2010 Aralık- 2011 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan sevdenur, 23 Nisan , 2009, 15:30:19

« önceki - sonraki »

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

»-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

Balböceği

1- tuğba                               93 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
2- eda_m                             110 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
3- kimyacı34                         117 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
4- büşra_peri masalı               120 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
5- Cunfer_u                          121 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
6- elif84                               121 gun sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)   
7- melekk                             123 gün sonra bebeğin kucağında   :love9: 
8- ELif                                 123 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
9- ayşenur_Minik Mucizem       123 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
10-Shabby                           128 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
11-Hayrunisa                        130 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
12-gülşah23                         133 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
13-cigdem006                      133 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
14-Balbocegi                        134 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
15-Askmelegi                        134 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek-kiz)
16-seralara                          135 gün sonra bebeğin kucağında   :love9: (erkek)
17-Kara_cicegim                   138 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
18-maviş 06                         141 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
19-Gül                                145 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
20-Nevaa                            151 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
21-enna                              154 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
22-özlemim                          167 gün sonra bebeğin kucağında    :love9:
23-Lunary                           170 gün sonra bebeğin kucağında    :love9:
24- chilek                           173 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
25-sabırsız                          181 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
26-bambam81                      182 gün sonra bebeğinm kucağında  :love9:
27-hasretali                         186 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:

MART AYI ANNE ADAYLARI
1-pelda                               190 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:

:nazar: :nazar: :nazar: Allahım hepimize hayırlısıyla tamamlamayı nasip etsin kızlar :nazar: :nazar: :nazar:

**Gül**

Maasallah Liste maviye boyandi  :nazar: :nazar: :nazar:
Butun bebekler hayirli evlat olur insallah  :amin: :amin: :amin:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Edacim senin karninin seklinden belliydi aslinda erkek oldugu  :D
birde erken hissetmistin ordan belliydi  :D :D  Oglusuma bir arkadas daha geliyor hehehhe   :laughing7:
aralarinda cok fark olmicak burdaki bebelerin hepsi ayni donemde dogucak  :basardim: :basardim:

Balböceği

evt aysenurcum karnim aslinda hep sivri duruyordu hani dedim
bide sivri olunca erkek oluyordu diye   :k06: :k06: :k06:
evt mASAllah hepsi hemen hemen haftaya gore buyuk olcak  :hello2:

esra26

edacım cok sevindim canım benim  :hello2: :hello2: :hello2: yesinler senin erkeğini  :k06: maşallah paşalarımızın hepsi sağlıklı sıhhatli hayırlı evlatlar olurlar inşallah  :amin: :amin:

çok sevindim yaa valla şimdi isim arama çalışmaları başlar herkeste yavaş yavaş ben hala bulamadım  :k06:

esra26

1- tuğba                           92 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
2- eda_m                        109 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
3- kimyacı34                    116 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
4- büşra_peri masalı          119 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
5- Cunfer_u                     120 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
6- elif84                          120 gun sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)    
7- melekk                        122 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  
8- ELif                            122 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
9- ayşenur_Minik Mucizem  122 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
10-Shabby                      127 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
11-Hayrunisa                   129 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
12-gülşah23                    132 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
13-cigdem006                 132 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
14-Balbocegi                   133 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
15-Askmelegi                  133 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek-kiz)
16-seralara                    134 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:   (erkek)
17-Kara_cicegim             137 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
18-maviş 06                   140 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
19-Gül                          144 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
20-Nevaa                      150 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
21-enna                        153 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
22-özlemim                    166 gün sonra bebeğin kucağında    :love9:
23-Lunary                     169 gün sonra bebeğin kucağında    :love9:
24- chilek                      172 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
25-sabırsız                     180 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
26-bambam81                181 gün sonra bebeğinm kucağında  :love9:
27-hasretali                   185 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:

MART AYI ANNE ADAYLARI
1-pelda                         189 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:

:nazar: :nazar: :nazar: Allahım hepimize hayırlısıyla tamamlamayı nasip etsin kızlar :nazar: :nazar: :nazar:

ÇİĞDEM006

Edacımm erkek annesimi olucaksın sende  :love9: amanda aman...hayırlı sağlıklı evlat olsun inşallah canım..
Kız istiyordun ama inan fark etmezz..evlat bu yaa başka hiçbirşeye benzemiyor..mavişleri almaya başladıkca inanılmaz zevk alıcaksın:)) tekrar hayırlı olsun canım benimm... :love9:  :flowers: Ancelina joli bile evlat edindiklerini erkek aldı,kızınıda erkek gibi yetiştiriyor:)) bir röportajda erkek anneleri daha seksi görünüyor ve inanılmaz cool oluyorlar demişti.... :occasion14:   :occasion5:

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

ay erkekler çoğaldı. bizim kızlara rağbet çok olur artık :k06: damatları seçmek zor olucak valla :k06: :k06:
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

ÇİĞDEM006

Alıntı yapılan: gulsah23 - 26 Ağustos , 2010, 10:02:39
ay erkekler çoğaldı. bizim kızlara rağbet çok olur artık :k06: damatları seçmek zor olucak valla :k06: :k06:

heheh ayy ömürsün :)) kayınvalidelik yapmaya başlıyayım  :laughing7: oğlumu kimselere vermem  ben  :ehi:
İş yerinde 3 tane arkadaşım daha var hamile, hepsi kız :) valla onların kızlarından sıra gelirse dışardan bakarız inşallahh :k06: şaka bir yana ay damatlığı bile geldi şimdi gözümün önüne :) hayırlı yazıları olsun inşallah evlatlarımızın :love9: Allah güzel kullarıyla karşılaştırsın inşallah  :amin:

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

Hayrünisa

günaydın kızlarr şimdi hastaneden geldim 3lü  taramaa testi yaptırmıştım cok şükür sonuçlarım iyii cıktı bbeşim sağlıklı.ama halaa cinsiyeti öğrenemedim,göstermiyorr bir türlüüü :)  ama sağlıklı ya bu bana yeterr ;) :binkybaby:

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

canım benimki de göstermiyodu. herkes kızdır dedi. dur bakalım senin nolucak? Allah gönlündekini versin

ÇİĞDEM006

ooohh ne güzel, iyi haberlerini almışsın..allah sonuna kadar bu güzel haberleri almayı, hepimize nasip etsin :))
İnatcı çıktı bakk bebişin göstermiyor demek :) neyse gösteriir gösterir..anişle babayı meraka sokmak istiyor demekki  :k06:

Hayrünisa

Alıntı yapılan: gulsah23 - 26 Ağustos , 2010, 10:18:50
canım benimki de göstermiyodu. herkes kızdır dedi. dur bakalım senin nolucak? Allah gönlündekini versin
banadaa arkadşalrım herkes kız diyorr hiçç farketmez sağlıklı olsundaaa.aam merak da ediyorumm bir taraftann :icon_scratch:allah biliyorr sen en zamn öğrendin peki