2010 Aralık- 2011 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan sevdenur, 23 Nisan , 2009, 15:30:19

« önceki - sonraki »

esra26

Alıntı yapılan: cunfer_u - 04 Ekim , 2010, 08:26:17
günaydınlarr :)

bayadır yazamıyorumm burdan... nasılsınız bakalım.. edacım oğlan nasıl...:)

canım benim iiyim sen nasılsın ne zamndır göremiyoruz seni  :caca: özlettin kendini valla  :D

biz iyiyiz teyzesi paşam kıpır kıpır oynuyo bende mutlu mutlu geziyom  :k06: dün bebişimizin odası geldi kurduk çok tatlı oldu yaaa durup durup odamıza bakıyoz  aklım evde kaldı şimdi işteyim yaa  :k06: :k06: :k06: :k06:
anneler babalar herkes geldi oğluşumun odasını görmeye bakalım  ıvır zıvırlarıda yavaş yavaş halletcez inşallah

senin minik paşa nasıl bakalım tekmeliyodur bol bol heralde  :love9:

BERİLL

merhaba arkadaşlar aranıza bugün katıldım.bende 24 haftalık hamileyim bi oğlumuz olcak inş. dr 27 ocak dedi doğum için.Sabırsızlıkla bekliyoruz.Bütün annelere şimdiden hayırlı kolay doğumlar diliyorum.

BERİLL

arkadaşlar bişey sorucam hastane çantasını kaçıncı haftada hazırlamaya başladınız?

esra26

hoşgeldin beril allah hayırlısıyla tamamlamayı nasip etsin bende 30. haftaya giriyorum yarın hastane çantamı daha hazırlamadım ama yavaş yavaş düşünmeye başladım hazır dursun bi kenarda diye artık başlıcam yavaş yavaş

esra26

NAZAR DUASI 

وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ  بِ""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

M E L E K L E R İ M İ Z     R A B B İ M E      E M A N E T      O L S U N
1- tuğba                          63 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
2- esra26                         70 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
3- Böcüğüm                      71 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
4- kimyacı34                     77 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
5- büşra_peri masalı           80 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
6- Cunfer_u                      81 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
7- elif84                           81 gun sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)    
8- melekk                         83 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  
9- ELif                             83 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
10-ayşenur_Minik Mucizem  83 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
11-Shabby                       88 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
12-Hayrunisa                    90 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
13-cigdem006                   93 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
14-Balbocegi                    94 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
15-Askmelegi                    94 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek-kiz)
16-seralara                      95 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:   (erkek)
17-Kara_cicegim               98 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
18-maviş 06                   101 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
19-gülşah23                   103 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
20-Gül                           104 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
21-dirim                         110 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
22-Nevaa                       111 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
23-veliff                         113 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
24-enna                         114 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
25-BERİLL                       115 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
26-sheqerliq                    120 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
27-özlemim                     127 gün sonra bebeğin kucağında    :love9:
28-Lunary                      130 gün sonra bebeğin kucağında    :love9:
29- chilek                       133 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
30-sabırsız                      141 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:   (kiz)
31-bambam81                  142 gün sonra bebeğinm kucağında  :love9:
32-birgül87                      145 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
33-hasretali                     146 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:   (kiz)

:nazar: :nazar: :nazar: Allahım hepimize hayırlısıyla tamamlamayı nasip etsin kızlar :nazar: :nazar: :nazar:

BERİLL

teşekkürler esra allahım hepimize hayırlısıyla tamamlamayı nasip eder inş.Bende sanırım 7 aylık olduğunda hazırlıklara başlarım.Ama çok heyacanlıyım ilk bebeğim olduğu için herşeye özeniyorum almak istiyorum şimdiden.

ÇİĞDEM006

Hoşgeldin berilcim :flowers: Allah bebişini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin..bende 28.haftalığım 4 ocak inş.doğum günümüz :amin: çoğu bittti azı kaldı sayılır, tabii en zorlu zamanlarımız başladı..Allah herkeze kolaylıklar versin :amin:
Ben yeni başladım hastane çantama, kısmen hazır gibide işte, gözden geçirip yıkanacakları yıkayıp ütüleyip çantaya yerleştirmek kaldı  :hello2: 8 aya kadar tamam olur sanıırım herşey :)

BERİLL

sağol Çiğdemcim Allahım sanada kolay doğum nasip etsin hayırlısıyla yavrularımızı kucağımıza alırız inş.Bende 28. haftama kadar sabredebilirim inş hazırlıklar için ya bana kalsa alıcam hemende annem acele etme dursun diyor.

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

Alıntı yapılan: BERİLL - 04 Ekim , 2010, 14:11:49
merhaba arkadaşlar aranıza bugün katıldım.bende 24 haftalık hamileyim bi oğlumuz olcak inş. dr 27 ocak dedi doğum için.Sabırsızlıkla bekliyoruz.Bütün annelere şimdiden hayırlı kolay doğumlar diliyorum.

hoşgeldin cnm. hayırlı olsun. ben de 26. haftadayım. biz de daha hiçbir hazırlık yapmadık. annem alıyo ufak ufak. tırnak makasından burun temizleme pompasına  kadar almış şimdiden :D . sağlıkla kullanmak nasip olur inşllh. ben de hazırlıklara 7. ayda başlayayım diyorum hayırlısı artık
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

BERİLL

sağol canım .Maşallah annen en ince ayrıntısına kadar düşünmüş inş iyi günlerde kullanırsınız.Gülşahcım Cinsiyeti ne bebeğinin.

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

sağol canım. cinsiyetimiz kız Allah bağışlarsa inşllh  :binkybaby:

ÇİĞDEM006

Alıntı yapılan: BERİLL - 04 Ekim , 2010, 15:05:15
sağol Çiğdemcim Allahım sanada kolay doğum nasip etsin hayırlısıyla yavrularımızı kucağımıza alırız inş.Bende 28. haftama kadar sabredebilirim inş hazırlıklar için ya bana kalsa alıcam hemende annem acele etme dursun diyor.

Aminn canım  :flowers:
İnsan sabredemiyor işte tabii..benden tavsiye önce netten bol bol araştır :) kalite fiyat öneri tavsiye vs. bunlar çok işe yarıyor :occasion5: ben nette her türlü ihtiyacı tek tek araştırdım okudum..ve memnuniyet ölçüsündede almaya çalışıyorum...İşte bebek için gerekli gereçler,markaları benim için gerekli olanlar,kaliteli kullanışlı olanları vs:)

ÇİĞDEM006

Kızlar karnı için krem kullananlar varmı?? ::) varsa ne kullanıyorsunuz?  :tongue3:

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

çiğdemcim ben kullanıyorum,ama tembellikten pek düzenli kullanamıyorum :tongue3: bana doktorum fito diye bi krem var onu yazdı çok nemli tutuyo karnı gerçekten

ÇİĞDEM006

Kaçıncı aydan beri kullanıyorsun canım?
Bende liarac kullanıyorum 3.aydan beri ama bir arkadaşım beyaz vazalin kullan diyor..çatlama yok henüz çok şükür  :aferin:  acaba diyorum beyaz vazalin cidden nem oranı ve kalma süresi uzun..oda iyi olurmuu  :suclu: