2010 Aralık- 2011 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan sevdenur, 23 Nisan , 2009, 15:30:19

« önceki - sonraki »

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

Alıntı yapılan: esra26 - 29 Eylül , 2010, 09:58:24
edacım sen ve aşkmeleği 2 li rakamlara indiniz hayırlı olsun  :basardim: :basardim: :basardim: bundan sonrası dahada çabuk inermiş gibi geliyo rakamlar  :k06:
o rakamlar ındıkce ben sısıyom sısdıkcede nası doguracam dıye stres edıyom ::) ::) ::) :sad1: :sad1: :sad1:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

Balböceği

Bende stres yapiyorum sanki Ne kilo aliyorum Nede karnim o kadar buyuk diye  :'( :'(

dirim

kızlar ortalama kaç kilo aldınız (kaç haftadasınız?)

birde çok değişiyor benimkinin bi gün bi günü tutmuyor
vücuttaki ödemden dolayı mı acaba  :icon_scratch:

sheqerliq

ben hamilelik öncesi 50-51 arası değişiodu.. İlk 3 ay epey zayıfladım 47ye kadar düştüm.Şimdi de 5 aylık oldum,22 haftalık 52yim.. Yani 2 ayda 4-5 kilo aldım.
Annesi gül koklasa, ağzı gül kokan çocuk...

Balböceği

Bende basta 2 kilo kaybettim 26. haftaya gircez 2 kilo almisim  ::)

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

ödem cok oluyo canım sısıyo vucut sabah cok hafıf kalkıyon ögleye dogru balon gıbı oluyo ınsan :k06: :k06: :k06:  24 haftalıgım 5 kılo almısım  ıns cok almam :suclu: :suclu: :suclu:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

Alıntı yapılan: // BaLböceği // - 29 Eylül , 2010, 14:56:08
Bende stres yapiyorum sanki Ne kilo aliyorum Nede karnim o kadar buyuk diye  :'( :'(
edaos karnım asada dıye dusunuyoduk ya drye sordum sımdı yukarı cıkacak dedı bu aylardan sonra yanı normalmıs canını sıkma  :k06: :k06: nefesbılem alamıycam zaman olcakmıs benım :-\ :-\ :-\

Balböceği

Alıntı yapılan: ★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★ - 29 Eylül , 2010, 15:58:05
Alıntı yapılan: // BaLböceği // - 29 Eylül , 2010, 14:56:08
edaos karnım asada dıye dusunuyoduk ya drye sordum sımdı yukarı cıkacak dedı bu aylardan sonra yanı normalmıs canını sıkma  :k06: :k06: nefesbılem alamıycam zaman olcakmıs benım :-\ :-\ :-\
Demek cikacakmis insallah yoksa niye boyle duruyor diye

dusuncelere dalmistim az kaldi benim de dr gitmeme  ::) vay be demek nefeste daralacak  :-ooo :-ooo

Ben bi kac gundur sudyen takmiyorum midem sisince kesiyordu sudyen ya oda aliskin degilim oyle  :k06:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

sısıyo vucudum ödem yapıyo  sınır oluyom  bende nefes darlıgı olabılır dedı dr sende olurmu bılemem ıns kımsede olmasın oturur gıbı uyumakda ıgrenc :cildir: :cildir: :cildir:

Balböceği

Simdilik odemim falan yok iyi biliyorum cunku sismiyorum

mesela yerde bir is yaparsam ayaklarimin ustune oturusam sisiyor  ::)

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

Alıntı yapılan: // BaLböceği // - 29 Eylül , 2010, 16:06:28
Simdilik odemim falan yok iyi biliyorum cunku sismiyorum

mesela yerde bir is yaparsam ayaklarimin ustune oturusam sisiyor  ::)

ay olmasın    bende oluyo sınır oluyom :caca: :caca:

Balböceği

Bir tanidikta sisiyordu elleri ayaklari falan cok zor olsa gerek ayakkabi giyemezdi

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

Alıntı yapılan: // BaLböceği // - 29 Eylül , 2010, 16:15:51
Bir tanidikta sisiyordu elleri ayaklari falan cok zor olsa gerek ayakkabi giyemezdi
aynen öle ayakkabı gıysem ayagımdan cıkmıyo :k06: :k06: :k06: sısıp sıkısıyo :k06: :k06: :k06:

Balböceği

Alıntı yapılan: ★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★ - 29 Eylül , 2010, 16:17:37
Alıntı yapılan: // BaLböceği // - 29 Eylül , 2010, 16:15:51
aynen öle ayakkabı gıysem ayagımdan cıkmıyo :k06: :k06: :k06: sısıp sıkısıyo :k06: :k06: :k06:
:-ooo :-ooo :-ooo o zaman bayagi var sende allah yardim etsin  :amin:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★