2010 Aralık- 2011 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan sevdenur, 23 Nisan , 2009, 15:30:19

« önceki - sonraki »

**Gül**

1- tuğba                          82 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
2- eda_m                         89 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
3- Böcüğüm                      90 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
4- kimyacı34                     96 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
5- büşra_peri masalı           99 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
6- Cunfer_u                     100 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
7- elif84                          100 gun sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)   
8- melekk                        102 gün sonra bebeğin kucağında   :love9: 
9- ELif                            102 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
10-ayşenur_Minik Mucizem  102 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
11-Shabby                      107 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
12-Hayrunisa                   109 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
13-gülşah23                    112 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
14-cigdem006                 113 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
15-Balbocegi                   113 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
16-Askmelegi                  114 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek-kiz)
17-seralara                    114 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:   (erkek)
18-Kara_cicegim             117 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
19-maviş 06                   120 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
20-Gül                          124 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
21-Nevaa                      130 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
22-veliff                        132 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
23-enna                        133 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
24-özlemim                    146 gün sonra bebeğin kucağında    :love9:
25-Lunary                     149 gün sonra bebeğin kucağında    :love9:
26- chilek                      152 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
27-sabırsız                     160 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:   (kiz)
28-bambam81                161 gün sonra bebeğinm kucağında  :love9:
29-hasretali                   165 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:   (kiz)

:nazar: :nazar: :nazar: Allahım hepimize hayırlısıyla tamamlamayı nasip etsin kızlar :nazar: :nazar: :nazar:

Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Alıntı yapılan: Nevaa - 14 Eylül , 2010, 17:16:30
Alıntı yapılan: esra26 (eda_m) - 14 Eylül , 2010, 16:54:11
Alıntı yapılan: Nevaa - 14 Eylül , 2010, 16:34:20
Teşekkür ederim.Randevu kartını alırken bişeyler söylediler ama ben çok rahatsızdım. Baygınlık geçirdiğim için pek anlamadım.

geçmiş olsun canım inşallah iisin şimdi   :y25: nede baygınlık geçirdin acaba  :sad1: ben ekstra bişi lazım değil diye biliyorum ama farklı uygulama varsa sizin orda bilmiyorum bebişini görmekde ii gelir sana inşallah  :nazar:

Kan almışlardı benden :) hastaneye ve kana dayanamıyorum.Genelde de bayılıyorum tansiyonum düşüyor. ikili tarama testi için kan almışlardı.
Nevacim allah sabir versin sana o zaman hamilelikte bu durumla cok karsilasirsin desene...
her ay kan aldiriyorum ben simdi, allahtan ne igneden nede kan'dan korkuyorum :) sansliyim o konuda...

Nevaa

Teşekkür ederim. Bilmiyorum geçer mi. Ama bende her zaman durum böyle.Eşimde ilk defa karşılaşıyor bu durumla.Nasıl korktu bayılınca anlatamam :ehi: :ehi: Sandalyeye zor oturttular doğru müşahade odasına. Neyse kırmadım onları güzelce çıkardılar beni odaya. Doğumda ne yaparım bilemiyorum işte. Doğuramam gibi geliyor. Çünkü kendimi kaybediyorum dayanamıyorum.Hayırlısı bakalım.
"Bunca yitirmekler bir bulmak içindir." Buna inandı mı insan düğümler çözülür bir bir. Anlarsın 'neden' lerin cevabını. Kaybettim dediğinde kazanır, bittim dediğinde başlarsın..Anlarsın aslında bütün kapılar kapanırken tek kapı açık kalır..Ve artık yitirmekten yorulup bulmak için uğraşmaya başlarsın..Şimdi gidilecek tek yol var..Tek kapı..Tek çare..Bütün acılara merhem..

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Alıntı yapılan: Nevaa - 15 Eylül , 2010, 12:31:57
Teşekkür ederim. Bilmiyorum geçer mi. Ama bende her zaman durum böyle.Eşimde ilk defa karşılaşıyor bu durumla.Nasıl korktu bayılınca anlatamam :ehi: :ehi: Sandalyeye zor oturttular doğru müşahade odasına. Neyse kırmadım onları güzelce çıkardılar beni odaya. Doğumda ne yaparım bilemiyorum işte. Doğuramam gibi geliyor. Çünkü kendimi kaybediyorum dayanamıyorum.Hayırlısı bakalım.
Allah sabrini ve gücünü verir insallah canim öyle düsünme... hem korkma bence cunku tip ilerledi, sen doguramazsan
dogurturlar  :ehi:... guzel düsün güzel seyler olsun canim :) :) allah bebegini kucagina almayi nasip etsin sag saglim ins :amin: :amin:

Balböceği

Nevacim gecmis olsun cnm ... ay insallah ilerde dogumda hersey iyi gider  :amin:

Nevaa

Teşekkür ederim arkadaşlar. Bir şekilde çıkacakda bakalım nasıl olacak. Hastane fobim var resmen. Engel olamıyorum.Ne kadar da sakin olsam elimde değil.
"Bunca yitirmekler bir bulmak içindir." Buna inandı mı insan düğümler çözülür bir bir. Anlarsın 'neden' lerin cevabını. Kaybettim dediğinde kazanır, bittim dediğinde başlarsın..Anlarsın aslında bütün kapılar kapanırken tek kapı açık kalır..Ve artık yitirmekten yorulup bulmak için uğraşmaya başlarsın..Şimdi gidilecek tek yol var..Tek kapı..Tek çare..Bütün acılara merhem..

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

arkadaslar bugun ruyamda hep oglusumu Emzirdim  :binkybaby: :binkybaby: o kadra guzeldi anlatamam
sabah uyandigimda odasina giip onu yoklayacaktim ordami diye az kalsin ... sizce ne anlama geliyor bu ?

dilengisk

Rüyada bebek emzirmek, bir kadının kendi evladını emzirdiğini görmesi, evladının büyük mertebeye ve makama işarettir.  diyo ruya yorumları aysenurcum. bence cok da guzel bi ruyaymıs hem bebegini de hissetmişsindir kalbinde coookkk guzel bence cooookk

dilengisk

kızlar bu arada bebeginizin hareketlerini hissetmeye basladınız mı basladıysanız kacıncı haftanızda ilk hissettiniz.  :nazar:

Balböceği

Hosgeldin chilekcim nasilsin bebis nasil  :flowers:
Ben 16. hafta da bi gece sabaha karsi oynadigini farkettim masallah ogunden bugune kipir kipiriz  :k06:

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Alıntı yapılan: chilek - 16 Eylül , 2010, 19:31:23
Rüyada bebek emzirmek, bir kadının kendi evladını emzirdiğini görmesi, evladının büyük mertebeye ve makama işarettir.  diyo ruya yorumları aysenurcum. bence cok da guzel bi ruyaymıs hem bebegini de hissetmişsindir kalbinde coookkk guzel bence cooookk
amiinn  canim :amin: ins oyle olur evladim ... vallah ruyasi bile doyumsuzdu anlatamam :) o gunu sabirsizlikla bekliyorum ..
bu arada bende Pasami 14. Haftada ufak ufak kelebek kipirdiyor gibiydi, 16. haftada kuvvetlendi  :binkybaby: ve sonra gümbür gümbür olduu bebisim  :D :D :D

esra26

1- tuğba                          80 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
2- eda_m                         87 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
3- Böcüğüm                      88 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
4- kimyacı34                     94 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
5- büşra_peri masalı           97 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
6- Cunfer_u                      98 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
7- elif84                           98 gun sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)   
8- melekk                        100 gün sonra bebeğin kucağında   :love9: 
9- ELif                            100 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
10-ayşenur_Minik Mucizem  100 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
11-Shabby                      105 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
12-Hayrunisa                   107 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
13-gülşah23                    110 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
14-cigdem006                 111 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
15-Balbocegi                   111 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
16-Askmelegi                  112 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek-kiz)
17-seralara                    112 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:   (erkek)
18-Kara_cicegim             115 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
19-maviş 06                   118 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
20-Gül                          122 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
21-Nevaa                      128 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
22-veliff                        130 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
23-enna                        131 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
24-özlemim                    144 gün sonra bebeğin kucağında    :love9:
25-Lunary                     147 gün sonra bebeğin kucağında    :love9:
26- chilek                      150 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
27-sabırsız                     158 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:   (kiz)
28-bambam81                159 gün sonra bebeğinm kucağında  :love9:
29-hasretali                   163 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:   (kiz)

:nazar: :nazar: :nazar: Allahım hepimize hayırlısıyla tamamlamayı nasip etsin kızlar :nazar: :nazar: :nazar:

esra26

17 Eylül , 2010, 10:43:27 #1587 Son düzenlenme: 17 Eylül , 2010, 10:47:39 esra26 (eda_m)
Alıntı yapılan: °• αуşєηυя •° - 16 Eylül , 2010, 12:07:14
arkadaslar bugun ruyamda hep oglusumu Emzirdim  :binkybaby: :binkybaby: o kadra guzeldi anlatamam
sabah uyandigimda odasina giip onu yoklayacaktim ordami diye az kalsin ... sizce ne anlama geliyor bu ?

ayşenurcum ne güzel rüya görmüşsün öle  :love9: yorumuda güzelmiş :9 bende geçen gördüm rüyamda doğurmuşum kolaycacık bi bakyıom anaaam ne çirkin şeysin sen diyodum kuru kara bişi öle seviyodum  :k06: :k06:

chilekcim bende oğluşumu 19. haftada hissetmiştim ilk daha öncesinde farketmedim ogün bugündür maşallah çok tatlı kıpırdıyo  :D

ÇİĞDEM006

merhabaa.. :love9: arkadaşlarr uzun zaman oldu girememiştim sayfaya,hepinizi kocaman kocaman kucaklıyorummm...umarım herşey yolundadırrr :amin:

Balböceği

Alıntı yapılan: ÇİĞDEM006 - 17 Eylül , 2010, 14:59:21
merhabaa.. :love9: arkadaşlarr uzun zaman oldu girememiştim sayfaya,hepinizi kocaman kocaman kucaklıyorummm...umarım herşey yolundadırrr :amin:
Cok sukur ben iyim cnm insallah sende iyisinizdir  :opucuk: