2010 Aralık- 2011 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan sevdenur, 23 Nisan , 2009, 15:30:19

« önceki - sonraki »

esra26

1- tuğba                              101 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
2- eda_m                             118 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
3- kimyacı34                         125 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
4- büşra_peri masalı               128 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
5- Cunfer_u                          129 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
6- elif84                               129 gun sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)    
7- melekk                             131 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  
8- ELif                                 131 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
9- ayşenur_Minik Mucizem       131 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
10-Shabby                           136 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
11-Hayrunisa                        138 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
12-gülşah23                         141 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
13-cigdem006                      141 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
14-Balbocegi                        142 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:   (kız)
15-Kara_cicegim                   146 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
16-maviş 06                         149 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
17-Gül                                153 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
18-Nevaa                            159 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
19-enna                              162 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
20-özlemim                          175 gün sonra bebeğin kucağında    :love9:
21-Lunary                           178 gün sonra bebeğin kucağında    :love9:
22- chilek                           181 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
23-sabırsız                          189 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
24-bambam81                      190 gün sonra bebeğinm kucağında  :love9:
25-hasretali                         194 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:

MART AYI ANNE ADAYLARI
1-pelda                               198 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:

:nazar: :nazar: :nazar: Allahım hepimize hayırlısıyla tamamlamayı nasip etsin kızlar :nazar: :nazar: :nazar:

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Kizlar 21 + 2 olduk bugun Pasamla...Herlade iyice buyudu artik o kadra cok hissediyorum ki oglusumu  :k06:
dun annesini uyutmadiiiii yaramaz seyyy  ;D ;D ilk kez bu kadar oynadi, iç organlarimla savas mi ediyodu ne  :k06: :k06:
Tuvalet nobetleri geri basladiii, dun gece sahura kadar 4 kez tuvalete gittim, cildiracaktim  :cildir: hepsindede uyandigimda
oglusum uyaniktii mesaneme vuruyor gibiydi gicikliginaa  :k06: :k06:

elif84

evet ya tuvalet nöbetleri bende de var biizmkide öle vuruyo sanki rahatsız mı oluyo acaba tuvaletimiz geldiğinde yerimi daralıyo :))

akşam babası müzik dinletti ama hiç oralı olmadı müziği kapadık nası termeliyo babaya tepki veriyo bi baba kıpırdatıyo bi bebeğim arada ben kaldım :D:D

yavrum benimmm seni çok merak ediyoruzzz  :nazar: :nazar: :nazar: yaramaz oğlummm

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Alıntı yapılan: elif84 - 17 Ağustos , 2010, 13:25:24
evet ya tuvalet nöbetleri bende de var biizmkide öle vuruyo sanki rahatsız mı oluyo acaba tuvaletimiz geldiğinde yerimi daralıyo :))

akşam babası müzik dinletti ama hiç oralı olmadı müziği kapadık nası termeliyo babaya tepki veriyo bi baba kıpırdatıyo bi bebeğim arada ben kaldım :D:D

yavrum benimmm seni çok merak ediyoruzzz  :nazar: :nazar: :nazar: yaramaz oğlummm

evet elifcim bizde oyle arada kaliyorrumm  :D esim bazen oynasin diye konusur konusur dokunur hiç tepki vermez,
ben konusunca hemen dankk atar bir tekmeyii  :k06: :k06: oglanlar yaramaz oluyor
herlade baksanaa  :laughing7:

elif84

evet elifcim bizde oyle arada kaliyorrumm  :D esim bazen oynasin diye konusur konusur dokunur hiç tepki vermez,
ben konusunca hemen dankk atar bir tekmeyii  :k06: :k06: oglanlar yaramaz oluyor
herlade baksanaa  :laughing7:

[/quote]

evet canım ya cok hareketliyse yaramaz olur derler ama bakalım benim bide yanımda kimsem yok nası zapetcem minik yaramazı bilmem doğumda annemler gelcek ama ne kadar kalırlar bilmem

nasıl bakcam napcam bilmiyorum valla kara kara düşünmeye başladım...

daha bebişimize bişiler almadık sen almaya başladın mı?

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

ufak tefek biseyler aldim kiyafet olarak... yavas yavas tamamlamayi dusunuyorum, hepsini bir gunde degilde
yavas yavas almayi dusunuyorum canim..

