebişler iyi olsunda:) gerisi mühim değil..  :nazar:

Balböceği

Selma kizlar bizimde 26. hafta bitiyor hayirlisi ile 7. aya basliycaz

cok guzel bi duygu  :hello2: :hello2: :hello2: karnimin alt bolgesi felaket catlamis salyongoz ozlu kremi suruyorum

yumusak yumusak iyi oluyor  :k06: :k06: bu arada gobis kili demeyin felaketizz bacaklarim tuyleri azaldi cok az ckiyorlar  :k06:

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Allaha sükür hiç catlagim yok simdilik  7 buçuk ayliga dogru gidiyoz :amin:
ne karnimda nede goguslerimin etrafinda...  :amin: :amin:
basindan beri kullaniyorum hamilelik kremini, arada bir de badem yagini sürdüm  :icon_thumright: :icon_thumright:
amaann killansin raziyim tek catlamasin da  :icon_thumright:

♥ღвüşяαღ♥

çorba ettim walla:) 81 düzce nin plakası 80 osmaniyeninn:) kimsede uyarmmıooo

esra26

esra26

NAZAR DUASI  

وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ  بِ""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

M E L E K L E R İ M İ Z     R A B B İ M E      E M A N E T      O L S U N
1- tuğba                          62 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
2- esra26                         69 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
3- Böcüğüm                      70 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
4- kimyacı34                     76 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
5- büşra_peri masalı           79 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
6- Cunfer_u                      80 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
7- elif84                           80 gun sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)    
8- melekk                         82 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  
9- ELif                             82 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
10-ayşenur_Minik Mucizem  82 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
11-Shabby                       87 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
12-Hayrunisa                    89 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
13-cigdem006                   92 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
14-Balbocegi                    93 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
15-Askmelegi                    93 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek-kiz)
16-seralara                      94 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:   (erkek)
17-Kara_cicegim               97 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
18-maviş 06                   100 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
19-gülşah23                   102 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
20-Gül                           103 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
21-dirim                         109 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
22-Nevaa                       110 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
23-veliff                         112 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
24-enna                         113 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
25-BERİLL                       114 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
26-sheqerliq                    119 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
27-özlemim                     126 gün sonra bebeğin kucağında    :love9:
28-Lunary                      129 gün sonra bebeğin kucağında    :love9:  (erkek)
29- chilek                       132 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
30-sabırsız                      140 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:   (kiz)
31-bambam81                  141 gün sonra bebeğinm kucağında  :love9:
32-birgül87                      144 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
33-hasretali                     145 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:   (kiz)

:nazar: :nazar: :nazar: Allahım hepimize hayırlısıyla tamamlamayı nasip etsin kızlar :nazar: :nazar: :nazar:

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

günaydın esracım. sen başlamışsın mesaiye. sana kolay gelsin ben de şmdi çıkıyorum evden. görüşürüz  :hello: :hello: :hello:

dirim

günaydın  :flowers:

benim de daha önceden baldırlarımda azcık çatlak vardı zaten  :suclu:
şimdi harita gibi olmayalımda  ::)