2010 Aralık- 2011 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan sevdenur, 23 Nisan , 2009, 15:30:19

« önceki - sonraki »

**Gül**

1- tuğba                           82 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
2- eda_m                         99 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
3- Böcüğüm                     100 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
4- kimyacı34                    106 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
5- büşra_peri masalı          109 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
6- Cunfer_u                     110 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
7- elif84                          110 gun sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)    
8- melekk                        112 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  
9- ELif                            112 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
10-ayşenur_Minik Mucizem  112 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
11-Shabby                      117 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
12-Hayrunisa                   119 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
13-gülşah23                    122 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
14-cigdem006                 122 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
15-Balbocegi                   123 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
16-Askmelegi                  123 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek-kiz)
17-seralara                    124 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:   (erkek)
18-Kara_cicegim             127 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
19-maviş 06                   130 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
20-Gül                          134 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
21-Nevaa                      140 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
22-enna                        143 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
23-özlemim                    156 gün sonra bebeğin kucağında    :love9:
24-Lunary                     159 gün sonra bebeğin kucağında    :love9:
25- chilek                      162 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
26-sabırsız                     170 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
27-bambam81                171 gün sonra bebeğinm kucağında  :love9:
28-hasretali                   175 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:   (kiz)

MART AYI ANNE ADAYLARI
1-pelda                         179 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:

:nazar: :nazar: :nazar: Allahım hepimize hayırlısıyla tamamlamayı nasip etsin kızlar :nazar: :nazar: :nazar:

Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

gül tesekkur ederim canim cevabin için, senin dedigin gibide olabilir ama $öyle bir durum daha var
bende bundan 2 yil once filan mide agrisindan sikayet ediyordum hastaneye gittigimde
gaz'dan oluyor demislerdi, o zamanlar midem cok agriyordu gaz sancisindan ama bu ne biliyim acaip biseydi  :honk:
cok kotu oldum, ustelik afedersin (kabiz) da degilim ishalde.. insallah dogum sancilari degildir ama, daha cok erken  :amin:
allah yar ve yardimcimiz olsun ..

**Gül**

Alıntı yapılan: °• αуşєηυя •° - 05 Eylül , 2010, 19:34:38
gül tesekkur ederim canim cevabin için, senin dedigin gibide olabilir ama $öyle bir durum daha var
bende bundan 2 yil once filan mide agrisindan sikayet ediyordum hastaneye gittigimde
gaz'dan oluyor demislerdi, o zamanlar midem cok agriyordu gaz sancisindan ama bu ne biliyim acaip biseydi  :honk:
cok kotu oldum, ustelik afedersin (kabiz) da degilim ishalde.. insallah dogum sancilari degildir ama, daha cok erken  :amin:
allah yar ve yardimcimiz olsun ..

Bak ben kendimde olani tarif edeyim sana. yavastan giriyor once ama 10 dk ya kalmiyor karnimin heryerini sariyor. bicak batirmasi diyememde sis batiyor gibi diyebilirim. yani ince ince. ama cok rahatsiz edici. kivrandiriyor resmen. ilac falan fayda etmiyor. ilk baslarda nasil gectigini bilmiyorum ama simdilerde masajla geciriyorum. Anlattiklarin bana bunu hatirlatti.
Yok canim insallah dedigin gibi bir sanci degildir. daha cok erken. Aklina getirme boyle seyleri. Allahim ikinizide korur  :amin: :amin: :amin: Hamileligin ilerleyen zamanlarinda rahim kendini doguma hazirlamak icin kasilmalar yaparmis. Ama bu ne zaman baslar ve agrisi nasil olur onu bilmiyorum. Icin rahat olsun diye yine kontrole gittiginde doktoruna anlat. Onun aciklamalari daha rahatlatici olur senin icin.
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