Balböceği

elif84

giysi olarak aldık bi iki parça ama o kadar iişte hem daha erken diyorum hem içim giidiyo bebek şeylerini görünce  :love9: :love9: :love9:

hoşgeldin balböceğim iyiyiz sen nasılsın

Balböceği

gule gule kullanin kizlarrr  :flowers:

Bende bugun kendime bisiler bakacam disari cikacam
oda gunes var 1 haftadir kapali hava bugun acik  ::) belki yavrumada bisiler alirizzz  :k06:

kimyaci34

merhaba arkadaşlar.bende şu 4 boyutlu ultrasona girmek istiyorum ama bi türlü nasip olmadı.istanbula gittiğimde çektiryim dedim onun için ayrı bi randevu alınıyormuş az kalmıştık zaten olmadı.burdada benim gittiğim hastanede yokmuş.üniversite hastanesinde varmıdırki yardımcı olursanır sevinirim
RABBİM İSTEYEN HERKEZE EVLAT SEVGİSİNİ TATTIRSIN İNŞALLAH...

seralara

slm ben serap kızlar Allah inş. bebeklerimizi kucagımıza almayı nasıp etsın bende 19 artı 5 gunluk hamıleyım ve hala hareketlerını hıssetmıyorum bebegım oglan ve ılk   :cildir:

ÇİĞDEM006

Alıntı yapılan: seralara - 18 Ağustos , 2010, 04:17:25
slm ben serap kızlar Allah inş. bebeklerimizi kucagımıza almayı nasıp etsın bende 19 artı 5 gunluk hamıleyım ve hala hareketlerını hıssetmıyorum bebegım oglan ve ılk   :cildir:

Serapcım benimde 20 haftalık tam :) benimde erkek; sanırım uslu bir bebiş hareketlerini tam hissedemiyorum..arada değişik bişiler oluyor ama tam hareketlerimi,tekmelerimi anlıyamadım :)

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

günaydin kizlarr nasilsiniz??
Her Güne ogLusumla baslamak her gun ayri bir tad hergun ayri bir guzel oluyorrrrr  :D :D
Bu sabah uyandigimda hiçkirik tutuyor gibiydi Yavrumu  :k06: bu mumkun mu kizlar??
gercekten oyleydi ama sanki hiçkirik tutmustu oglusumuu, ayni tempoda ama sessiz bir hiçkirik oooyyy anasii gurbannn  :hieyt: :hieyt: :hieyt:

esra26

18 Ağustos , 2010, 10:46:34 #1273 Son düzenlenme: 18 Ağustos , 2010, 13:16:56 esra26 (eda_m)
1- tuğba                              100 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
2- eda_m                             117 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
3- kimyacı34                         124 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
4- büşra_peri masalı               127 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
5- Cunfer_u                          128 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
6- elif84                               128 gun sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)    
7- melekk                             130 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  
8- ELif                                 130 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
9- ayşenur_Minik Mucizem       130 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
10-Shabby                           135 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
11-Hayrunisa                        137 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
12-gülşah23                         140 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
13-cigdem006                      140 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
14-Balbocegi                        141 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:   (kız)
15-seralara                          142 gün sonra bebeğin kucağında   :love9: (erkek)
16-Kara_cicegim                   145 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
17-maviş 06                         148 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
18-Gül                                152 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
19-Nevaa                            158 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
20-enna                              161 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
21-özlemim                          174 gün sonra bebeğin kucağında    :love9:
22-Lunary                           177 gün sonra bebeğin kucağında    :love9:
23- chilek                           180 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
24-sabırsız                          188 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
25-bambam81                      189 gün sonra bebeğinm kucağında  :love9:
26-hasretali                         193 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:

MART AYI ANNE ADAYLARI
1-pelda                               197 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:

:nazar: :nazar: :nazar: Allahım hepimize hayırlısıyla tamamlamayı nasip etsin kızlar :nazar: :nazar: :nazar:

esra26

Alıntı yapılan: Aysenur&Minik-Prensi - 18 Ağustos , 2010, 10:42:21
günaydin kizlarr nasilsiniz??
Her Güne ogLusumla baslamak her gun ayri bir tad hergun ayri bir guzel oluyorrrrr  :D :D
Bu sabah uyandigimda hiçkirik tutuyor gibiydi Yavrumu  :k06: bu mumkun mu kizlar??
gercekten oyleydi ama sanki hiçkirik tutmustu oglusumuu, ayni tempoda ama sessiz bir hiçkirik oooyyy anasii gurbannn  :hieyt: :hieyt: :hieyt:

oyy ne güzel ayşenurcum valla bebişlerimizi hıçkırık tutabiliyo bunu duymuştum bence mümkün olabilir ama ben kendm böle hissetmedim ne kadar şanslısın  :hello2: :hello2:  teyzesi kurban olsun ona maşallah  :nazar: :nazar: :nazar:

benim oğluşumda boynuna kordon dolandığını öğrendikten sonra 2 gün kıpırdamadı onu dinledikçe gözümden yaş akıyodu oynamıyo diye ama bu aralar maşallah cok tatlı sürekli hareket ediyo dün babamıza bile dinlettim cok güçlü tekmeliyodu yerim onu yaaaaaaaaaaa  :D