2010 Aralık- 2011 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan sevdenur, 23 Nisan , 2009, 15:30:19

« önceki - sonraki »

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Alıntı yapılan: esra26 (eda_m) - 18 Ağustos , 2010, 10:50:43
Alıntı yapılan: Aysenur&Minik-Prensi - 18 Ağustos , 2010, 10:42:21
günaydin kizlarr nasilsiniz??
Her Güne ogLusumla baslamak her gun ayri bir tad hergun ayri bir guzel oluyorrrrr  :D :D
Bu sabah uyandigimda hiçkirik tutuyor gibiydi Yavrumu  :k06: bu mumkun mu kizlar??
gercekten oyleydi ama sanki hiçkirik tutmustu oglusumuu, ayni tempoda ama sessiz bir hiçkirik oooyyy anasii gurbannn  :hieyt: :hieyt: :hieyt:

oyy ne güzel ayşenurcum valla bebişlerimizi hıçkırık tutabiliyo bunu duymuştum bence mümkün olabilir ama ben kendm böle hissetmedim ne kadar şanslısın  :hello2: :hello2:  teyzesi kurban olsun ona maşallah  :nazar: :nazar: :nazar:

benim oğluşumda boynuna kordon dolandığını öğrendikten sonra 2 gün kıpırdamadı onu dinledikçe gözümden yaş akıyodu oynamıyo diye ama bu aralar maşallah cok tatlı sürekli hareket ediyo dün babamıza bile dinlettim cok güçlü tekmeliyodu yerim onu yaaaaaaaaaaa  :D

Esracim vallahi cok guzel bir duygu inan, bide benim oglanda cok hareketli gercekten, gun içerisinde oynadigi gibi, geceleride bi hayli oynuyor, ben konusuyorum oda tepki veriyor bana...  :hieyt:  bu sabahta dikkatli ce dinledim hakikaten hiçkirik tutmustu ayy ne tatli yaa  :laughing7: :laughing7: onu bir an ordan cikartip yiyesim geldi  :ehi: :ehi: cok su içiyorum aceba onden olabilirmi hehehhee  :D

esra26

ohhh yerleri bol yaa bol bol dönüyolar sanırsam  :k06: geçen rüyamda doğurmuşum gördüm çok kolay oluyodu doğumu keşke gerçekte de öle olsa  :ehi: :ehi: :ehi: hiç anlamadım valla onu kucağımda görünce benimde doğurasım geldi valla artık bi an önce kucağımıza alsak diyorum hehee  :laughing7: yavrucum neyse bölede keyfini sürelim biraz pek ilgi odağı oluyo insan aileler tarafından oda güzel  :k06:

AŞKIMCIM SCS

Alıntı yapılan: Aysenur&Minik-Prensi - 18 Ağustos , 2010, 11:01:15
Alıntı yapılan: esra26 (eda_m) - 18 Ağustos , 2010, 10:50:43
Alıntı yapılan: Aysenur&Minik-Prensi - 18 Ağustos , 2010, 10:42:21
günaydin kizlarr nasilsiniz??
Her Güne ogLusumla baslamak her gun ayri bir tad hergun ayri bir guzel oluyorrrrr  :D :D
Bu sabah uyandigimda hiçkirik tutuyor gibiydi Yavrumu  :k06: bu mumkun mu kizlar??
gercekten oyleydi ama sanki hiçkirik tutmustu oglusumuu, ayni tempoda ama sessiz bir hiçkirik oooyyy anasii gurbannn  :hieyt: :hieyt: :hieyt:

oyy ne güzel ayşenurcum valla bebişlerimizi hıçkırık tutabiliyo bunu duymuştum bence mümkün olabilir ama ben kendm böle hissetmedim ne kadar şanslısın  :hello2: :hello2:  teyzesi kurban olsun ona maşallah  :nazar: :nazar: :nazar:

benim oğluşumda boynuna kordon dolandığını öğrendikten sonra 2 gün kıpırdamadı onu dinledikçe gözümden yaş akıyodu oynamıyo diye ama bu aralar maşallah cok tatlı sürekli hareket ediyo dün babamıza bile dinlettim cok güçlü tekmeliyodu yerim onu yaaaaaaaaaaa  :D

Esracim vallahi cok guzel bir duygu inan, bide benim oglanda cok hareketli gercekten, gun içerisinde oynadigi gibi, geceleride bi hayli oynuyor, ben konusuyorum oda tepki veriyor bana...  :hieyt:  bu sabahta dikkatli ce dinledim hakikaten hiçkirik tutmustu ayy ne tatli yaa  :laughing7: :laughing7: onu bir an ordan cikartip yiyesim geldi  :ehi: :ehi: cok su içiyorum aceba onden olabilirmi hehehhee  :D

ayyy ne güzel maşallah hepinize  :nazar: :nazar: :nazar:

shabby

benim de bir oğluşum olcakmış. bi kızım var zaten. şimdi de oğlumuz olcakmış. :)

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Alıntı yapılan: esra26 (eda_m) - 18 Ağustos , 2010, 11:04:19
ohhh yerleri bol yaa bol bol dönüyolar sanırsam  :k06: geçen rüyamda doğurmuşum gördüm çok kolay oluyodu doğumu keşke gerçekte de öle olsa  :ehi: :ehi: :ehi: hiç anlamadım valla onu kucağımda görünce benimde doğurasım geldi valla artık bi an önce kucağımıza alsak diyorum hehee  :laughing7: yavrucum neyse bölede keyfini sürelim biraz pek ilgi odağı oluyo insan aileler tarafından oda güzel  :k06:

vallah ilgi odagi olmak pek benim için soylenecek bir kelime degil esracim... bosver   ::) biz oglumla birbirimize yeteriz...
lafa gelince seviniyorlar, isime bir el atmaya geldimi bosverrrrr..... tinlayan yok... Lafta sevinmek cok kolay, yok oyle..

Balböceği

Selam kizlar ne guzel bebislerimizin hareketi hic durmasin  :nazar: :amin:

dediginiz gibi hissediyor sanki ben ne zaman elimi karnima koysam hep bir hareketlilik var  :k06: kurban olsun annesi yaradana dun o kadar guzel seyler vardiki hepsini almak istedim ama cinsiyeti hakkinda emin olmadigimiz icin yesil bir tulum aldim aman dedim oglanda giyer kizda  :k06:

esra26

Alıntı yapılan: shabby - 18 Ağustos , 2010, 11:20:02
benim de bir oğluşum olcakmış. bi kızım var zaten. şimdi de oğlumuz olcakmış. :)

maşallah  :nazar: :nazar: :nazar: bu sene erkeklerimiz çogunlukta hadi bakalım hayırlısı  :hieyt:

esra26

Alıntı yapılan: Aysenur&Minik-Prensi - 18 Ağustos , 2010, 12:00:13
Alıntı yapılan: esra26 (eda_m) - 18 Ağustos , 2010, 11:04:19
ohhh yerleri bol yaa bol bol dönüyolar sanırsam  :k06: geçen rüyamda doğurmuşum gördüm çok kolay oluyodu doğumu keşke gerçekte de öle olsa  :ehi: :ehi: :ehi: hiç anlamadım valla onu kucağımda görünce benimde doğurasım geldi valla artık bi an önce kucağımıza alsak diyorum hehee  :laughing7: yavrucum neyse bölede keyfini sürelim biraz pek ilgi odağı oluyo insan aileler tarafından oda güzel  :k06:

vallah ilgi odagi olmak pek benim için soylenecek bir kelime degil esracim... bosver   ::) biz oglumla birbirimize yeteriz...
lafa gelince seviniyorlar, isime bir el atmaya geldimi bosverrrrr..... tinlayan yok... Lafta sevinmek cok kolay, yok oyle..

haklısın tabi ne yaşadığını en ii sen bilirsin sinir oluyorum öle kişilere bide ailemiz olacaklar yani  :caca: neyseki kocan ve minik oğluşun yavaş yavaş koca bi aile oluyoruz onlar bize yeter böle durumlarda cok haklısın  :opucuk:

esra26

Alıntı yapılan: ♥♡ BaLBoceqi ♥♡ - 18 Ağustos , 2010, 13:09:51

dediginiz gibi hissediyor sanki ben ne zaman elimi karnima koysam hep bir hareketlilik var  :k06: kurban olsun annesi yaradana dun o kadar guzel seyler vardiki hepsini almak istedim ama cinsiyeti hakkinda emin olmadigimiz icin yesil bir tulum aldim aman dedim oglanda giyer kizda  :k06:

edaacım valla belli olsada sende ben ii ce merak etttim belki kızdır :) ya bende hala bişiler almaya başlamadım 7 aya girdiğimde yavaş yavaş odasını kurarım diyorum ıvır zıvırlarıda doğuma kadar yavaş yavaş toparlarım artık beğendiğim şeyleri alırım

Balböceği

Alıntı yapılan: esra26 (eda_m) - 18 Ağustos , 2010, 13:22:50
Alıntı yapılan: ♥♡ BaLBoceqi ♥♡ - 18 Ağustos , 2010, 13:09:51

edaacım valla belli olsada sende ben ii ce merak etttim belki kızdır :) ya bende hala bişiler almaya başlamadım 7 aya girdiğimde yavaş yavaş odasını kurarım diyorum ıvır zıvırlarıda doğuma kadar yavaş yavaş toparlarım artık beğendiğim şeyleri alırım
:k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: esra burda en kaliteli seyler bi anda indirime giriyor onun icin hani kacirmiyalim ay bi guzel zibinlar vardiki  :k06: :k06: hirkalar falan inan simdi o tek tulumu kaldirddim
hep acip bakmak isityorumm ama acmiyorummm  :k06: :k06: :k06:

ÇİĞDEM006

Güle güle güzel günlerde kullansın yeşil tulumunu bebişin :)
Bende maviilere bakıyorum ama erkek bebekler için  seçenek çok yok :)
Babasınada hediye alırken çok sıkılırdım ne alsam diye, erkeklere seçenek pek yok :)
Eşimin 23de doğum günüü ne alsamm kii, bak yine aynı telaş :) ?
C.tesi çıkayımda bari oğluşuma ve babişkomuza bişiler bakayım  :icon_thumright:

Balböceği

Hg cigdemcim cok saol  :flowers: :flowers:
esiyin dogum gunu kutlu olsun nice senelere cnm  :nazar: :nazar: :nazar:

ÇİĞDEM006

Alıntı yapılan: ♥♡ BaLBoceqi ♥♡ - 18 Ağustos , 2010, 13:32:02

Çok teşekkür ederiz birtanem :) EN Güzel hediye karnımdaki sanırım dimi, babişkomuza  :love9:

ÇİĞDEM006

Bu arada kızlar muhakkak kış bebişlerinize kadife tulumlar alın,tecrübeli arkdaşlarımın tüyosu..sıcacık tutuyormuş yavrularımızı :)ben 2 tane aldım şimdilik sanırım birkaç tane daha alınırsa idare eder, nasılsa çabucacık büyüyorlar :)

Balböceği

Alıntı yapılan: ÇİĞDEM006 - 18 Ağustos , 2010, 13:37:13
Alıntı yapılan: ♥♡ BaLBoceqi ♥♡ - 18 Ağustos , 2010, 13:32:02

Çok teşekkür ederiz birtanem :) EN Güzel hediye karnımdaki sanırım dimi, babişkomuza  :love9:
Elbette  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: cok sukur rabbime onca sene ugrasip cocuigu olmayanlar var
rabbim hayirli evlat versin  :amin: