2010 Aralık- 2011 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan sevdenur, 23 Nisan , 2009, 15:30:19

« önceki - sonraki »

Nevaa

Tuna ismini düşünüyorum bende ama ikinci bir isim bulamadım.
"Bunca yitirmekler bir bulmak içindir." Buna inandı mı insan düğümler çözülür bir bir. Anlarsın 'neden' lerin cevabını. Kaybettim dediğinde kazanır, bittim dediğinde başlarsın..Anlarsın aslında bütün kapılar kapanırken tek kapı açık kalır..Ve artık yitirmekten yorulup bulmak için uğraşmaya başlarsın..Şimdi gidilecek tek yol var..Tek kapı..Tek çare..Bütün acılara merhem..

**Gül**

Alıntı yapılan: Nevaa - 27 Ağustos , 2010, 17:12:09
Nevaa dusundugun isim cok guzel  :icon_thumright: :icon_thumright: benimde listemde var simdilik ama daha cinsiyetimiz bile belli degil daha. Neden 2. ismi dusunuyorsun ki. sade tuna da cok guzel bence  :icon_thumright: :icon_thumright:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

Nevaa

Alıntı yapılan: **Gül** - 27 Ağustos , 2010, 17:22:09
Alıntı yapılan: Nevaa - 27 Ağustos , 2010, 17:12:09
Nevaa dusundugun isim cok guzel  :icon_thumright: :icon_thumright: benimde listemde var simdilik ama daha cinsiyetimiz bile belli degil daha. Neden 2. ismi dusunuyorsun ki. sade tuna da cok guzel bence  :icon_thumright: :icon_thumright:

Teşekkür ederim :flowers: :flowers:

Bilmem iki isim koyuyor artık herkes.Hem bire ben bir de babası koyabilir ;) Tabi annesi beğenrse :ehi :toothy10: :toothy10:
"Bunca yitirmekler bir bulmak içindir." Buna inandı mı insan düğümler çözülür bir bir. Anlarsın 'neden' lerin cevabını. Kaybettim dediğinde kazanır, bittim dediğinde başlarsın..Anlarsın aslında bütün kapılar kapanırken tek kapı açık kalır..Ve artık yitirmekten yorulup bulmak için uğraşmaya başlarsın..Şimdi gidilecek tek yol var..Tek kapı..Tek çare..Bütün acılara merhem..

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

iyi geceler kızlarrr  :hello: bugün ayrıntılı ultrasonumuz vardı.maşallah kızım çok sağlıklıymış  :nazar: :nazar: ellerini ayaklarını hatta burnunu bile görebildim ilk defa kuzucuğumun.  :love9: :love9: :love9:

ayrıca hareketlerini iyice hissetmeye başladım gerçekten mükemmel bi duyguymuş, şükürler olsun rabbime  :amin:

Allah tüm bebek isteyenlere yaşatsın inşallah  :amin:
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

esra26

1- tuğba                           87 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
2- eda_m                        104 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
3- kimyacı34                    111 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
4- büşra_peri masalı          114 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
5- Cunfer_u                     115 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
6- elif84                          115 gun sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)    
7- melekk                        117 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  
8- ELif                            117 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
9- ayşenur_Minik Mucizem  117 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
10-Shabby                      122 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
11-Hayrunisa                   124 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
12-gülşah23                    127 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
13-cigdem006                 127 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
14-Balbocegi                   128 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
15-Askmelegi                  128 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek-kiz)
16-seralara                    129 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:   (erkek)
17-Kara_cicegim             132 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
18-maviş 06                   135 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
19-Gül                          139 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
20-Nevaa                      145 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
21-enna                        148 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
22-özlemim                    161 gün sonra bebeğin kucağında    :love9:
23-Lunary                     164 gün sonra bebeğin kucağında    :love9:
24- chilek                      167 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
25-sabırsız                     175 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
26-bambam81                176 gün sonra bebeğinm kucağında  :love9:
27-hasretali                   180 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:

MART AYI ANNE ADAYLARI
1-pelda                         184 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:

:nazar: :nazar: :nazar: Allahım hepimize hayırlısıyla tamamlamayı nasip etsin kızlar :nazar: :nazar: :nazar:

Nevaa

hasretALİ

keşke daha hızlı geçse neva cım bebeğimi kucağıma almayı o kadar çok istiyorum ki:)

esra26

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Evet gecmise bakinca hizli geciyorda, gelecege bakinca hiç gecmiyor kizlar su zaman illeti  :laughing7:
Yavas Yavas oglusumun odasini kurmaya basliyoruz bizde.... once duvar kagidini degistirmekle basladik bakalim  :D

esra26

oyyy ne güzel ayşenurcum bende başlamak istiyorum ama daha başlamadım hiç bişine .... bayramdan sonra inşallah artık odasını boyıcaz bebiş odasını alcaz oooo işimiz çok  :k06:

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

esracim nasil cabuk gececek mis gibi geliyor degil mi hepsini hazirlicamizi dusununce  :D
sanki yetistiremicekmisiz gibi geliyor  :D

ilkcemre

geçen sene bu zamanlar bende sizler gibi neyle karşılaşacağımı bilmeden bekliodummmm...
2010 ocak annesiyim bende....

bütün bi yazı bekleyerek geçirdik... karlı bir ankara sabahıydı... 21 ocakta merhaba dedik hayata...
adeta yeniden başladım bebişimle hayata.
hayatımızın dönüm noktasıydı... onun anne rahmine düşmesinden itibaren hayatımızda o kadar çok güzel şey oldu ki... kısmetiyle geliyo sözü burdan çıkmış galiba....
allahım hepinize kucağınıza almayı nasip etsin.... seneye bu zmanlar bebişleriniz CEMREm kadar olurlaaar... zor kısmı atlattık sayılır... artık kendini kurtardı... bişiler istemeye başladı bile cadı :D

rabbim kolay doğumlar nasip etsin hepinize....
PAYLAŞMAK İSTEDİM :D :D

esra26

Alıntı yapılan: °• αуşєηυя •° - 31 Ağustos , 2010, 13:22:41
esracim nasil cabuk gececek mis gibi geliyor degil mi hepsini hazirlicamizi dusununce  :D
sanki yetistiremicekmisiz gibi geliyor  :D

sanki banada öle geliyo ayşenur :) düşünüyorum o alıncak bu alıncak ooo diyorum bi yandan da daha erken diye kendmi tutuyorum oda hazır  olunca dahada kurtlanırım ben hadi gelsin artık diye  :k06: babası oğluşumla konusurken diyo hadi gel artık diye yok yok diyom dursun gününde gelsin süpriz yapmasın sıpa  :ehi:

**Gül**

Alıntı yapılan: ★★gül♥cemre★★ - 31 Ağustos , 2010, 13:41:08
geçen sene bu zamanlar bende sizler gibi neyle karşılaşacağımı bilmeden bekliodummmm...

bütün bi yazı bekleyerek geçirdik... karlı bir ankara sabahıydı... 21 ocakta merhaba dedik hayata...
hayatımızın dönüm noktasıydı... onun anne rahmine düşmesinden itibaren hayatımızda o kadar çok güzel şey oldu ki... kısmetiyle geliyo sözü burdan çıkmış galiba....
allahım hepinize kucağınıza almayı nasip etsin.... seneye bu zmanlar bebişleriniz CEMREm kadar olurlaaar... zor kısmı atlattık sayılır... artık kendini kurtardı... bişiler istemeye başladı bile cadı :D

Merhaba adasim gul paylasimin icin tesekkurler. Insallah bizde senin gibi kavusuruz bebislerimize. benimde dogum 18 ocak gorunuyor simdilik. bebislerimizin arasinda tam 1 yas olacak. Cemre ablasi gibi hayatimizi guzellestirir insallah  :amin: :amin:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

esra26

Alıntı yapılan: ★★gül♥cemre★★ - 31 Ağustos , 2010, 13:41:08

canım cok güzel yazmışsın rabbim bizlerede hayırlısıyla nasp etsin o duyguları inşallah  :nazar: cemre ablası gibi hataımıza renk katsınlar bebişlerimiz bende bebişlerin kısmetiyle geldiklerine inanıyorum daha anne karnındayken gösterdi meleğim kısmetiyle geldiğini  :nazar: hele bi gelsin yicem  ben onu yicem  :D