2010 Aralık- 2011 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan sevdenur, 23 Nisan , 2009, 15:30:19

« önceki - sonraki »

hasretALİ

kızlar  aya girdik 2 haftadır şişmeye başladım:)karşıdan gören hamilemisin dio ya çok hoş bişi bu en azından şimdilik son aylarını bilmiyorum da;)

**Gül**

Alıntı yapılan: hasretALİ - 12 Eylül , 2010, 11:47:51
kızlar  aya girdik 2 haftadır şişmeye başladım:)karşıdan gören hamilemisin dio ya çok hoş bişi bu en azından şimdilik son aylarını bilmiyorum da;)
Hayirli olsun canim gobusun. darisi da bana olsun insallah  ;D Daha kimse inanmiyor bana. her goren hani bebek nerde diye soruyor  :k06: :k06:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

Balböceği

Alıntı yapılan: **Gül** - 12 Eylül , 2010, 15:01:48
Hayirli olsun canim gobusun. darisi da bana olsun insallah  ;D Daha kimse inanmiyor bana. her goren hani bebek nerde diye soruyor  :k06: :k06:
Hayirli olsun gobisler bende hamile elbisesi giydim bayramda e bol olunca ne guzel yakismis dediler  :k06: sonra fazla buyumemis karnin dediler  :ehi:

**Gül**

1- tuğba                          85 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
2- eda_m                         92 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
3- Böcüğüm                      93 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
4- kimyacı34                     99 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
5- büşra_peri masalı          102 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
6- Cunfer_u                     103 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
7- elif84                          103 gun sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)   
8- melekk                        105 gün sonra bebeğin kucağında   :love9: 
9- ELif                            105 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
10-ayşenur_Minik Mucizem  105 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
11-Shabby                      110 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
12-Hayrunisa                   112 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
13-gülşah23                    115 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
14-cigdem006                 116 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
15-Balbocegi                   116 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
16-Askmelegi                  117 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek-kiz)
17-seralara                    117 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:   (erkek)
18-Kara_cicegim             120 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
19-maviş 06                   123 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
20-Gül                          127 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
21-Nevaa                      133 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
22-veliff                        135 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
23-enna                        136 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
24-özlemim                    149 gün sonra bebeğin kucağında    :love9:
25-Lunary                     152 gün sonra bebeğin kucağında    :love9:
26- chilek                      155 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
27-sabırsız                     163 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:   (kiz)
28-bambam81                164 gün sonra bebeğinm kucağında  :love9:
29-hasretali                   168 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:   (kiz)

:nazar: :nazar: :nazar: Allahım hepimize hayırlısıyla tamamlamayı nasip etsin kızlar :nazar: :nazar: :nazar:

Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Alıntı yapılan: H2o - 12 Eylül , 2010, 15:05:36
Hayirli olsun gobisler bende hamile elbisesi giydim bayramda e bol olunca ne guzel yakismis dediler  :k06: sonra fazla buyumemis karnin dediler  :ehi:
edacim sorma bende bir elbise giydim karnim top gibi cikti  :laughing7:
gorenler ne tatli olmsusun deyip durdu nazar edeceniz bakmayin dedim  :ehi: :ehi:
sonra annemgile bir arkadas geldi 7 aylik hamileymis amaaannnnn bi gorsen benim iki katim olmus  :-ooo :-ooo
kac aylik oldun dedi bana 6 buçuk dedim, aramizda 15 gun
ama sanki 3 ay varmis gibiydi bana bakip durdu hiç kilo almamisin ben cok aldim diye  :suclu:
esim diyor o neydi oyle sende cok kilo alma diyodu  :ehi: :ehi:

Balböceği

Alıntı yapılan: °• αуşєηυя •° - 12 Eylül , 2010, 15:09:11
Alıntı yapılan: H2o - 12 Eylül , 2010, 15:05:36
edacim sorma bende bir elbise giydim karnim top gibi cikti  :laughing7:
gorenler ne tatli olmsusun deyip durdu nazar edeceniz bakmayin dedim  :ehi: :ehi:
sonra annemgile bir arkadas geldi 7 aylik hamileymis amaaannnnn bi gorsen benim iki katim olmus  :-ooo :-ooo
kac aylik oldun dedi bana 6 buçuk dedim, aramizda 15 gun
ama sanki 3 ay varmis gibiydi bana bakip durdu hiç kilo almamisin ben cok aldim diye  :suclu:
esim diyor o neydi oyle sende cok kilo alma diyodu  :ehi: :ehi:

Simdi bir koca bi kadin gordugunde esine bakiyor kadina bakiyor benim esimde hep aynisini yapiyor su kadini gordunmu ona oyle sen boyle iyisin falan filan ..  :k06: :k06: bende hic takmam yani  ;D insandan insana cok seyler degisiyor

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

12 Eylül , 2010, 15:16:37 #1551 Son düzenlenme: 12 Eylül , 2010, 15:19:09 °• αуşєηυя •°
bizimde hosumuza gitmiyor degil yani esimiz bize oyle deyince dimi kiz   :ehi:
vallah dedigine gore cok yiyormus, ee cok yersen oyle olur dedim....  :suclu:
bi kadinda canimi sIktI, yasli bir kadindi, cocugun gelismiyormu dedi,
yok teyze ne alaka dedim, karnim kucuk ama bebis iyi dedim, sadece ona almisim kiloyu dedim
yok yok bisey var bu iste boyle olmamali dedi  :violent1: illa kilo mu almaliyiz teyze ne alakasi var dedim,
doktor ikimizinde ii oldugunu soyledi dedim,
geri dusunceli insanlar iste, bayram bayram moralimi bozdu  :ehi:  :ehi: :ehi: :ehi:

**Gül**

bende tersini yapiyorum  :k06: hamile bir kadin gordugumde gosteriyorum esime bak diyorum nasil sismis. Bende sisermiyim acaba bu kadar diye  :D Yok diyr sen ne kadar ugrasirsan ugras olamazsin o kadar diyor. Adamin hic umudu yok benden  :laughing7: gecen gunde yeni dogan bezlerinden cok almayiz belki buyuk dogar bebek dedim de senden dogan minicik olur diyor. Yapabilsemde inadina soyle bir 4.5 kilo dogursam  :toothy10: :toothy10: :toothy10:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Alıntı yapılan: **Gül** - 12 Eylül , 2010, 15:17:40
bende tersini yapiyorum  :k06: hamile bir kadin gordugumde gosteriyorum esime bak diyorum nasil sismis. Bende sisermiyim acaba bu kadar diye  :D Yok diyr sen ne kadar ugrasirsan ugras olamazsin o kadar diyor. Adamin hic umudu yok benden  :laughing7: gecen gunde yeni dogan bezlerinden cok almayiz belki buyuk dogar bebek dedim de senden dogan minicik olur diyor. Yapabilsemde inadina soyle bir 4.5 kilo dogursam  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

gül'cüm bakma sen sismedigine cok seviniyordur esin  :k06:
benimkide bazen hiç kilo almiyon diye dertleniyor oyle sakasina takiliveriyor bana  :ehi:
kilo alsam hosuna gitmez hadi ordan yalanci diyorum  :ehi: :ehi:
ama gercekten bazilarida cok abartiyor ya  :-\ onceki hallrinin iki kati olmak için ne yapiyorlar anlamiyorum  :dontknow:

**Gül**

Alıntı yapılan: °• αуşєηυя •° - 12 Eylül , 2010, 15:27:15
Alıntı yapılan: **Gül** - 12 Eylül , 2010, 15:17:40

gül'cüm bakma sen sismedigine cok seviniyordur esin  :k06:
benimkide bazen hiç kilo almiyon diye dertleniyor oyle sakasina takiliveriyor bana  :ehi:
kilo alsam hosuna gitmez hadi ordan yalanci diyorum  :ehi: :ehi:
ama gercekten bazilarida cok abartiyor ya  :-\ onceki hallrinin iki kati olmak için ne yapiyorlar anlamiyorum  :dontknow:

Evet yaa cok abarti oluyorlar ama birde bunye meselesi galiba. Bizler sansliyiz galiba bu yonden  :D :D 1.5 kilo almisim diye havalara ucuyorum. gecen kayinvalidem soruyor esime telefonda kilo aldimi diye. aldi diyor 300 gr aldi diyor  :k06: :k06: dalga geciyorlar. eee napayim oyle cok alipta sonrasini dusunene kadar bu aldigim yetsin bana. Kontrolde bebegin kilosu normal dedi doktorda. 368 gr olmus minigim. suyu kesesi falan toplam 1.5 kilo yapsa hepsi ona gitmis iste. bana kalmasa da olur  ;)
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

Balböceği

Alıntı yapılan: °• αуşєηυя •° - 12 Eylül , 2010, 15:16:37
bizimde hosumuza gitmiyor degil yani esimiz bize oyle deyince dimi kiz   :ehi:
vallah dedigine gore cok yiyormus, ee cok yersen oyle olur dedim....  :suclu:
bi kadinda canimi sIktI, yasli bir kadindi, cocugun gelismiyormu dedi,
yok teyze ne alaka dedim, karnim kucuk ama bebis iyi dedim, sadece ona almisim kiloyu dedim
yok yok bisey var bu iste boyle olmamali dedi  :violent1: illa kilo mu almaliyiz teyze ne alakasi var dedim,
doktor ikimizinde ii oldugunu soyledi dedim,
geri dusunceli insanlar iste, bayram bayram moralimi bozdu  :ehi:  :ehi: :ehi: :ehi:

Ne alaka nine diyeydin  :ehi: :ehi: sinir kadin nolacak  :cildir: bende aman aman bi kilo almadim gorenler diyorki biz cok kilo alirsin dedik diyorlar sen zayiflamissin dediler napiyim simdi  :ehi:

Hayrünisa

selam kızlar gecen gecen hafta ultraosna girdim bebeşim kızzz galibaa  :occasion5: :occasion5: doktorr kesin bişee söyleyemem dedi ama kzıa benziyorr.böyle durumla karşılaşan varmıı

Balböceği

Alıntı yapılan: Hayrünisa - 12 Eylül , 2010, 20:57:41
selam kızlar gecen gecen hafta ultraosna girdim bebeşim kızzz galibaa  :occasion5: :occasion5: doktorr kesin bişee söyleyemem dedi ama kzıa benziyorr.böyle durumla karşılaşan varmıı
Bennnnnnnnn  :ehi: :ehi: :ehi: valla sekercim 2 doktorum var 2 doktora muayene oluyorum farkli farkli yerlerde doktor bana kiz bu dedi kiz bekliyordum iki tarama testinde oglan oldugu apacik cikti ortaya  :k06:

dilengisk

kızlaaarrrr selamlar benim de oglusum olacakmıs listeye bu sekilde ekler misiniz...  bu arada yukarıda yazdıklarınızı okudum kıskandım 19. haftadayım henuz gobegim yok aslında oyle cok belli degil anlamıo kimse ama 5 kilo aldım ben:( goguslerim korkunc buyudu doktor hamile kaldıgında boyuna gore zayıfsın o yuzden normal bu kilo alış dedi ama ilerleyen aylarda ayda 3 kilo bile alınabiliomus cok korkuorum top gibi yuvarlanmaktan :(:(:(

esra26

1- tuğba                          84 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
2- eda_m                         91 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
3- Böcüğüm                      92 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
4- kimyacı34                     98 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
5- büşra_peri masalı          101 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
6- Cunfer_u                     102 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
7- elif84                          102 gun sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)   
8- melekk                        104 gün sonra bebeğin kucağında   :love9: 
9- ELif                            104 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
10-ayşenur_Minik Mucizem  104 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
11-Shabby                      109 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
12-Hayrunisa                   111 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
13-gülşah23                    114 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
14-cigdem006                 115 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
15-Balbocegi                   115 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
16-Askmelegi                  116 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek-kiz)
17-seralara                    116 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:   (erkek)
18-Kara_cicegim             119 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
19-maviş 06                   122 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
20-Gül                          126 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
21-Nevaa                      132 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
22-veliff                        134 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
23-enna                        135 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
24-özlemim                    148 gün sonra bebeğin kucağında    :love9:
25-Lunary                     151 gün sonra bebeğin kucağında    :love9:
26- chilek                      154 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
27-sabırsız                     162 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:   (kiz)
28-bambam81                163 gün sonra bebeğinm kucağında  :love9:
29-hasretali                   167 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:   (kiz)

:nazar: :nazar: :nazar: Allahım hepimize hayırlısıyla tamamlamayı nasip etsin kızlar :nazar: :nazar: :nazar: