2010 Aralık- 2011 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan sevdenur, 23 Nisan , 2009, 15:30:19

« önceki - sonraki »

esra26

günaydın kızlar herkesin geçmiş bayramı mübarek olsun  :)

chilek canım bebişin de hayırlı olsun inşallah erkeklerimiz çoğaldı maşallah  :D

kızlar valla bende kilo konusunda 6 kilo aldım 6 ayım bitti 7. aya başladım her gören banada sadece göbişin var diyo inşallah böle kendime çok kilo almadan tamamlarım bebişime yarasın aldklarım  :k06:

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Alıntı yapılan: chilek - 12 Eylül , 2010, 22:16:13
kızlaaarrrr selamlar benim de oglusum olacakmıs listeye bu sekilde ekler misiniz...  bu arada yukarıda yazdıklarınızı okudum kıskandım 19. haftadayım henuz gobegim yok aslında oyle cok belli degil anlamıo kimse ama 5 kilo aldım ben:( goguslerim korkunc buyudu doktor hamile kaldıgında boyuna gore zayıfsın o yuzden normal bu kilo alış dedi ama ilerleyen aylarda ayda 3 kilo bile alınabiliomus cok korkuorum top gibi yuvarlanmaktan :(:(:(
a selam chilek , öncelikle tebrik ederim canim allah sag saglim kucagina almayi nasip etsin yavrunu  :amin:
dert etme kafana her kisinin bünyesi farklidir, hem önce bebeginin iyi olmasi onemli oyle degil mi :)
Onlar için degmez mi :) Öyle düsün canim.... Pasalarimiza yarasin kilolarrr  :basardim: :basardim: :binkybaby:

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Alıntı yapılan: esra26 (eda_m) - 13 Eylül , 2010, 08:26:35
günaydın kızlar herkesin geçmiş bayramı mübarek olsun  :)

chilek canım bebişin de hayırlı olsun inşallah erkeklerimiz çoğaldı maşallah  :D

kızlar valla bende kilo konusunda 6 kilo aldım 6 ayım bitti 7. aya başladım her gören banada sadece göbişin var diyo inşallah böle kendime çok kilo almadan tamamlarım bebişime yarasın aldklarım  :k06:

senin de gecmis bayramin mübarek olsun esracim  :opucuk:
vallah artik istemesezte kendiliginden cikiyor kilolar, karnimin gitgide cok buyudugunu farkediyorum vallah
cok tatli olunuyor yaa kendimi bazen cocuk gibi hissediyorum  :binkybaby: :k06: :k06:

dilengisk

kızlar cok tesekkur ederim iyi dilekleriniz icin. bugun dr kontrolumuz vardı benimki bi el ensede, ayaklar rahim duvarına dayanmıs sefadaydı valla. herkese allah hayırlı yuvalar ve yavrular versin umarım. ultrasound a girmek zararlı diyolar siz duydunuz mu boyle bişey?

**Gül**

Chilek maasallah Bebisin keyif yapiyor desene  :aferin: :aferin: :aferin:
Ultrasonun zararli oldugunu doktorlar yalanliyor hep. Ultrasonun verdigi sadece ses dalgalariymis. Yani ses dalgalarinin goruntuye cevrilmesiymis. Ve bununda ne anneye ne de bebege bir zarari olmadigi soyleniyor. Benim bildigim duydugum bu  :dontknow: :dontknow:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

Balböceği

Alıntı yapılan: **Gül** - 14 Eylül , 2010, 12:23:25
Ultrasonun zararli oldugunu doktorlar yalanliyor hep. Ultrasonun verdigi sadece ses dalgalariymis. Yani ses dalgalarinin goruntuye cevrilmesiymis. Ve bununda ne anneye ne de bebege bir zarari olmadigi soyleniyor. Benim bildigim duydugum bu  :dontknow: :dontknow:
Selamm kizlar bizde geldik camasir topladik camasir astik makineye camasir attik bu nasil is anlamiyorum  :cildir: :cildir: :cildir:  Gul, bEnim bildigime gore zarari vardi sonra nasilsa ses dalgasiyla calsitigi icin zarari yokmus  :-\ bence herseyin zarari var

**Gül**

Alıntı yapılan: BALbocegi - 14 Eylül , 2010, 12:44:39
Alıntı yapılan: **Gül** - 14 Eylül , 2010, 12:23:25
Selamm kizlar bizde geldik camasir topladik camasir astik makineye camasir attik bu nasil is anlamiyorum  :cildir: :cildir: :cildir:  Gul, bEnim bildigime gore zarari vardi sonra nasilsa ses dalgasiyla calsitigi icin zarari yokmus  :-\ bence herseyin zarari var

Hosgeldin Eda. Dedim ya benim bildigim duydugum bunlar diye. yani doktorlarin yalancisiyim. ama dusununce de mantikli geliyor. Yani soyleki hani film cektirmek zararli oldugu icin hamilelik suphesi olanlari dahi uyariyorlar almiyorlar o film odalarina. Ultrasonda boyle zararli olsaydi bu kadar yaygin olmazdi diye dusunuyorum. Sonucta yillardir dunyanin heryerinde yaygin sekilde kullaniliyor. Belki yine vardir. Yani zarari 0 degildir ama belkide etkisi cok azdir bir televizyon gibi bilgisayar gibi.
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

Balböceği

Bilemiyorum valla ne deyim  :dontknow: :dontknow: :dontknow:
aman zaten bizde sanki her gunmu giriyoruz 5 haftada anca doktora gidiyoruz  :k06: :k06: :k06: neyse gulcum sana hayirli gunler gidiyim kahvalti yapayim  :hungry: optum sizi kucuk prensi  :opucuk:

**Gül**

Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

Nevaa

Merhaba
Ben yarın akşam ayrıntılı ultrasona giricem. Ama gitmeden önce yapmam gerekenn bişey var mı.Giren arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.
"Bunca yitirmekler bir bulmak içindir." Buna inandı mı insan düğümler çözülür bir bir. Anlarsın 'neden' lerin cevabını. Kaybettim dediğinde kazanır, bittim dediğinde başlarsın..Anlarsın aslında bütün kapılar kapanırken tek kapı açık kalır..Ve artık yitirmekten yorulup bulmak için uğraşmaya başlarsın..Şimdi gidilecek tek yol var..Tek kapı..Tek çare..Bütün acılara merhem..

esra26

yok canım hiç bişi yapmana gerek yani ben en azından öle gittim bebişimi gördüm geldim herzamnki gibi yani  :k06: ama cok tatlı hele onu öle renkli görmek inşallah kıpır kıpır oynarkende yakalrsınız çok güzel bi duygu çünkü  :nazar:

Nevaa

Teşekkür ederim.Randevu kartını alırken bişeyler söylediler ama ben çok rahatsızdım. Baygınlık geçirdiğim için pek anlamadım.
"Bunca yitirmekler bir bulmak içindir." Buna inandı mı insan düğümler çözülür bir bir. Anlarsın 'neden' lerin cevabını. Kaybettim dediğinde kazanır, bittim dediğinde başlarsın..Anlarsın aslında bütün kapılar kapanırken tek kapı açık kalır..Ve artık yitirmekten yorulup bulmak için uğraşmaya başlarsın..Şimdi gidilecek tek yol var..Tek kapı..Tek çare..Bütün acılara merhem..

esra26

Alıntı yapılan: Nevaa - 14 Eylül , 2010, 16:34:20
Teşekkür ederim.Randevu kartını alırken bişeyler söylediler ama ben çok rahatsızdım. Baygınlık geçirdiğim için pek anlamadım.

geçmiş olsun canım inşallah iisin şimdi   :y25: nede baygınlık geçirdin acaba  :sad1: ben ekstra bişi lazım değil diye biliyorum ama farklı uygulama varsa sizin orda bilmiyorum bebişini görmekde ii gelir sana inşallah  :nazar:

dilengisk

bnm surekli ya kanamam ya krampım oldugu icin 2 haftada bir giriyorum doktor da ses dalgası en fazla uyuyosa uyanır hepsi bu dedi ki zaten tum vaktini uykuyla gecirio 5 dakkalık uyanırsa bişi olmaz dedi ama annem surekli zararlı girme zararlı girme krizinde:) ayrıntılı ultrasound ne kızlar 4lu testte girdigimiz gibi bişey mi?

Nevaa

Alıntı yapılan: esra26 (eda_m) - 14 Eylül , 2010, 16:54:11
Alıntı yapılan: Nevaa - 14 Eylül , 2010, 16:34:20

geçmiş olsun canım inşallah iisin şimdi   :y25: nede baygınlık geçirdin acaba  :sad1: ben ekstra bişi lazım değil diye biliyorum ama farklı uygulama varsa sizin orda bilmiyorum bebişini görmekde ii gelir sana inşallah  :nazar:

Kan almışlardı benden :) hastaneye ve kana dayanamıyorum.Genelde de bayılıyorum tansiyonum düşüyor. ikili tarama testi için kan almışlardı.