2010 Aralık- 2011 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan sevdenur, 23 Nisan , 2009, 15:30:19

« önceki - sonraki »

Balböceği

Alıntı yapılan: hasretALİ - 02 Eylül , 2010, 20:34:55
ama normal yapsak bile şipdadak çıkartan yokki:(((((((((((((((
ah gülşah cım ya deli olucam artık doğurana kadar ben her gece rüyamda doğururum:)
en az 6 7 saat bağırıcam ıkınıcaz
Cnm korkma icinde kalmaz buna emin ol  :k06: oyle yada boyle doguracaz herseye dusunmek lazim
birakta o gun geldigi zaman dusunelimm bende bi ara dogum seneryasu ciziyordum  :k06:

hasretALİ

ama tatlım elimde değil ki zorunlu çıkaracağımızı bildim için birazda korkum:(

Balböceği

Alıntı yapılan: hasretALİ - 02 Eylül , 2010, 20:45:50
ama tatlım elimde değil ki zorunlu çıkaracağımızı bildim için birazda korkum:(
Biliyorum  :D ayni korku bendede var ama aklima getirmemeye calisiyorum ogun neeler olcak belki kolay dogum yapariz bellimi olur

hasretALİ

ne kadar olumlu konuşuyosun balböceğim ya  :k06: :k06: :k06: :k06:
kesin senn ii geçer bne korktum için kötüüüüüü :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale: :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead: :violent1: :violent1: :violent1: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:

esra26

1- tuğba                           84 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
2- eda_m                        101 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
3- Böcüğüm                     102 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
4- kimyacı34                    108 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
5- büşra_peri masalı          111 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
6- Cunfer_u                     112 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
7- elif84                          112 gun sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)    
8- melekk                        114 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  
9- ELif                            114 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
10-ayşenur_Minik Mucizem  114 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
11-Shabby                      119 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
12-Hayrunisa                   121 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
13-gülşah23                    124 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
14-cigdem006                 124 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
15-Balbocegi                   125 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
16-Askmelegi                  125 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek-kiz)
17-seralara                    126 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:   (erkek)
18-Kara_cicegim             129 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
19-maviş 06                   132 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
20-Gül                          136 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
21-Nevaa                      142 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
22-enna                        145 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
23-özlemim                    158 gün sonra bebeğin kucağında    :love9:
24-Lunary                     161 gün sonra bebeğin kucağında    :love9:
25- chilek                      164 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
26-sabırsız                     172 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
27-bambam81                173 gün sonra bebeğinm kucağında  :love9:
28-hasretali                   177 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:

MART AYI ANNE ADAYLARI
1-pelda                         181 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:

:nazar: :nazar: :nazar: Allahım hepimize hayırlısıyla tamamlamayı nasip etsin kızlar :nazar: :nazar: :nazar:

ÇİĞDEM006

Alıntı yapılan: gulsah23 - 02 Eylül , 2010, 18:12:54
Alıntı yapılan: ÇİĞDEM006 - 02 Eylül , 2010, 15:25:35
Selamm annişlerimm..herkeze kucak dolusu sevgiler..anladığım kadarıyla harika gidiyor hamileliklerimiz..maşallah diyeyimm :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:

maşallah iyi gidiyo hepimizin :nazar:  benimki hızlı hızlı vurmaya başladı da içim rahatladı :D

Bakkk maşallah kuzuna...artık bundan sonra böyle gümbür gümbürler  :love7:

ÇİĞDEM006

Günaydınn herkezee..iş yerinden hamile olan kız arkadaşlarımdan biri dün doğumunu gerçekleştirdi..kızımız oldu,bahtı güzel olsun :amin: son dakikaya kadar beklediler 40 haftası doldu hatta geçiyordu bile bir türlü açılma olmamış yani en az 2cm bile olmamış ve sancısıda yok denecek kadar az şekilde hastaneye gitmişler..canım benim hep normal doğum istedi ama açılma olmayınca bebekde fazla kaldığı için içerde hemen sezeryana almışlar :( istemiyordu halbuki..yani doğum şekli ne istersek isteyelim..son dakikaya kadar bizim vücut reaksiyonlarımız ve kesin çocuğun durumuyla ilgili..sabırlı olalım sadece, ve kolay sağlıklı doğumlar için dua edelim..bende normal istiyorum (ağrısız normal) ama bakalım kısmet son dakika neler göstericek..doğum öcü olsaydı,okadar ölünecek kadar korkunç bişi olsaydı bence kimse 2ci 3cü çocuğu yapmazdı..kucağımıza alacağımız okadar güzel birşey varkii...bütün acılara katlanılırr...hepimize Allah kolaylık versinn hamişş arkadaşlarım benim....

#tugba#

slm kızlar uzun zamandır giremiyorum napıyosunuz? :'(
Yaklaşıyorum bebeğim yavaş yavaş sana.Hadi gel çok ihtiyacım var sana...

Balböceği

Alıntı yapılan: hasretALİ - 02 Eylül , 2010, 21:47:09
ne kadar olumlu konuşuyosun balböceğim ya  :k06: :k06: :k06: :k06:
kesin senn ii geçer bne korktum için kötüüüüüü :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale: :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead: :violent1: :violent1: :violent1: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:
:k06: :k06: :k06: Kiz dusunmesem duramam ben bekarligimdan beri dusunurum biliyormusun
nasil dogum yapacam korkarim aglarim diyordum bir yandanda sen guclusun kapilma bu kabuslara diyorum :ehi: :ehi:
aman bosver hasretcim insandan insan doguyor kolay olmiycak elbet ama insallah hayirli bise sekilde dogum yapariz  :amin:

hasretALİ

amin canım benim amin rabbim inşallah ağrısız acısız doğum yapmayı hayırlısıyla bebeklerimizi kucağımıza almayı nasip eder umarım

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

kizlar nedense bende hiç korku yok  :dontknow: :dontknow: ben bir acaipim  :ehi: :ehi:
dogum yapacagim gun gelse diye dua ediyom ya okadar istiyorum ki o guzel an'i  bir an once yasamayi.....

hasretALİ

günaydın kızlar kızım olucakmışşşşşşşşşş

Böcüğüm

Alıntı yapılan: °• αуşєηυя •° - 04 Eylül , 2010, 12:10:32
kizlar nedense bende hiç korku yok  :dontknow: :dontknow: ben bir acaipim  :ehi: :ehi:
dogum yapacagim gun gelse diye dua ediyom ya okadar istiyorum ki o guzel an'i  bir an once yasamayi.....

aynen bende öyle im doğumu düşünmüyom biran önce oğluşumu görmek istiyorum kucağıma almak istiyorum doğum nedense korkutmuyo beni o kadar acaba daha 2 ay kaldığı
içinmi yani çok uzun süre gibi geliyo bana
Rahman ve Rahim Olan ALLAH'ın adıyla...

Gerçeklerin dağlarına, umutsuzlukla çıkılmaz....

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

kizlar Yardim edin  :director:
Dün gece tam yatacaktim ki karnima ufaktan ufaktan agrilar giriyordu, derin nefes almaya basladim, 5 dakika surmedi
birden bi sanci girdi karnimin her yerine cok kotuyduuu  :-ooo :-ooo sanki karnimin içinde her yere bicak saplaniyordu
kivrandimmm ölecem sandim bir an aglamakli oldum   :icon_pale: :honk: sizce nedir bu  ??? :icon_pale:
gecmeseydi az kalsin acile gidecektim, 5 dakika filan surdu sicak suda yattim biraz oyle agri kesildi ....  :icon_pale:

**Gül**

Alıntı yapılan: hasretALİ - 05 Eylül , 2010, 11:35:05
günaydın kızlar kızım olucakmışşşşşşşşşş

Canim gozun aydin. hayirli olsun cinsiyetiniz. Darisi da dogumuna olur insallah  :amin: :amin: :amin:
Alıntı yapılan: °• αуşєηυя •° - 05 Eylül , 2010, 17:48:36
kizlar Yardim edin  :director:
Dün gece tam yatacaktim ki karnima ufaktan ufaktan agrilar giriyordu, derin nefes almaya basladim, 5 dakika surmedi
birden bi sanci girdi karnimin her yerine cok kotuyduuu  :-ooo :-ooo sanki karnimin içinde her yere bicak saplaniyordu
kivrandimmm ölecem sandim bir an aglamakli oldum   :icon_pale: :honk: sizce nedir bu  ??? :icon_pale:
gecmeseydi az kalsin acile gidecektim, 5 dakika filan surdu sicak suda yattim biraz oyle agri kesildi ....  :icon_pale:

AysenurCok gecmis olsun canim  bahsettigin sancilarin hamilelikle ilgisi varmidir bilmiyorum ama anlattiklarina gore gac sancisina cok benziyor. Karnimin heryeri ve bicak saplaniyor gibi demen. Benimde oluyor bazen bu sancilar. Ilki 4 yil once olmustu ki saatlerce surdu acile gittim birsuru tetkik yapildi en az 6 doktor gordu 2 igne yapildi ama birsey bulamamislardi. Sonradan tekrarlayinca gazdan kaynaklandigini anladim. Eger tekrar olursa korkma Yere mumkunse sert bir zemine uzan ve hafif hafif masaj yap karnina. 20-30dk devam et. Eger gaz sancisiysa gazin ilerledigini ve sancinin azaldigini hissedersin. Umarim seninki de boyle bir agridir. Insallah birdaha olmaz  :amin: :amin: :amin:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011