2010 Aralık- 2011 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan sevdenur, 23 Nisan , 2009, 15:30:19

« önceki - sonraki »

Nevaa

Bende omega kullanmak istiyorum doktoruma danışıp başlıycam.16 sında kontrolüm var.
"Bunca yitirmekler bir bulmak içindir." Buna inandı mı insan düğümler çözülür bir bir. Anlarsın 'neden' lerin cevabını. Kaybettim dediğinde kazanır, bittim dediğinde başlarsın..Anlarsın aslında bütün kapılar kapanırken tek kapı açık kalır..Ve artık yitirmekten yorulup bulmak için uğraşmaya başlarsın..Şimdi gidilecek tek yol var..Tek kapı..Tek çare..Bütün acılara merhem..

ÇİĞDEM006

Alıntı yapılan: Nevaa - 27 Eylül , 2010, 13:57:52
Bende omega kullanmak istiyorum doktoruma danışıp başlıycam.16 sında kontrolüm var.

Faydası saymakla bitmiyor cidden bende 13.haftadan beri alıyorum...ama çevremde dr.u vermeyen çok arkadaşımda var,anlıyamadım açıkcası...düzenli balık tüketiyorum haftada bir gün ama yinede yeterli değil balıktan alınan omega deyip bana verdi..hala kullanıyorum :occasion14:

Balböceği

Selam kizlar aramiza hgdiniz Rabbim hayirli dogumlar nasip etsin Hepimize ne guzel listemiz Cogaliyor sirayla yavrulamizi Kucagimiza alacaz insallah  :amin:

25+4 gunluguz bizde ocagin 6 Dogum gozukuyor  :sunny:

dirim

hoşbulduk kızlar  :flowers:

çiğdemciğim maşallah size Allah sizede hayırlı hamilelikler nasip etsin  :nazar:

kızlar bizde tetenoz aşımızı vurulduk.ilaç olarakta elevit kullanıyorum sadece

içinde herşey var yeterli dedi doktor.ama bu aralar almıyorum çünki kabızlık gibi problemler yaşıyorum

omega vermedi doktor bana,bende haftada 2 kere felan balık yemeye çalışıyorum

onun dışında hergün ceviz, badem, yumurta yiyorum  :icon_thumright:

ÇİĞDEM006

Alıntı yapılan: dirim - 27 Eylül , 2010, 15:00:04
hoşbulduk kızlar  :flowers:

çiğdemciğim maşallah size Allah sizede hayırlı hamilelikler nasip etsin  :nazar:

kızlar bizde tetenoz aşımızı vurulduk.ilaç olarakta elevit kullanıyorum sadece

içinde herşey var yeterli dedi doktor.ama bu aralar almıyorum çünki kabızlık gibi problemler yaşıyorum

omega vermedi doktor bana,bende haftada 2 kere felan balık yemeye çalışıyorum

onun dışında hergün ceviz, badem, yumurta yiyorum  :icon_thumright:

Sizede maşallah arkadaşım..tetenoz iki aşamalı sanırım dimi bildiğim kadarıyla...benimde ilaçlarımdan biri elevit ama diğer ilaçlarıda verdi dr.um bana..ve bütün değerlerim normal olmasına rağmen,omega 3 cidden nettende araştırdım çok faydalı doğal yolla bile olsa asla eksik etmemek gerek..ve bana kalsiyum ilacı Osteocare de verdi ..  :suclu:
Dr.uma inanılmaz güveniyorum tabi,tanınmış iyi dr.lardan isim vermiyeyim..her kontrolümde ilaçlara ne zaman son vericez dedikce,aman sakın devam diye uyarıyor benii :k06:

esra26

1- tuğba                          70 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
2- esra26                         77 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
3- Böcüğüm                      78 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
4- kimyacı34                     84 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
5- büşra_peri masalı           87 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
6- Cunfer_u                      88 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
7- elif84                           88 gun sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)    
8- melekk                         90 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  
9- ELif                             90 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
10-ayşenur_Minik Mucizem  90 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
11-Shabby                       95 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
12-Hayrunisa                    97 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
13-cigdem006                  100 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
14-Balbocegi                   101 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
15-Askmelegi                   101 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek-kiz)
16-seralara                     102 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:   (erkek)
17-Kara_cicegim              105 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
18-maviş 06                    108 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
19-gülşah23                    110 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
20-Gül                            111 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
21-dirim                          117 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
22-Nevaa                        118 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
23-veliff                          120 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
24-enna                          121 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
25-sheqerliq                     127 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
26-özlemim                      134 gün sonra bebeğin kucağında    :love9:
27-Lunary                       137 gün sonra bebeğin kucağında    :love9:
28- chilek                        140 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
29-sabırsız                       148 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:   (kiz)
30-bambam81                  149 gün sonra bebeğinm kucağında  :love9:
31-birgül87                      152 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
32-hasretali                     153 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:   (kiz)

:nazar: :nazar: :nazar: Allahım hepimize hayırlısıyla tamamlamayı nasip etsin kızlar :nazar: :nazar: :nazar:

esra26

hoşgeldiniz kızlar allah hepimize hayırlısıyla tamamlamayı nasip etsin inşallah  :amin: :nazar:
sayımızda coğalıyo hepimizin birbirimize yakın aralıklarla doğuma yapıcaz allahın izniyle

hazırlık telaşlarıda başladı böle daha çabuk geçiyo zamn yaa hemed daha heycanlı oluyo  :k06:

Balböceği

Hayirli gunler kizlar...

Evt esra ya gunler azaliyor hazirliklar basladi  :k06: :k06:

Hayirli dogumlarimiz olsun  :amin:

Nevaa

İsimleri belli olanların yanına isimleri de yazsak mı?
"Bunca yitirmekler bir bulmak içindir." Buna inandı mı insan düğümler çözülür bir bir. Anlarsın 'neden' lerin cevabını. Kaybettim dediğinde kazanır, bittim dediğinde başlarsın..Anlarsın aslında bütün kapılar kapanırken tek kapı açık kalır..Ve artık yitirmekten yorulup bulmak için uğraşmaya başlarsın..Şimdi gidilecek tek yol var..Tek kapı..Tek çare..Bütün acılara merhem..

dirim

teşekkür ederiz esra
bizide eklediğin için  :flowers:
evet zaman azalmaya başladı 30.haftadan sonrası çabuk geçer bence  ::)
biz daha bişey almadık sayılır,bebek odamız da yok  :'(

çiğdemciğim tabiki doktoruna güven bencede
iyi bir doktor olduğuna eminim  :flowers:
benim hocam gerekli görmediği müddetçe ilaç yazmıyor   :tongue3:

kızlar siz hergün ceviz,fındık felan yiyormusunuz?
ben hergün yiyorum ama bi sitede arada bi tüketin demiş
yağ oranı fazla olduğu için  :icon_scratch:

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

bana da doktorum elevit verdi.ayrıca kansızlık için ferrum verdi.dün kansızlık yok dedi ama ilaca devam ettiriyo.

omegayı sorsammı acaba doktora :dontknow: :dontknow:

sırasıyla alsak artık kuzularımızı  :binkybaby: kucağımıza :amin:.

dün gördüm kızımı  :muzz: :muzz: ellerini ayaklarını gördüm kuzumun.

çok tatlıydı.  valla insan hiç kalkmak istemiyo masadan bebeğini görünce  :love9: :love9:
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

Balböceği

Cok sevimdim gulsah kizini gormene ne guzel  :D

ne kadarlik olmus annesi tam kacinci haftadasin  :love9:

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

sağol canım 25. haftadayız ama doktorum geç yumurtlamadan dolayı bikaç gün geriden geliyosun dedi.

yani 24+2 falan. ben ilerlesin dedikçe o geriden geliyo deli olucam  :k06:

neyse artık tekmeliyo da pek doktora gitme ihtiyacı duymuyorum eskisi gibi.

senin oğluşın napıyo çok hareketli mi yine  :binkybaby: :binkybaby:

dirim

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

Alıntı yapılan: dirim - 27 Eylül , 2010, 16:22:58
gülşah canım gözün aydın  :nazar:
maşallah canım

sağol canım senin de hayırlı olsun. ben de çalışıyorum ama 36. haftaya başlamadan bırakmayı düşünüyorum işi. bi de ben eşimden ayrı bi şehirde çalışıyorum :( o yüzden evime erken gitmek istiyorum.nolur nolmaz diye