hasretALİ

**Gül**

Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

esra26

06 Eylül , 2010, 08:19:16 #1520 Son düzenlenme: 06 Eylül , 2010, 15:14:12 esra26 (eda_m)
1- tuğba                           81 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
2- eda_m                         98 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
3- Böcüğüm                      99 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
4- kimyacı34                    105 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
5- büşra_peri masalı          108 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
6- Cunfer_u                     109 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
7- elif84                          109 gun sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)    
8- melekk                        111 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  
9- ELif                            111 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
10-ayşenur_Minik Mucizem  111 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
11-Shabby                      116 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
12-Hayrunisa                   118 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
13-gülşah23                    121 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
14-cigdem006                 121 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
15-Balbocegi                   122 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
16-Askmelegi                  123 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek-kiz)
17-seralara                    123 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:   (erkek)
18-Kara_cicegim             126 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
19-maviş 06                   129 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
20-Gül                          133 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
21-Nevaa                      139 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
22-veliff                        141 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
23-enna                        142 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
24-özlemim                    155 gün sonra bebeğin kucağında    :love9:
25-Lunary                     158 gün sonra bebeğin kucağında    :love9:
26- chilek                      161 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
27-sabırsız                     169 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
28-bambam81                170 gün sonra bebeğinm kucağında  :love9:
29-hasretali                   174 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:   (kiz)

:nazar: :nazar: :nazar: Allahım hepimize hayırlısıyla tamamlamayı nasip etsin kızlar :nazar: :nazar: :nazar:

esra26

Balböceği

veliff

20 haftalık hamileyim muhtemel dogum tarihim 25 ocak gözüküyo, oğlum olucak inş ama isim konusunda çok aklımı karıştırıyorlar.. aslında biz babasıyla talha olsun istiyoruz ama etraf telaffuzu zor değiştir diyo :( bende madem başına ahmet koyalım talhayı söyleyemeyen ahmet der diye düşündüm bu sefer de isim çok uzun oluyomuş  :honk: siz ne düşünüyosunuz fikirlerinizi merak ediyorum?

pelin34

esra26

Alıntı yapılan: [♥] ƒişηєℓi [♥] - 06 Eylül , 2010, 14:54:26
Selam kizlarr nasilsiniz pasalar kizlar nasil  :binkybaby:

slm canım ben iyiyim valla işte yim çalışmaya çalışıyom  :k06:  paşamda bugün ii maşallah gece hiç durmadı ara ara uyandım hep tepikliyodu hayırdır inşallah dedim şimdide biraz sakin sanırsam gece kusu olcak gündüz uyucak geceleri işimiz var  :ehi: :ehi: :ehi:

esra26

Alıntı yapılan: veliff - 06 Eylül , 2010, 15:06:45
20 haftalık hamileyim muhtemel dogum tarihim 25 ocak gözüküyo, oğlum olucak inş ama isim konusunda çok aklımı karıştırıyorlar.. aslında biz babasıyla talha olsun istiyoruz ama etraf telaffuzu zor değiştir diyo :( bende madem başına ahmet koyalım talhayı söyleyemeyen ahmet der diye düşündüm bu sefer de isim çok uzun oluyomuş  :honk: siz ne düşünüyosunuz fikirlerinizi merak ediyorum?

talha ismi güzel aslında benim bi tanıdığımın oğlunun ismi alışıncada okadar zor gibi gelmiyo insana ama tabi kararsız kalmak zor  iki isim konusunda ben istemiyorum iki isim biz tek koyacağız allah nasip ederse tabi tek isim konusunda da eşimle bi ortak nokta bulamadık o ayrıda  :k06:   şimdilik aklımızda URAS var hayırlısı doğuma kadar daha değişmezse  :D

pelin34

Balböceği

Alıntı yapılan: esra26 (eda_m) - 06 Eylül , 2010, 15:15:44

slm canım ben iyiyim valla işte yim çalışmaya çalışıyom  :k06:  paşamda bugün ii maşallah gece hiç durmadı ara ara uyandım hep tepikliyodu hayırdır inşallah dedim şimdide biraz sakin sanırsam gece kusu olcak gündüz uyucak geceleri işimiz var  :ehi: :ehi: :ehi:
masallah cnm aman oynasinnn pasalar bak 98 dusmusun  :hello2: :hello2:

esra26

Alıntı yapılan: [♥] ƒişηєℓi [♥] - 06 Eylül , 2010, 15:19:46
Alıntı yapılan: esra26 (eda_m) - 06 Eylül , 2010, 15:15:44

masallah cnm aman oynasinnn pasalar bak 98 dusmusun  :hello2: :hello2:

evet canım düştük çok şükür hiç bu günler gelecekmiş gibi gelmiyodu  :basardim: sizinde az kaldı inşallah  :nazar: