2010 Aralık- 2011 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan sevdenur, 23 Nisan , 2009, 15:30:19

« önceki - sonraki »

dirim

Allah yardımcınız olsun canım benim
sizin içinde zor olur ayrı
bende 37.haftaya kadar çalışmak istiyorum bakalım
doktor rapor verirse artık öyle düşünüyoruz  :)

esra26

valla bende çalışabildiğim yere kadar çalışcam nasip olursa kurban bayramından itibaren doğum iznine başlıcam bakalım  :D

doğum sonrasına ne kadar izin atabilirsem kardır bebişimle bir kaç hafta daha fazla geçirmiş olurum  :k06:

bebek odası bakıp duruyorum ama söle daha bişi bulamadım büyük hiç bi eşyasını almadık daha paşamın.. odasını badana yaptık mobilya bulunca yerleşcek bomboş duruyo öle odası  :k06: ıvır zıvır şeyler aldım daha cok battaniye kıyafet bi kaç tane... bide alt açma minderi aldım çok tatlı şeyler var baktıkça alası geliyo insanın

esra26

1- tuğba                          69 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
2- esra26                         76 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
3- Böcüğüm                      77 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
4- kimyacı34                     83 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
5- büşra_peri masalı           86 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
6- Cunfer_u                      87 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
7- elif84                           87 gun sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)    
8- melekk                         89 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  
9- ELif                             89 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
10-ayşenur_Minik Mucizem  89 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
11-Shabby                       94 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
12-Hayrunisa                    96 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
13-cigdem006                   99 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
14-Balbocegi                   100 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
15-Askmelegi                   100 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek-kiz)
16-seralara                     101 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:   (erkek)
17-Kara_cicegim              104 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
18-maviş 06                    107 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
19-gülşah23                    109 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
20-Gül                            110 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
21-dirim                          116 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
22-Nevaa                        117 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
23-veliff                          119 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
24-enna                          120 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
25-sheqerliq                     126 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
26-özlemim                      133 gün sonra bebeğin kucağında    :love9:
27-Lunary                       136 gün sonra bebeğin kucağında    :love9:
28- chilek                        139 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
29-sabırsız                       147 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:   (kiz)
30-bambam81                  148 gün sonra bebeğinm kucağında  :love9:
31-birgül87                      151 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
32-hasretali                     152 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:   (kiz)

:nazar: :nazar: :nazar: Allahım hepimize hayırlısıyla tamamlamayı nasip etsin kızlar :nazar: :nazar: :nazar:

dirim

günaydın kızlar

esracığım aralıkta çalışmayacaksın değil mi  :crybaby2:
ben ocak başına kadar çalışmak istiyorum
yapabilirsem tabi  :y25:
bizde pek bişey almadık zıbın felan hele onlardan hiç yok
yavaş yavaş almaya başlamak lazım
kızlar aldıklarınız hep 0-3 aylık arası mı?
fazla almayın diyorlar
bebek hepsini giyemeden büyüyor diyorlar
bende kaçar tane alayım kafam karıştı iyice  :'(

esra26

yok canım aralıkta çalışmıcam zaten aralık 16 gözüküyo doğum kasım 12 sinden itibaren izne ayrılcam araya bayram tatili falanda giriyo...

bebeğim için aldığım şeylerin hepsi küçük değil bazıları 3-6 aylık olan da aldım.. küçük bi kaç tane daha bide kışlık olarak uzun kollu çıtçıtlı  falan alcam polar gibi bi takım aldım alt ve üst ne bilim çok fazla almadım şimdilik dedğin gibi çabuk büyüyo diyolar o yüzden bi kaç tane olsun yeter zaten evde olcaz hep  :D

ÇİĞDEM006

Ooohh oluşumla şeker yüklememizi,kan sayımımızı yaptırdık geldik..sonuçlarımızı akşama ancak alırız sanırım  :aferin:
Yaptırmayanlar için kısa bir bilgi vereyim,annedeki gizli şeker olma olasılığını kan tespitiyle ölçüyorlar..50gr yada 100 gr olarak dr.önerisiyle yapılıyor..benim 50gr.dı şekerli birazda ilacımsı bir su içiyorsunuz,1 saat kadar bekledikden sonra kan alınıp kandaki değerlendirmelere bakılıyor!!
bakalım sonuç akşama umarım çıkmaz bişi...
hemen çıkıştada oğluşuma hastane çıkış setini aldım,dayanamadım  :k06: maviler içinde 12 parçalık bir set..bu hastane çıkışları bayaa iş görüyormuşş  :icon_thumright: ayyy oğlumu içinde hayal etmek bile harika....

dirim

Alıntı yapılan: esra26 - 28 Eylül , 2010, 11:06:03
yok canım aralıkta çalışmıcam zaten aralık 16 gözüküyo doğum kasım 12 sinden itibaren izne ayrılcam araya bayram tatili falanda giriyo...

bebeğim için aldığım şeylerin hepsi küçük değil bazıları 3-6 aylık olan da aldım.. küçük bi kaç tane daha bide kışlık olarak uzun kollu çıtçıtlı  falan alcam polar gibi bi takım aldım alt ve üst ne bilim çok fazla almadım şimdilik dedğin gibi çabuk büyüyo diyolar o yüzden bi kaç tane olsun yeter zaten evde olcaz hep  :D
canım senin doğumun aralıktaymış zaten  :icon_thumright:
bende ocak gibi düşündüm
bayram tatili de güzel olmuş sana ozaman  :muzz:
bende çok bişey almıcam sanırım
bebek odasını aldınız mı canım peki?

dirim

Alıntı yapılan: ÇİĞDEM006 - 28 Eylül , 2010, 12:17:21
Ooohh oluşumla şeker yüklememizi,kan sayımımızı yaptırdık geldik..sonuçlarımızı akşama ancak alırız sanırım  :aferin:
Yaptırmayanlar için kısa bir bilgi vereyim,annedeki gizli şeker olma olasılığını kan tespitiyle ölçüyorlar..50gr yada 100 gr olarak dr.önerisiyle yapılıyor..benim 50gr.dı şekerli birazda ilacımsı bir su içiyorsunuz,1 saat kadar bekledikden sonra kan alınıp kandaki değerlendirmelere bakılıyor!!
bakalım sonuç akşama umarım çıkmaz bişi...
hemen çıkıştada oğluşuma hastane çıkış setini aldım,dayanamadım  :k06: maviler içinde 12 parçalık bir set..bu hastane çıkışları bayaa iş görüyormuşş  :icon_thumright: ayyy oğlumu içinde hayal etmek bile harika....
canım gözünüz aydın
inşallah sonuçlarınız da güzel çıkar,peki aç karna mı içiyoruz bu şekerli suyu?
ben daha doktora gitmedim
hastane çıkışınızda hayırlı olsun
iyi günlerde giydirin :flowers:

ÇİĞDEM006

Teşekkürler canımm,en güzeli hep bebeklerimiz için olsun.. :opucuk:
tatlım benim 50gr dı ve aç tok farketmez dediler..100gr da belki açda olabilir, onu gitmeden önce dr.danışıyorsun zaten o söylüyor..ben tok gittim.. :hungry:

esra26

Alıntı yapılan: dirim - 28 Eylül , 2010, 12:25:14
Alıntı yapılan: esra26 - 28 Eylül , 2010, 11:06:03

canım senin doğumun aralıktaymış zaten  :icon_thumright:
bende ocak gibi düşündüm
bayram tatili de güzel olmuş sana ozaman  :muzz:
bende çok bişey almıcam sanırım
bebek odasını aldınız mı canım peki?
bayram tatili piyango gibi oldu bide  9 gün olacak tatil tabi inşallah planladığım gibi giderse  :muzz: :muzz: bebek odası almadık henüz bakıyorum benim beğendiklerim oldukça pahalı  :-\ ucuz olanlarda kaliteli değil üfff  napcam bilemedim yaa nasıl bişi alsak internette falan göz gezdiriyorum sadece sen naptın aldın mı bişiler

Balböceği

esra26

çiğdemcim inşallah ii çıkar bende geçen hafta yaptırdım şeker yüklemesi 50 grm dı bişi çıkmadı cok sükür  :basardim: :nazar:  banada aç tok farketmez dedi doktor ne bilim  :dontknow:

hastane çıkısı cok güzel şeyler var yaaa dayanamıyorum bende artıkistiyorum biran önce almak nasılda minik minik di mi  içinde bebişimi düşününce dahada mutlu oluyorum  :hieyt: :hieyt:

esra26

Alıntı yapılan: // BaLböceği // - 28 Eylül , 2010, 13:15:15
Gunaydin Kizlar Nasilsiniz  :k06:
hoş geldin edacım ben iyiyim işteyim bi yandan da internete takılıyom  :k06: sen nasılsın

Balböceği

Allah iyilik versin esracim Bizde iyiz sukur isler gucler bitti bi nete bakiyim
saat 12 bucuga geldi kahvalti yapacam  :k06: :k06:

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

Alıntı yapılan: // BaLböceği // - 28 Eylül , 2010, 13:15:15
Gunaydin Kizlar Nasilsiniz  :k06:

günaydın edacım  :D aramızda 1 saat kadar bi fark var ama sen bayağı geç uyanıyon galiba. biz işe gittik geldik öğle arasındayız.
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9: