2010 Aralık- 2011 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan sevdenur, 23 Nisan , 2009, 15:30:19

« önceki - sonraki »

Balböceği

aslinda gul bende onu soracaktim ac tok farkediyormu
ben ilk gittgimde yemistim bisiler ac asla gidemem cunku midem bulaniyor o zaman
burda bi arkadas doktor bana ac gel dedi diyor  :-\ :-\ :-\

acaba onun cussesine goremi dediler pek bir iridirde  :ehi:

**Gül**

Ha ha ha ha Eda Allah iyiligini versin ne guldum yaa  :toothy10: :toothy10: :toothy10:
Ne bilim anam Cusseyle ilgisi varmidir ki  :k06: :k06: Hala guluyorum ama
bana da birsey demediler soyle boyle gel diye ilkinde gittim oyle bodoslamaya. Sadece randevu kagidinda yaziyordu idrara sikisik gelmenize gerek yok diye onu biliyorum. Ac gidilecegini hic duymadim. Ama ozellikle kalorili yiyeceklerin hareketlendirdigini biliyorum. Dur ben yeni randevu kagidina da bakayim birsey yaziyormu. Anlayabilirsem tabi  ::)
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

Balböceği

Ne biliyim anam bencede sacma  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

ilkinde gittim 11 de girdim ultrasyona tembelli biraz benimki
digerinde saglik ocagina gittim saat 3 sularinda o zaman yerinde duramiyordu
ben ikisindede tok gittim  :ehi: :ehi:

yav cusseyi sole diyim benim dedigim bayagi var yani kisa boylu tombik bisey
aman bende diyecegimi unuttum  :ehi: :ehi:

**Gül**

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
Eda simdi baktimda randevu mektubuna yazmiyor herhangi birsey ac veya tok diye. yoktur harhalde oyle bir kural da simdiye kadar hic duymadim
Ama sagolsunlar onun disinda tum gerekli bilgileri yazmislar
Sakin gec kalmayin yoksa randevunuz iptal edilir
Ultrason fotografi icin para getirmeyi unutmayin ( bozuk olmasi tercih edilir )
Yaninizda 1 kisiden fazlasini getirmeyin

Sagolsunlar bunlari hiiic unutmuyorlar  :violent1: :violent1: :violent1:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

Balböceği

Alıntı yapılan: **Gül** - 20 Ağustos , 2010, 20:29:24
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
Eda simdi baktimda randevu mektubuna yazmiyor herhangi birsey ac veya tok diye. yoktur harhalde oyle bir kural da simdiye kadar hic duymadim
Ama sagolsunlar onun disinda tum gerekli bilgileri yazmislar
Sakin gec kalmayin yoksa randevunuz iptal edilir
Ultrason fotografi icin para getirmeyi unutmayin ( bozuk olmasi tercih edilir )
Yaninizda 1 kisiden fazlasini getirmeyin

Sagolsunlar bunlari hiiic unutmuyorlar  :violent1: :violent1: :violent1:
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
evde dogum yaptiriyorsunuz ama de ne luzumsuz sozler yaff  :ehi:
sanki cumbur cemaat gidecen  :ehi: :ehi:

aşkitoom

arkadaşlar ben şey soracam,cuma günü ultrasyon için doktora gidecem.ultrasyona kasık bölümünde bakacaklar demi,kaç haftalık die :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Balböceği

Alıntı yapılan: aşkitoom - 20 Ağustos , 2010, 20:34:47
arkadaşlar ben şey soracam,cuma günü ultrasyon için doktora gidecem.ultrasyona kasık bölümünde bakacaklar demi,kaç haftalık die :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
fala cnm tr bilmem ama burda ilk once alltan bakiyorlar ultrasyon cubuguyla  :ehi: :ehi: :ehi:

**Gül**

Eee evde olunca kolay oluyor onlar icin en azindan yatis cikis islemleri yapmiyorlar. O kadar tembellerki   :violent1: :violent1: Dur sunu da anlatayim. ilk kontrolde hastaneden bir kutu verdiler elime. Neymis doktora giderken afedersin idrarini goturecekmissin. Neyse ben soylene soylene goturdum bunu  :igrenc:
Doktor elinde bir test cubugu batirdi cikardi. Sonra demiski ben anlamadim o arada bu kutuyu gotur yika her gelmende getir. Sonradan esim soyluyor cikarken bana. Oldu dedim isim yok onu yikayip paklicam. Gordugum ilk cope atarim onu. Ve attim da  :suclu: :suclu:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

aşkitoom

**Gül**

Bende bilmiyorum turkiyeyi. Burda da hic bakmiyorlar alttan. Direk ultrasonla baktilar bana
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

aşkitoom

benimde tahminim alttan bakılmıyor herhalde,lütfen bilen varsa söylesin,yardımcı olsun arkadaşlar :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Balböceği

Alıntı yapılan: **Gül** - 20 Ağustos , 2010, 20:37:44
Eee evde olunca kolay oluyor onlar icin en azindan yatis cikis islemleri yapmiyorlar. O kadar tembellerki   :violent1: :violent1: Dur sunu da anlatayim. ilk kontrolde hastaneden bir kutu verdiler elime. Neymis doktora giderken afedersin idrarini goturecekmissin. Neyse ben soylene soylene goturdum bunu  :igrenc:
Doktor elinde bir test cubugu batirdi cikardi. Sonra demiski ben anlamadim o arada bu kutuyu gotur yika her gelmende getir. Sonradan esim soyluyor cikarken bana. Oldu dedim isim yok onu yikayip paklicam. Gordugum ilk cope atarim onu. Ve attim da  :suclu: :suclu:
anam ora daha bi hosmus bu ne guzellik tobe tobe  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
sabah mesela idrarda vermem lazimmis kadin dediki varsa burda yap yoksa tup verdi bende eve geldim
yaptim esim goturdu burdakiler cok insancil ben hastanemi cok seviyorum  :ehi: :ehi:

Balböceği

Alıntı yapılan: aşkitoom - 20 Ağustos , 2010, 20:41:19
benimde tahminim alttan bakılmıyor herhalde,lütfen bilen varsa söylesin,yardımcı olsun arkadaşlar :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
tukiyede degiliz kiz dur bilen biri yazar sana  :k06: :k06:

**Gül**

Heee bacim cooook hoslar sagolsunlar. Hepsini bagrima basasim geliyor  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
Askiton ilk kontrolun sanirim sata gore kac haftaliksin
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

aşkitoom

cnm internetten  baktığım hesaba göre 6 haftalık oluyor,ama doktor daha hiç ultrasyona göndermedi.cuma günü gel ultrasyonda kaç haftalık olduğuna bakalım dedi,alttan mı bakacak,yoksa normal kasıktan mı :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: