2010 Aralık- 2011 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan sevdenur, 23 Nisan , 2009, 15:30:19

« önceki - sonraki »

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

slm kızlar  :wave:  nasılsınız

bugün kocacığım gelmişti yanıma  :love8: . ama az önce gitti  tekrar  :crybaby2: :crybaby2: kızımla tek kaldık  :'(

ben de o yüzden bakamadım hiç sayfaya. benim ellerimde ayaklarımda şişme yok çok şükür ama karnım çok şişiyo. o da çok meyve yemeken galiba. şuanda bile patlamak üzereyim  :-ooo :-ooo :-ooo
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

Balböceği

Hg gulsahcim miden sisiyor o zaman benimde midem sistigi zaman cok rahatsiz oluyorum karnim midema baski yapiyor nefes alamiyorum  :k06: ama cok sukur duzeldi sabah kalktigim zaman
Karnim sanki hic 6 ayligi benzemiyor  :D

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

cnm valla az önce 1 tabak meyve yedim şimdi patlamak üzereyim.kızım da şişti galiba tekmeliyo durmadan  :binkybaby: :binkybaby:
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

Balböceği

esra26

1- tuğba                          67 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
2- esra26                         74 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
3- Böcüğüm                      75 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
4- kimyacı34                     81 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
5- büşra_peri masalı           84 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
6- Cunfer_u                      85 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
7- elif84                           85 gun sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)    
8- melekk                         87 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  
9- ELif                             87 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
10-ayşenur_Minik Mucizem  87 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
11-Shabby                       92 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
12-Hayrunisa                    94 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
13-cigdem006                   97 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
14-Balbocegi                    98 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
15-Askmelegi                    98 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek-kiz)
16-seralara                      99 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:   (erkek)
17-Kara_cicegim              102 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
18-maviş 06                    105 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
19-gülşah23                    107 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
20-Gül                            108 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
21-dirim                          114 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
22-Nevaa                        115 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
23-veliff                          117 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
24-enna                          118 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
25-sheqerliq                     124 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
26-özlemim                      131 gün sonra bebeğin kucağında    :love9:
27-Lunary                       134 gün sonra bebeğin kucağında    :love9:
28- chilek                        137 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
29-sabırsız                       145 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:   (kiz)
30-bambam81                  146 gün sonra bebeğinm kucağında  :love9:
31-birgül87                      149 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
32-hasretali                     150 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:   (kiz)

:nazar: :nazar: :nazar: Allahım hepimize hayırlısıyla tamamlamayı nasip etsin kızlar :nazar: :nazar: :nazar:

Nevaa

Benimde karnım çok geriliyor.Azıcık yemek yesem çok rahatsız ediyor anlamadım ki bu günlerde böyle. Daralıyorum. Birde bu gün ilk defa iki kez tansiyonum düştü bayılacağım diye korktum ama şükür geçti. Gözlerim karardı başım döndü otururken bide ayakda olsam düşerdim yani. Korkmaya başladım şimdi.
"Bunca yitirmekler bir bulmak içindir." Buna inandı mı insan düğümler çözülür bir bir. Anlarsın 'neden' lerin cevabını. Kaybettim dediğinde kazanır, bittim dediğinde başlarsın..Anlarsın aslında bütün kapılar kapanırken tek kapı açık kalır..Ve artık yitirmekten yorulup bulmak için uğraşmaya başlarsın..Şimdi gidilecek tek yol var..Tek kapı..Tek çare..Bütün acılara merhem..

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Günaydin herkesee nasilsiniz Safakcilar  :hello2: :hello2:
ben bugun rahatsizim biraz Grip olmusum yeni doktordan geldim
ilaçlara yeniisi eklendi iç iç iç iç .... biktim ilactan  :tongue3: :tongue3: :cildir:
Bizim safak .....87 8) 8)

Balböceği

Gunaydin Sekeyler  :k06: :k06:

Nasilsiniz bakalim...

Masallah bize 98  :k06: ve 26. haftaya girdik  :occasion14:

dirim

tünaydın kızlar
ayşenur canım çok geçmiş olsun
inşallah iyileşirsin,c vitamini fazla tüketmeye çalış
kızlar dikkat edin havalar soğumaya başladı.

kızlar bende 50 kilo ile başladım,22 haftaya kadar 52 idim
şimdi 24.haftada 53 olmuşum.ama geçen 54 çıktım ertesi gün 53
vücudum şişte durmuyor, oyüzden sordum ödemden dolayı mı diye
birde banada 6 aylık gibi durmuyosun diyolar  :'(
arkasından bebeğin kilosu iyi mi diye soruyorlar  :-[

kızlar bende doktora gittim,çok şükür iyi şimdilik
26.hafta şeker yüklemesine gidicez
50 gram yazıyor,bir bardak mı ediyor oda?

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

tesekkurler Dirim  :opucuk:
bol bol portakal suyu içiyoz bugun  :D
bebegim tekmelerini atiyor cok sukur, ben hastalaniyimda
o iyi olsun... :aferin:

Bu arada takma baskalarinin dediklerini, kiloyla bebegin saglikli olmasinin bir anlami yok  :nono:
her insan farklidir, ve her bebisde Öyle....

50 gr seker yukselmesi testini yaptim ben
50 gr'da normal bir surup sisesi oluyor, 1 buçuk bardak filan ediyor... cok sekerli bisi iste  ;D

dirim

haklısın canım benim
bende de saplantı olmuş  :honk:
insanlar o kadar soruyorki  :-\
dediğin gibi sağlıklı olsunlarda kuzucuklarımız  :occasion14:
canım peki aç karnına mı gittin şeker yüklemesi için?

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Alıntı yapılan: dirim - 30 Eylül , 2010, 15:49:19
haklısın canım benim
bende de saplantı olmuş  :honk:
insanlar o kadar soruyorki  :-\
dediğin gibi sağlıklı olsunlarda kuzucuklarımız  :occasion14:
canım peki aç karnına mı gittin şeker yüklemesi için?
evet canim sabah aç karnina gittim, kanimi aldilar
ardindan 50 gr sekeri içtim ustune biraz su, 1 saat laboratuvar'da bekledim,
1 saat dolunca tekrar kanimi aldilar ve eve gelmistm, cok zor olmustu yaa 1 saat
bos bos bekle iyyy  :cildir:

dirim

anladım canım ya zaten beklemenin dışında
şekerli suyu içmekte bir marifet  ;D
canım şeker yüklemesinden sonra artık önemli olan bişey yok değil mi?
ondan sonra her ay rutin olarak ultrasondan bebeğe bakacak doktor  :occasion14:

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Alıntı yapılan: dirim - 30 Eylül , 2010, 16:22:02
anladım canım ya zaten beklemenin dışında
şekerli suyu içmekte bir marifet  ;D
canım şeker yüklemesinden sonra artık önemli olan bişey yok değil mi?
ondan sonra her ay rutin olarak ultrasondan bebeğe bakacak doktor  :occasion14:
bilmem ki canim bende daha 28. haftamdayim  :D
senden biraz öndeym bakalim neler bekliyor bizii cogu gitti azi kaldii artik  ;D

esra26

NAZAR DUASI 

وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ  بِ""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

M E L E K L E R İ M İ Z     R A B B İ M E      E M A N E T      O L S U N
1- tuğba                          66 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
2- esra26                         73 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
3- Böcüğüm                      74 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
4- kimyacı34                     80 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
5- büşra_peri masalı           83 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
6- Cunfer_u                      84 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
7- elif84                           84 gun sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)    
8- melekk                         86 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  
9- ELif                             86 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
10-ayşenur_Minik Mucizem  86 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
11-Shabby                       91 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
12-Hayrunisa                    93 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
13-cigdem006                   96 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
14-Balbocegi                    97 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
15-Askmelegi                    97 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek-kiz)
16-seralara                      98 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:   (erkek)
17-Kara_cicegim              101 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
18-maviş 06                    104 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
19-gülşah23                    106 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
20-Gül                            107 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
21-dirim                          113 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
22-Nevaa                        114 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
23-veliff                          116 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
24-enna                          117 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
25-sheqerliq                     123 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
26-özlemim                      130 gün sonra bebeğin kucağında    :love9:
27-Lunary                       133 gün sonra bebeğin kucağında    :love9:
28- chilek                        136 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
29-sabırsız                       144 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:   (kiz)
30-bambam81                  145 gün sonra bebeğinm kucağında  :love9:
31-birgül87                      148 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
32-hasretali                     149 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:   (kiz)

:nazar: :nazar: :nazar: Allahım hepimize hayırlısıyla tamamlamayı nasip etsin kızlar :nazar: :nazar: :nazar: