2010 Aralık- 2011 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan sevdenur, 23 Nisan , 2009, 15:30:19

« önceki - sonraki »

esra26

günaydın canım  :flowers: maşallah bende bugün doktor randevum var paşalarımızı görelim bakalım  :k06:  :k06:

cunfer_u

günaydın canım :)  valla paşamı hergün görmek istiyorummm... eve ultrason cihazı felan alsak mı acab :) :)

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

valla keşke öyle bi imkanımız olsa cnm.akşama kadar onları izleriz film gibi  :ehi:
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

esra26

alalım valla zaten yeterince uzman gibi olduk maşallah herşeyimizle ilgileniyoruz bi de o aleti çözersek tamam dır  :ehi:

Balböceği

Selam kizlar cok sukur yarin dr gidiyoruz insallah bir problemimiz olmaz  :amin:

:hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

Hayrünisa

Alıntı yapılan: ☆BaLboceqi☆ - 24 Ağustos , 2010, 16:21:00
Selam kizlar cok sukur yarin dr gidiyoruz insallah bir problemimiz olmaz  :amin:

alahın iznyilr güzel haberle gelirsin inşalah edaa.bende perşembe gidecem doktora seni anlıyorum insan istemez düşünüyo he rşeyi aacba nasıl bebşim sağlıklımı diyee annelik duygusuu galibaa :binkybaby: :binkybaby:

Balböceği

Alıntı yapılan: Hayrünisa - 24 Ağustos , 2010, 22:55:11

alahın iznyilr güzel haberle gelirsin inşalah edaa.bende perşembe gidecem doktora seni anlıyorum insan istemez düşünüyo he rşeyi aacba nasıl bebşim sağlıklımı diyee annelik duygusuu galibaa :binkybaby: :binkybaby:
aminn cnm insallah benim degil kimsenin sorunu cikmaz  :amin:
dusunmedigimizx gun varmi AACAba  :k06:

Hayrünisa

Alıntı yapılan: ☆BaLboceqi☆ - 24 Ağustos , 2010, 22:57:19
Alıntı yapılan: Hayrünisa - 24 Ağustos , 2010, 22:55:11

aminn cnm insallah benim degil kimsenin sorunu cikmaz  :amin:
dusunmedigimizx gun varmi AACAba  :k06:
he yaa oda tartışılır düşünmediğimz gün yok kii :binkybaby:

esra26

canım hadi inşallah sizde güzel haberlerle gelin :nazar: :nazar:  ben dün bebişimi gördümde daha önce gittiğimde boynuna kordon dolanmıştı demişlerdi  kıpraşırken çıkarmış meleğim ohh çok şükür en azından bunu düşünmicem hep aklımın kenarında duruyodu  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:  :occasion14: :occasion14:

esra26

1- tuğba                               93 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
2- eda_m                             110 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
3- kimyacı34                         117 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
4- büşra_peri masalı               120 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
5- Cunfer_u                          121 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
6- elif84                               121 gun sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)    
7- melekk                             123 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  
8- ELif                                 123 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
9- ayşenur_Minik Mucizem       123 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
10-Shabby                           128 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
11-Hayrunisa                        130 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
12-gülşah23                         133 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
13-cigdem006                      133 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
14-Balbocegi                        134 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:   (kız)
15-seralara                          135 gün sonra bebeğin kucağında   :love9: (erkek)
16-Kara_cicegim                   138 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
17-maviş 06                         141 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
18-Gül                                145 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
19-Nevaa                            151 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
20-enna                              154 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
21-özlemim                          167 gün sonra bebeğin kucağında    :love9:
22-Lunary                           170 gün sonra bebeğin kucağında    :love9:
23- chilek                           173 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
24-sabırsız                          181 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
25-bambam81                      182 gün sonra bebeğinm kucağında  :love9:
26-hasretali                         186 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:

MART AYI ANNE ADAYLARI
1-pelda                               190 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:

:nazar: :nazar: :nazar: Allahım hepimize hayırlısıyla tamamlamayı nasip etsin kızlar :nazar: :nazar: :nazar:

cunfer_u

Alıntı yapılan: esra26 (eda_m) - 25 Ağustos , 2010, 08:08:34
canım hadi inşallah sizde güzel haberlerle gelin :nazar: :nazar:  ben dün bebişimi gördümde daha önce gittiğimde boynuna kordon dolanmıştı demişlerdi  kıpraşırken çıkarmış meleğim ohh çok şükür en azından bunu düşünmicem hep aklımın kenarında duruyodu  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:  :occasion14: :occasion14:

iyi hadi gözün aydın canım...   kıpırdıklar zaten onlar :)

esra26

Alıntı yapılan: cunfer_u - 25 Ağustos , 2010, 11:47:36

evet canım yaa maşallah bi sğdan geçiriyo bi soldan :ehi: :ehi:  hareketli  kaç gündür durulmuyodu bugün dinlenmedeyiz teyzesi yorulduk heralde biraz yavaş yavaş arada vuruyoz okadar  :love3: :love3:

cunfer_u

Alıntı yapılan: esra26 (eda_m) - 25 Ağustos , 2010, 11:50:11
Alıntı yapılan: cunfer_u - 25 Ağustos , 2010, 11:47:36

evet canım yaa maşallah bi sğdan geçiriyo bi soldan :ehi: :ehi:  hareketli  kaç gündür durulmuyodu bugün dinlenmedeyiz teyzesi yorulduk heralde biraz yavaş yavaş arada vuruyoz okadar  :love3: :love3:

çok keyif alıyorum ben yaaa kıpraştığı zaman.. hele bazen öyle sert vuruyoki arka arkaya... bitiyorum o zaman :) :nazar: :amin: :nazar:

cunfer_u

isim düşündünüz mü eda ?  biz ORÇUN ŞEREF koycaz allahın izniyle..

hasretALİ

slm kızlar nasılnz bakalım bizde yarın dr a gidicez inşallah cinsiyetimizi söyler dr ya çok merak ediyorum:)