2010 Aralık- 2011 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan sevdenur, 23 Nisan , 2009, 15:30:19

« önceki - sonraki »

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

valla kızlar benim doktor test falan yapmadı.22. haftada kan ilacı yazdı onu kullanıyorum şimdi.

ama odaya bi sivrisinek girdi öldüremiyorum da kemirip duruyo beni şimdi :) o yüzden kansızlık başlayabilir. öldüremiyorum da bi başıma ufff :(
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

derbeder

Alıntı yapılan: °• αуşєηυя •° - 22 Eylül , 2010, 00:01:52
Alıntı yapılan: BaLböceği - 21 Eylül , 2010, 23:57:37
Alıntı yapılan: °• αуşєηυя •° - 21 Eylül , 2010, 23:55:40
ne biliyim gulsahcim bana cirkinlestim gibi geliyor  ;D
demir vitaminim cok dusuk ondan diyorlar, gozlerimin alti mor yuzum soluk
ruh gibiyim  :laughing7:

Kansizmisin yoksa hmm demir diyorsun

ya bende ne taktim kafaya millet ilac kullaniyor hamileyken diyorum ben sadece vitamin niye acaba diyorum

her ay kan testi idrar testi yaptiriyorum demekki bisiyimiz yok  ::)

Cok kansizim edacim, annemin deyimiyle ::),
yoksa cildim de bir degisiklik yok, sivilce mivilce yok cok sukur de ...
bende her ay kan testi filan yaptiriyorum da
demir cok dusuk iste, sadece yuzum degil, ellerim filan cok soluk.. bakalim yukselir insallah...

Gülsahcim aramizda 1 satt fark olmali ben fransadayim..

canim bende kan testi yaptirmistim, bendede demir eksik cikmisti. doktorum yemegin yaninda sut urunleri tuketmememi soyledi.
mesela yogurdu cok yeriz yemek yaninda ya da ben ogle yemeklerimde bir bardak sut icerdim. ama simdi oglen cay iciyorum sut yerine. aksam ne yersem yiyeyim yogurt mumkun mertebe yemiyorum fazla. yani sut urunleri tuketecekmissin, ama yemekten bi yarim saat 1 saat sonra veya once.
cunku yogurt yemeklerdeki demir vitamini yok edermis.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

vallah gulsahcim sabah acksam buyuk bir bardak sut içerim hala...
birde yogurtuda yerim yani her gun olmasada her ii gunde bir... depolari tuketmis
yaramaz oglum :) :)

dilengisk

benim bir turlu gecmeyen kanamam var size oldu mu hic?

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

chilekcim bir doktora git bence kanama normal degil diye biliyorum hamilelikte..
insallah kotu bisey degildir  :amin:, doktoruna bir telefon et veya emen git bi gorun  ???

Balböceği

Chilekcim bende hic olmadi cnm bi doktora gitsene

gerci doktorun biseyler demistir kanama icin  :dontknow:

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

Alıntı yapılan: °• αуşєηυя •° - 22 Eylül , 2010, 11:42:16
vallah gulsahcim sabah acksam buyuk bir bardak sut içerim hala...
birde yogurtuda yerim yani her gun olmasada her ii gunde bir... depolari tuketmis
yaramaz oglum :) :)

oyy maşşallah yarasın kuzuna :)

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

Alıntı yapılan: chilek - 22 Eylül , 2010, 12:00:29
benim bir turlu gecmeyen kanamam var size oldu mu hic?

canım bence de hiç beklemeden doktora git.kanama normal olmuyo çoğu zaman

Balböceği

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

slm cnm iyiyiz çok şükür. bebişimi hissettikçe daha iyi oluyorum  :binkybaby: :binkybaby: sen de iyisndir inşllh. ama tek eksiğimiz babamız. ben eşimden farklı bir şehirde çalışıyorum. bitek o zor oluyo biraz. ama napalım alıştık artık  :crybaby2: :crybaby2:

esra26

1- tuğba                          74 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
2- eda_m                         81 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
3- Böcüğüm                      82 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
4- kimyacı34                     88 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
5- büşra_peri masalı           91 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
6- Cunfer_u                      92 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
7- elif84                           92 gun sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)    
8- melekk                         94 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  
9- ELif                             94 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
10-ayşenur_Minik Mucizem  94 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
11-Shabby                       99 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
12-Hayrunisa                   101 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
13-gülşah23                    104 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
14-cigdem006                  105 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
15-Balbocegi                   105 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
16-Askmelegi                   106 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek-kiz)
17-seralara                    106 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:   (erkek)
18-Kara_cicegim             109 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
19-maviş 06                   112 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
20-Gül                          115 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
21-Nevaa                      122 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
22-veliff                        124 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
23-enna                        125 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
24-özlemim                    138 gün sonra bebeğin kucağında    :love9:
25-Lunary                     141 gün sonra bebeğin kucağında    :love9:
26- chilek                      144 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
27-sabırsız                     152 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:   (kiz)
28-bambam81                153 gün sonra bebeğinm kucağında  :love9:
29-birgül87                    156 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
30-hasretali                   157 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:   (kiz)

:nazar: :nazar: :nazar: Allahım hepimize hayırlısıyla tamamlamayı nasip etsin kızlar :nazar: :nazar: :nazar:

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Yeni bir güne Günaydiiinnnn...... :love9:
bir gün daha Bitti oglum Bak kavusmamiz için bir gun daha eksildiiiiii ....... cok sukurr :amin: :nazar:

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Esra'cim bir yanlislik olmasin Safak 94 degil bugun, bizimki 93  :D :D

Balböceği

1- tuğba                          73 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
2- eda_m                         80 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
3- Böcüğüm                      81 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
4- kimyacı34                     87 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
5- büşra_peri masalı           90 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
6- Cunfer_u                      91 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
7- elif84                           91 gun sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)    
8- melekk                         93 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  
9- ELif                             93 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
10-ayşenur_Minik Mucizem  93 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
11-Shabby                       98 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
12-Hayrunisa                   100 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
13-gülşah23                    103 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
14-cigdem006                  103 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
15-Balbocegi                   104 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
16-Askmelegi                   104 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek-kiz)
17-seralara                    105 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:   (erkek)
18-Kara_cicegim             108 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
19-maviş 06                   111 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
20-Gül                          114 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
21-Nevaa                      121 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
22-veliff                        123 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
23-enna                        124 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
24-özlemim                    137 gün sonra bebeğin kucağında    :love9:
25-Lunary                     140 gün sonra bebeğin kucağında    :love9:
26- chilek                      143 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
27-sabırsız                     151 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:   (kiz)
28-bambam81                152 gün sonra bebeğinm kucağında  :love9:
29-birgül87                    155 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
30-hasretali                   156 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:   (kiz)

:nazar: :nazar: :nazar: Allahım hepimize hayırlısıyla tamamlamayı nasip etsin kızlar :nazar: :nazar: :nazar:

Balböceği

Kizlar safaklari yeniledim eksik olan yoktur insallah  :D