2010 Aralık- 2011 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan sevdenur, 23 Nisan , 2009, 15:30:19

« önceki - sonraki »

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

ama ben seni Yerim Oglusum yaaa  :nazar: :nazar: :binkybaby:
Bir an once gel artik annem... hasretinle Zor geciyor gunler.... :love3:

Nevaa

Alıntı yapılan: esra26 - 01 Ekim , 2010, 08:30:49
NAZAR DUASI 

وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ  بِ""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

[

Rabbim hepsini nazardan korusun  :nazar:
"Bunca yitirmekler bir bulmak içindir." Buna inandı mı insan düğümler çözülür bir bir. Anlarsın 'neden' lerin cevabını. Kaybettim dediğinde kazanır, bittim dediğinde başlarsın..Anlarsın aslında bütün kapılar kapanırken tek kapı açık kalır..Ve artık yitirmekten yorulup bulmak için uğraşmaya başlarsın..Şimdi gidilecek tek yol var..Tek kapı..Tek çare..Bütün acılara merhem..

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

Alıntı yapılan: Nevaa - 01 Ekim , 2010, 12:32:19
NAZAR DUASI 

وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ  بِ""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

[

Rabbim hepsini nazardan korusun  :nazar:
:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

dirim

NAZAR DUASI 

amin canım  :nazar:

Balböceği

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

Alıntı yapılan: °• αуşєηυя •° - 01 Ekim , 2010, 09:13:49
ama ben seni Yerim Oglusum yaaa  :nazar: :nazar: :binkybaby:

ben de artık sabırsızlanmaya başladım tekmeledikçe.buarada facebooktan arkadaş olduk sanırım :D maşallah ne güzel gözlerin var. oğluşun da sana benzerse damat adayı olarak düşünebiliriz yakışıklıyı :D
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

kimyaci34

kızlar ben kızımı özledim artık yaaaaaaa.arkadaşlarım patır patır doğuruyor daha 2.5 ayımız var.nasıl geçer koskakoca 2.5 ay zaman geçtikçe benim tahammül seviyemde iice azalıyor.bide ailemde uzak bir başına yaşıyorum bütün işler bana bakıyor.lahusa yatağı çok güzel olmalıymış annemde çıldırtıyor beni. :cildir:bugün sandığımı açtım dantellii çarşafşarı çıkaracakmışım yıkayıp ütülücekmiş vs vs.bir sürü iş...bu teferruatları biran önce geçsekte kızmla şöyle bi başbaşa kalsam :amin: :amin: :amin:kayınvalideyle 40 gün nasıl geçer şimdiden stresi de sardı.
RABBİM İSTEYEN HERKEZE EVLAT SEVGİSİNİ TATTIRSIN İNŞALLAH...

Balböceği

Alıntı yapılan: kimyaci34 - 01 Ekim , 2010, 18:17:33
kızlar ben kızımı özledim artık yaaaaaaa.arkadaşlarım patır patır doğuruyor daha 2.5 ayımız var.nasıl geçer koskakoca 2.5 ay zaman geçtikçe benim tahammül seviyemde iice azalıyor.bide ailemde uzak bir başına yaşıyorum bütün işler bana bakıyor.lahusa yatağı çok güzel olmalıymış annemde çıldırtıyor beni. :cildir:bugün sandığımı açtım dantellii çarşafşarı çıkaracakmışım yıkayıp ütülücekmiş vs vs.bir sürü iş...bu teferruatları biran önce geçsekte kızmla şöyle bi başbaşa kalsam :amin: :amin: :amin:kayınvalideyle 40 gün nasıl geçer şimdiden stresi de sardı.
Ah cnm benim ya kiyamam sana aramizda 2 bucuk hafta gibi sure var

dedigin gibi bende gecen lohusa yatagim icin pike takimi cikarttim denedim bende gurbetteyim kimsem yok cok zor bisey  :y25:

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Alıntı yapılan: gulsah23 - 01 Ekim , 2010, 18:13:48
Alıntı yapılan: °• αуşєηυя •° - 01 Ekim , 2010, 09:13:49
ama ben seni Yerim Oglusum yaaa  :nazar: :nazar: :binkybaby:

ben de artık sabırsızlanmaya başladım tekmeledikçe.buarada facebooktan arkadaş olduk sanırım :D maşallah ne güzel gözlerin var. oğluşun da sana benzerse damat adayı olarak düşünebiliriz yakışıklıyı :D

aaa o senmisin :D :D :D memnun oldum gülsahcim tesekkur ederim bu aradaa :D
o senin guzelligin :opucuk: :opucuk: :opucuk:
Insallah benim gozlerimi alir Oglusum bende cok istiyorum  :love7: :love7: iki dayisi var onlarda mavis,
olurmu olur  Rabbim isterse canim :D hayirlisi bakem alirizz kiziniziii :D :D

♥ღвüşяαღ♥

Balböceği

esra26

NAZAR DUASI 

M E L E K L E R İ M İ Z     R A B B İ M E      E M A N E T      O L S U N
1- tuğba                          63 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
2- esra26                         70 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
3- Böcüğüm                      71 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
4- kimyacı34                     77 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
5- büşra_peri masalı           80 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
6- Cunfer_u                      81 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
7- elif84                           81 gun sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)    
8- melekk                         83 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  
9- ELif                             83 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
10-ayşenur_Minik Mucizem  83 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
11-Shabby                       88 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
12-Hayrunisa                    90 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
13-cigdem006                   93 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
14-Balbocegi                    94 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
15-Askmelegi                    94 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek-kiz)
16-seralara                      95 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:   (erkek)
17-Kara_cicegim               98 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
18-maviş 06                   101 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
19-gülşah23                   103 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
20-Gül                           104 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
21-dirim                         110 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
22-Nevaa                       111 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
23-veliff                         113 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
24-enna                         114 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
25-sheqerliq                    120 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
26-özlemim                     127 gün sonra bebeğin kucağında    :love9:
27-Lunary                      130 gün sonra bebeğin kucağında    :love9:
28- chilek                       133 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
29-sabırsız                      141 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:   (kiz)
30-bambam81                  142 gün sonra bebeğinm kucağında  :love9:
31-birgül87                      145 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
32-hasretali                     146 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:   (kiz)

:nazar: :nazar: :nazar: Allahım hepimize hayırlısıyla tamamlamayı nasip etsin kızlar :nazar: :nazar: :nazar:

esra26

esra26   şafak     70  :basardim: :basardim: :basardim: :basardim: bizde Karamana varmışız paşamla  :hello2: :hello2:

cunfer_u

günaydınlarr :)

bayadır yazamıyorumm burdan... nasılsınız bakalım.. edacım oğlan nasıl...:)

dirim

Alıntı yapılan: 『BaLböceği』 - 01 Ekim , 2010, 17:01:08
dirimcim kac haftalik hamilesin cnm  :flowers:
canım 24+2 yiz bizde
size göre bayağı bi gerideyiz  :suclu:

kızlar günaydın bu arada  :flowers: