2010 Aralık- 2011 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan sevdenur, 23 Nisan , 2009, 15:30:19

« önceki - sonraki »

Hayrünisa

Alıntı yapılan: ÇİĞDEM006 - 26 Ağustos , 2010, 10:20:59
ooohh ne güzel, iyi haberlerini almışsın..allah sonuna kadar bu güzel haberleri almayı, hepimize nasip etsin :))
İnatcı çıktı bakk bebişin göstermiyor demek :) neyse gösteriir gösterir..anişle babayı meraka sokmak istiyor demekki  :k06:

amin  canım hepimizn bebişlerri sağlıklı sıhatli olsunn inşalah.bize süprizz yapmak istiyor eevt :))))

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

18. hafta bitmek üzereydi öğrendiğimde.ama doktor kıza  benziyo diyodu. eşim farkında olmaddan çok alıştırmıştı kendini erkeğe. kız olunca çok bozuldu :-ooo :-ooo şimdi alıştı tabi. kız babasıııı diye kızdırıyorum arada onu  :k06: :k06:
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

Hayrünisa

Alıntı yapılan: gulsah23 - 26 Ağustos , 2010, 10:25:25
18. hafta bitmek üzereydi öğrendiğimde.ama doktor kıza  benziyo diyodu. eşim farkında olmaddan çok alıştırmıştı kendini erkeğe. kız olunca çok bozuldu :-ooo :-ooo şimdi alıştı tabi. kız babasıııı diye kızdırıyorum arada onu  :k06: :k06:

benimde cevremde ki insanalr göstermiyor yaa kzıdır diyorr kardeşimde gec öğrenmiştii şimdi cok tatklı bir kızı varrr.bakalımm artk hayırlııs olsun inşaalh

Balböceği

Alıntı yapılan: ÇİĞDEM006 - 26 Ağustos , 2010, 09:05:47
Edacımm erkek annesimi olucaksın sende  :love9: amanda aman...hayırlı sağlıklı evlat olsun inşallah canım..
Kız istiyordun ama inan fark etmezz..evlat bu yaa başka hiçbirşeye benzemiyor..mavişleri almaya başladıkca inanılmaz zevk alıcaksın:)) tekrar hayırlı olsun canım benimm... :love9:  :flowers: Ancelina joli bile evlat edindiklerini erkek aldı,kızınıda erkek gibi yetiştiriyor:)) bir röportajda erkek anneleri daha seksi görünüyor ve inanılmaz cool oluyorlar demişti.... :occasion14:   :occasion5:
Saol cnm evt oyle simdi mavi lere donduk allahtan kiz icin bisi almamistik hatta gecen dedimya yesil tulum aldim kizda giyer erkekte  :k06: oglan anasi olamay alisiyorumm ben  :k06:

esra26

1- tuğba                           91 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
2- eda_m                        108 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
3- kimyacı34                    115 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
4- büşra_peri masalı          118 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
5- Cunfer_u                     119 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
6- elif84                          119 gun sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)    
7- melekk                        121 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  
8- ELif                            121 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
9- ayşenur_Minik Mucizem  121 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
10-Shabby                      126 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
11-Hayrunisa                   128 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
12-gülşah23                    131 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
13-cigdem006                 131 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
14-Balbocegi                   132 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
15-Askmelegi                  132 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek-kiz)
16-seralara                    133 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:   (erkek)
17-Kara_cicegim             136 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
18-maviş 06                   139 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
19-Gül                          143 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
20-Nevaa                      149 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
21-enna                        152 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
22-özlemim                    165 gün sonra bebeğin kucağında    :love9:
23-Lunary                     168 gün sonra bebeğin kucağında    :love9:
24- chilek                      171 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
25-sabırsız                     179 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
26-bambam81                180 gün sonra bebeğinm kucağında  :love9:
27-hasretali                   184 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:

MART AYI ANNE ADAYLARI
1-pelda                         188 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:

:nazar: :nazar: :nazar: Allahım hepimize hayırlısıyla tamamlamayı nasip etsin kızlar :nazar: :nazar: :nazar:

Nevaa

"Bunca yitirmekler bir bulmak içindir." Buna inandı mı insan düğümler çözülür bir bir. Anlarsın 'neden' lerin cevabını. Kaybettim dediğinde kazanır, bittim dediğinde başlarsın..Anlarsın aslında bütün kapılar kapanırken tek kapı açık kalır..Ve artık yitirmekten yorulup bulmak için uğraşmaya başlarsın..Şimdi gidilecek tek yol var..Tek kapı..Tek çare..Bütün acılara merhem..

esra26

ne güzel di mi günler yaklaştıkça oğluşumu daha cok merak eder oldum hep kocama benzesin istiyodum rüyamdada da ona benziyodu bakalım benim meleğim gerçekte nasıl  :k06:

ÇİĞDEM006

Askerlik sayar gibi :k06: geçermii zaman biran önce :) 131 gün  :occasion14:

ÇİĞDEM006

Alıntı yapılan: esra26 (eda_m) - 27 Ağustos , 2010, 11:40:17
ne güzel di mi günler yaklaştıkça oğluşumu daha cok merak eder oldum hep kocama benzesin istiyodum rüyamdada da ona benziyodu bakalım benim meleğim gerçekte nasıl  :k06:

İnşallah Allah gönlüne göre verir canım :) benzer benzer babasına :)
Bende karışım istiyorum biraz babasından biraz benden  :k06:

hasretALİ

ÇİĞDEM006

Alıntı yapılan: hasretALİ - 27 Ağustos , 2010, 13:06:02
slm kızlar nasılsınız bakalım?

iyiyim ben şahsen,çok şükür... :amin: bebişimle büyük gün için geri sayım yapıyoruz  :k06:
sen nasılsın??

Balböceği

Bugun yine dr gitik tansiyonuma kiloma tahlillerime bakildi hepsi gayet iyi masallah
oglumu gordum yine ama bu sefer arkasini donmustu melegim  :k06:

ÇİĞDEM006

Alıntı yapılan: ☆BaLboceqi☆ - 27 Ağustos , 2010, 13:35:33
Bugun yine dr gitik tansiyonuma kiloma tahlillerime bakildi hepsi gayet iyi masallah

maşallah canım sanada,oğluşunada :opucuk:

Balböceği

Alıntı yapılan: ÇİĞDEM006 - 27 Ağustos , 2010, 13:50:25
Alıntı yapılan: ☆BaLboceqi☆ - 27 Ağustos , 2010, 13:35:33

maşallah canım sanada,oğluşunada :opucuk:
:opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

ÇİĞDEM006

İsimm isimm düşünüyorum hala, babamız Giray istiyor  :muzz: ..sizce nasıl kızlar???