2010 Aralık- 2011 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan sevdenur, 23 Nisan , 2009, 15:30:19

« önceki - sonraki »

Balböceği

Alıntı yapılan: hasretALİ - 15 Ağustos , 2010, 22:18:02
ii akşamlar gülcüm hoşgeldin:)
ya sorma tatlım eşim evdeydi zaten hiç iştahım yok yemek aklıma bile gelmio eşim evde tutarkende bende tuttum onun sayesinde ama yarın tutmicam eşim işe başlıyo:) annem tutma dedi alışkanlık halina getirirsin yemek hiç yiğemezsin dedi 2 kilo vermişim canımn sorma sadece su ve meyve yiyorum
Ama artik bebis sen yedigin gidalardan besleniyor bende kilo verdim istahsizliktan kusmaktan dolayi
16. haftada duzeldim cok sukur hala oyle istahim yok ama napacan bebis icin yiyorum  :binkybaby:

**Gül**

Hosbuldum hasretali Allah iyilik versin edam.
Ya biz ne zaman kilo alacagiz ki. Benim yemem de normal az olan bulantilarim da bitti ama gecen gun 1 kilo almistim o da geri gitmis. Insallah bebisler iyidir.  :amin: :amin:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

hasretALİ

ay eşimle soruyoruz birbirimize ne yiyo bu bebek dio :))))))) bendede hiç iştah yok ya sadece su

hasretALİ

iidir gülcüm takma rabbime emantler rabbim korusun b izlere bağışlasın onları senn  kaçıncı haftan gülcüm

Balböceği

Alıntı yapılan: **Gül** - 15 Ağustos , 2010, 22:23:18
Hosbuldum hasretali Allah iyilik versin edam.
Ya biz ne zaman kilo alacagiz ki. Benim yemem de normal az olan bulantilarim da bitti ama gecen gun 1 kilo almistim o da geri gitmis. Insallah bebisler iyidir.  :amin: :amin:
Gul kilo alipta napacan zaten asil kilo alimi 5. ve 6. ayda simdi emin ol bebisi yariyor bize yaramasinda
:nazar:

hasretALİ

Balböceği

Ben en cok papaz erigi canim cekti onuda tr den geldi
maalesef burda yoktu eksi tuzlu goturdum hep mideye  :k06:

hasretALİ

ay canım sorma bende erik istiyorum yeşil kocaman hemde çağla istiyorum yeşil yeşil

Balböceği

Alıntı yapılan: hasretALİ - 15 Ağustos , 2010, 22:32:26
ay canım sorma bende erik istiyorum yeşil kocaman hemde çağla istiyorum yeşil yeşil
Ne guzel olur valla  :hungry: :hungry:

**Gül**

Ne bileyim Eda ya sanki beslenmiyormus gibi geliyor korkum ondan. Yoksa bana kalsa keske bu kiloyla dogursam  :k06:
18. haftanin icindeyiz hasret.  gun sonra bitiyor insallah.
Bende sizdenim hep olmayanlar geliyor aklima. Bir citir citir simit ikincisi de tatli beyaz nar. Aklimdan cikmiyor ikisi de  :sad1:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

hasretALİ

Balböceği

**Gül**

Hee bacim insallah. Sen yariladin mi bana da yakin demektir  :muzz: :muzz: Hasrette hemen arkamizda insallah. OOOhhhh bebisler arka arkaya gelecek insallah  :amin: :amin: :amin:  :hello2: :hello2: :hello2:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

**Gül**

Hasret ali sen kacinci haftadasin. Babisini hissetmeye basladin mi
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

hasretALİ

14 haftadayım tam canım benim 3. aylıkız ben bi 9 haftada hissettim bi daha da yok ama hiç durdu yerde durmuyormuş dr dedi ilerleyen zamanlarda baya hissedicez galiba:)