2010 Aralık- 2011 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan sevdenur, 23 Nisan , 2009, 15:30:19

« önceki - sonraki »

ÇİĞDEM006

Bizde iyiyiz edoş ablası oğlumla :flowers:
Karnımız iyice büyüdü :) hazırlıklarda başladı :) herşey yolunda çok şükür... :D

SABIRSIZ

Alıntı yapılan: Nevaa - 15 Eylül , 2010, 13:47:03
Teşekkür ederim arkadaşlar. Bir şekilde çıkacakda bakalım nasıl olacak. Hastane fobim var resmen. Engel olamıyorum.Ne kadar da sakin olsam elimde değil.
NEV AMERHABA CANIM UMARIM SAĞLIĞIN ŞİMDİ İYİDİR BU ARADA BİŞİ SORACAM AYRINTILI ULSROAYANA GİRDİNMİ GİRECEM DEMİŞTİNNN NASIL GEÇTİ Bİ DEĞİŞİKLİK VAR BENDE GİRECEM AMA NASIL OLSUNU MERAK EDİYORUMMM
ALLAH EHRKESİN GÖNLÜNE GÖRE VERSİNNN....

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Bu sabah acile gittik oglumla  :'(
kac gundur halsizdim bu sabah bünyem iyice pes etmisti sanki kizlar cok kötüydüm...  :sad1:  :crybaby2:
agrim sizim yoktu ama halsizlikten ayakta duracak halim yoktu, ellerimi sIkacak dermenim bile kalmamisti...
dermir vitaminim cooookk düsmüs ..  :'( 3'e düsmüs taa .... ilac kullaniyorum halbuki kac aydir demir için,
yükselmiyor.. böyle giderse dogum'da gücün olmaz dedi doktor, bol istirahat etmelisin, arti ek gidalarla bol demir tuketmelisin dedi...
simdi hep bebege gidiyormus aldigim demir vitamini haplari, o iyi cok sukur ama Bana bisey kalmiyor....  :'( :-\ insallah daha kötü olmam yaa ...
4 kilo almisim, yinede bunyene gore az dedi doktor... halbuki iyi yemek yerim .. nolucak bilmiyorum simdi canim skldi yaa  :sad1: :y25:

Balböceği

Gecmis olsun aysenur ciddi bi sorun cikmaz insallah bak ilac vitamin falan vermis doktor kilo icin bisey diyemem bende son 2 ayda super yiyorum 2 kilo almisim insallah oglana yariyordur uzulme yat dinlen cnm tekrar gecmis olsun  :opucuk: :opucuk:

Nevaa

Alıntı yapılan: SABIRSIZ - 17 Eylül , 2010, 17:28:21
Alıntı yapılan: Nevaa - 15 Eylül , 2010, 13:47:03
Teşekkür ederim arkadaşlar. Bir şekilde çıkacakda bakalım nasıl olacak. Hastane fobim var resmen. Engel olamıyorum.Ne kadar da sakin olsam elimde değil.
NEV AMERHABA CANIM UMARIM SAĞLIĞIN ŞİMDİ İYİDİR BU ARADA BİŞİ SORACAM AYRINTILI ULSROAYANA GİRDİNMİ GİRECEM DEMİŞTİNNN NASIL GEÇTİ Bİ DEĞİŞİKLİK VAR BENDE GİRECEM AMA NASIL OLSUNU MERAK EDİYORUMMM

İyiyim kan olayı ve ilaç kokusu olmadıkça  ;)
Ayrıntılı ultrasona girdim. Normal ultrasaondan çokda farklı değil.Doktor elini, ayağını,organlarnı,omurgasını falan ekrandan gösteriyor. Süresi biraz daha uzun sadece. Tıbbı olarakda baktıkları bişeyler var rapor yazıp veriyor onuda.Doktoruma giderken götürüp sonuç hakkında bilgi alacağım.
"Bunca yitirmekler bir bulmak içindir." Buna inandı mı insan düğümler çözülür bir bir. Anlarsın 'neden' lerin cevabını. Kaybettim dediğinde kazanır, bittim dediğinde başlarsın..Anlarsın aslında bütün kapılar kapanırken tek kapı açık kalır..Ve artık yitirmekten yorulup bulmak için uğraşmaya başlarsın..Şimdi gidilecek tek yol var..Tek kapı..Tek çare..Bütün acılara merhem..

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Alıntı yapılan: Balböceği - 17 Eylül , 2010, 19:23:21
Gecmis olsun aysenur ciddi bi sorun cikmaz insallah bak ilac vitamin falan vermis doktor kilo icin bisey diyemem bende son 2 ayda super yiyorum 2 kilo almisim insallah oglana yariyordur uzulme yat dinlen cnm tekrar gecmis olsun  :opucuk: :opucuk:

sagol edacim allah razi olsun  :opucuk:
vallah insallah ilerde sorun olmaz benim için dogumda, halsiz kalirsan dogumda güçsüz kalirsin dedi..  :-[
ALLAHIM YARDIMIZ OLSUN :amin: ee artik ta gitgide iyi olacak degiliz ya ...  ::)

Balböceği

Alıntı yapılan: °• αуşєηυя •° - 17 Eylül , 2010, 20:36:42
Alıntı yapılan: Balböceği - 17 Eylül , 2010, 19:23:21

sagol edacim allah razi olsun  :opucuk:
vallah insallah ilerde sorun olmaz benim için dogumda, halsiz kalirsan dogumda güçsüz kalirsin dedi..  :-[
ALLAHIM YARDIMIZ OLSUN :amin: ee artik ta gitgide iyi olacak degiliz ya ...  ::)

oyle deme kiz agirlasirsin sadece dogum zaten bir anlik gucun olsun olmasin mecbur doguruyorsun  :opucuk:

Balböceği

Alıntı yapılan: ÇİĞDEM006 - 17 Eylül , 2010, 17:08:24
Bizde iyiyiz edoş ablası oğlumla :flowers:
Karnımız iyice büyüdü :) hazırlıklarda başladı :) herşey yolunda çok şükür... :D
Masallah cnm Ne guzel Rabbim hepimize hayirli dogumlar nasip etsin  :amin:

esra26

20 Eylül , 2010, 08:15:33 #1598 Son düzenlenme: 20 Eylül , 2010, 16:15:33 esra26 (eda_m)
1- tuğba                          77 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
2- eda_m                         84 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
3- Böcüğüm                      85 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
4- kimyacı34                     91 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
5- büşra_peri masalı           94 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
6- Cunfer_u                      95 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
7- elif84                           95 gun sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)    
8- melekk                         97 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  
9- ELif                             97 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
10-ayşenur_Minik Mucizem  97 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
11-Shabby                      102 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
12-Hayrunisa                   104 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
13-gülşah23                    107 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
14-cigdem006                  108 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
15-Balbocegi                   108 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
16-Askmelegi                   109 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek-kiz)
17-seralara                    109 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:   (erkek)
18-Kara_cicegim             112 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
19-maviş 06                   115 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
20-Gül                          118 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
21-Nevaa                      125 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
22-veliff                        127 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
23-enna                        128 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
24-özlemim                    141 gün sonra bebeğin kucağında    :love9:
25-Lunary                     144 gün sonra bebeğin kucağında    :love9:
26- chilek                      147 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
27-sabırsız                     155 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:   (kiz)
28-bambam81                156 gün sonra bebeğinm kucağında  :love9:
29-birgül87                    159 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
30-hasretali                   160 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:   (kiz)

:nazar: :nazar: :nazar: Allahım hepimize hayırlısıyla tamamlamayı nasip etsin kızlar :nazar: :nazar: :nazar:

birgül87

bende subat annesi olucam nasipse 26 muhtemel ama belli olmaz 2 hafta önce 2 hafta sonra olabilirr
159 gunum kalmış
çok var daha çokkkkkkkkkkkkk

Uploaded with ImageShack.us

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

slm kızlar nasılsınız?? ben işe başladım pek giremiyorum artık nete. öğrencilerim soruyo artık hamilemisiniz diye  :tongue3: artık gizlenmiyo  :hello2:  sizler napıyonuz herşey yolundadır inşllh  :icon_thumright:

bi de bişey sorcam şeker ölçümünü 24. haftanın içindeyken mi yaptırıyoruz yoksa 24. hafta bittkten sonra mı?? yardımcı olursanız sevinirim :hello:
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

Balböceği

dilengisk

Alıntı yapılan: °• αуşєηυя •° - 17 Eylül , 2010, 17:47:14
kac gundur halsizdim bu sabah bünyem iyice pes etmisti sanki kizlar cok kötüydüm...  :sad1:  :crybaby2:
agrim sizim yoktu ama halsizlikten ayakta duracak halim yoktu, ellerimi sIkacak dermenim bile kalmamisti...
dermir vitaminim cooookk düsmüs ..  :'( 3'e düsmüs taa .... ilac kullaniyorum halbuki kac aydir demir için,
yükselmiyor.. böyle giderse dogum'da gücün olmaz dedi doktor, bol istirahat etmelisin, arti ek gidalarla bol demir tuketmelisin dedi...
simdi hep bebege gidiyormus aldigim demir vitamini haplari, o iyi cok sukur ama Bana bisey kalmiyor....  :'( :-\ insallah daha kötü olmam yaa ...
4 kilo almisim, yinede bunyene gore az dedi doktor... halbuki iyi yemek yerim .. nolucak bilmiyorum simdi canim skldi yaa  :sad1: :y25:

aysenurcum cok cok gecmiş olsun bol bol kırmızı erik suyu iç birebir. 2 3 bardak içebilrsen ki baya da lezzetli bişi iht olan demir icin yeterli olacak bak gor. istersen detaylı tarifini de verebilirim. ve sukurler olsun ki bebegine gitmiş yediklerin. gecenlerde hastaneye gittim bi anneyle konustum 25 kilo almıs dogumda ve bebek 2kilo 25 gr dogmus her yedigi kendine yaramıs. sukurler olsun senin oyle bir durumun yok bebişin tosuncuk olcak allahın izniyle yaşasıııınnnnn  :hello2:

dilengisk

Alıntı yapılan: birgül87 - 20 Eylül , 2010, 10:22:00
bende subat annesi olucam nasipse 26 muhtemel ama belli olmaz 2 hafta önce 2 hafta sonra olabilirr
159 gunum kalmış
çok var daha çokkkkkkkkkkkkk

hayırlı olsun birgul masallaaahhh balık burcu erkek mi kızmı?

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Alıntı yapılan: chilek - 20 Eylül , 2010, 18:44:54
Alıntı yapılan: °• αуşєηυя •° - 17 Eylül , 2010, 17:47:14

aysenurcum cok cok gecmiş olsun bol bol kırmızı erik suyu iç birebir. 2 3 bardak içebilrsen ki baya da lezzetli bişi iht olan demir icin yeterli olacak bak gor. istersen detaylı tarifini de verebilirim. ve sukurler olsun ki bebegine gitmiş yediklerin. gecenlerde hastaneye gittim bi anneyle konustum 25 kilo almıs dogumda ve bebek 2kilo 25 gr dogmus her yedigi kendine yaramıs. sukurler olsun senin oyle bir durumun yok bebişin tosuncuk olcak allahın izniyle yaşasıııınnnnn  :hello2:

sagol chilek, vallah annem bir yandan kaynanam bir yandan yiyorlar basimin etini ye ye diye  :cildir:
su iyi gelir bu iyi gelir diye, basladik bakalim, haplari artik gunde ikiser defaya yukseltti doktor.... bugunde randevum vardi, boy ve kilo olcumu yapmadi ama bebisim gecenki ultrasona bakarak baya bi buyuk duruyordu, hatta artik 4 büklüm duruyordu yavrum nasil buyukkkk dedim birden ee artik oyle cok buyudu dedi kadin  :) birdahaki detayli ultrasinum bir ay sonra bakalim kac kilo olmus yavrum :)