2010 Aralık- 2011 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan sevdenur, 23 Nisan , 2009, 15:30:19

« önceki - sonraki »

ÇİĞDEM006

Alıntı yapılan: cunfer_u - 20 Ağustos , 2010, 12:15:51
selamlar günaydınlar herkese...  sabah 8,5 gibi işyerinde tansiyonum 6-4 e kadar düştü.. baygınlık geçirir gibi oldum. sonradan toparladım ama çok korktumm... normal miki acaba?

banada oluyor tatlım arada..normalmiş..ayaklarını havaya dikip biraz öyle dinlenince geçiyor :)dr. tavsiyesi..
Dikkat et kendinee canım..

ÇİĞDEM006

Alıntı yapılan: gulsah23 - 20 Ağustos , 2010, 11:49:23
amin cnm inşllh
bizim de perşembe günü.bakalım büyüdü mü?

buarada oruç tutan var mı acaba?
ben tutamıyorum da :(

Sağlıklı haberilerini alırsın sende canım inşallah :nazar:
Oruç bende tutmuyorum canım, ilaçlar ve su olayımız var ya tutmak olmuyor..Bebek için kan şekerinin düşmesi hiç olumlu değilmiş..özellikle bu uzun yaz aylarında kesinlikle gebe kadınların tutması doğru değilmiş..

esra26

çiğdem resimdeki bbeişin de pek şekermiş yaaaaaa bayıldım ona yiyesi geliyo insanın  :k06:

ÇİĞDEM006

Alıntı yapılan: esra26 (eda_m) - 20 Ağustos , 2010, 15:23:54
çiğdem resimdeki bbeişin de pek şekermiş yaaaaaa bayıldım ona yiyesi geliyo insanın  :k06:

Dimi çok tatlıı, birlikte yiyelim  :) benim oğluşumda annesini böyle şapur şapur emer inşallah  :k06:
Bide benzermi acaba dedim , bakıp bakıp durursam..ben açık tenli renkli gözlüyüm, babamızda kumral :)boncuk olur inşallah oğlum  :occasion5: :nazar:

esra26

ayy valla yiyelim oğluşumu dört gözle bekliyorum hele bi gelsin her yerini ısırcam ben onun  :toothy10: :toothy10: inşallah benzer maşallah anne güzel baba yakışıklı ortayada boncuk gibi bişi çıkar ohh yemede yanında yat  :k06:

benim oğluşumuda 4 boyutlu resminde her gören babasına benziyo diyo inşallah ona benzer kumral renkli gözlü  :nazar:

ÇİĞDEM006

Alıntı yapılan: esra26 (eda_m) - 20 Ağustos , 2010, 15:51:24
ayy valla yiyelim oğluşumu dört gözle bekliyorum hele bi gelsin her yerini ısırcam ben onun  :toothy10: :toothy10: inşallah benzer maşallah anne güzel baba yakışıklı ortayada boncuk gibi bişi çıkar ohh yemede yanında yat  :k06:

benim oğluşumuda 4 boyutlu resminde her gören babasına benziyo diyo inşallah ona benzer kumral renkli gözlü  :nazar:

Allah sağlıkla kavuşmanı nasip etsin seninde yakışıklı oğluşuna :) sağol tatlişkom güzel dileklerin için  :love7:
4 Boyutlu bende görmek istiyorum  ???  acaba dr.da varmıdırr  ???

esra26

bilmem sorsana gidişinde ben özel hastaneye gidiyorum burda var ama cok tatlı bi duygu hareketli halininde cd sini verdi bakıp bakıp izlerim artık  :love9:

ÇİĞDEM006

Bilmemkii...bende özele gidiyorum, bu gidişimde bir sorayım bakalım :)  :hello:

**Gül**

18-Gül                                150 gün sonra bebeğin kucağında   

150 gunumuz kalmis  :muzz: :muzz:
150 gun = 5 ay Gecermi ki onlarda acaba  :occasion5: :occasion5:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

Balböceği

14-Balbocegi                        139 gun sonra bebegin kucaginda   
:k06: :k06: :k06:

az kaldi haa yarisi gitti  :k06:

**Gül**

Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

Balböceği

**Gül**

Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

Balböceği

evt 5 gunumuz var icim kipir kipir eskiden cok emrak ederdim
hala merakim varda en azindan oynadikca biraz daha sakinim
bugun niye istediler bilmiyorum kadn ve idrar verdim

ayin 25 de buyuk hastaneye gidecem
27 sinde tahlihleri alip saglik ocagina gidecem
ordada bakacaklar biraz yoralacaz onemuzdeki hafta  :k06:

**Gül**

Ohh ne guzel Edacigim Allah hep boyle yorgunluklar versin insallah.  :hello2: :hello2:
Bebisini tekrar goreceksin ne mutlu sana. Bizim daha 19 gunumuz var bende sabirsizlikla bekliyorum. Ama kafama takildi simdi. Saat sabah 7:40 a randevu verdiler. bizim evden 7 gibi cikmamiz gerek. o saatte birseyler yiyecegimi pek sanmiyorum. Ac karnina olunca da bebek cok hareket etmezmis ya Simdi onu dusunuyorum. Hareketsiz olursa da cinsiyet gostermeme ihtimali daha mi yuksek olur acaba  :icon_scratch: :icon_scratch:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011