2010 Aralık- 2011 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan sevdenur, 23 Nisan , 2009, 15:30:19

« önceki - sonraki »

Balböceği

Alıntı yapılan: esra26 (eda_m) - 15 Ağustos , 2010, 12:14:28
Alıntı yapılan: .·´¯`·-> BaLBoceqi - 14 Ağustos , 2010, 13:10:47
Selam kizlar nasilsinizzz  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
Benim nefesim iyice daralmaya basladii akintilar cogaldi  :-\

iyiyiz kuzucum sen napan  :opucuk:

nefes daralması valla bende cok yaşadım edosum hatta bazen hiç nefes alamıcakmışım gibi hissediyodum kendimi hep derin nefes alamak zorunda kalıyodum oda gerçekten cok zor oluyo  ::) şükür bu aralar iiyim bebişin napıyo
iyilik adas ne olsun valla ugrasiyozz iste 10 gun sonra randevu var onu bekliyorum  :k06: bebiste iyi oynayip duruyorr  :binkybaby:

hasretALİ

slm kızlar nasılsnız uzun zamandır yoktuk:))))))))))))))))))))

Balböceği

hasretALİ

ii allah ıma şükür canım benim sen nasılsın hayırlı ramazanlar bebeğin nasıl kaçıncı haftadasınız:)

Nevaa

C.tesi doktora gittim herşey normalmiş  Fazla kilo almışım biraz az ye dedi:D

Bebeğimin cinsiyeti erkek:)
"Bunca yitirmekler bir bulmak içindir." Buna inandı mı insan düğümler çözülür bir bir. Anlarsın 'neden' lerin cevabını. Kaybettim dediğinde kazanır, bittim dediğinde başlarsın..Anlarsın aslında bütün kapılar kapanırken tek kapı açık kalır..Ve artık yitirmekten yorulup bulmak için uğraşmaya başlarsın..Şimdi gidilecek tek yol var..Tek kapı..Tek çare..Bütün acılara merhem..

Balböceği

Alıntı yapılan: hasretALİ - 15 Ağustos , 2010, 22:00:50
ii allah ıma şükür canım benim sen nasılsın hayırlı ramazanlar bebeğin nasıl kaçıncı haftadasınız:)
allah iylik versin cnm cok sukur bizde iyiz 5. aydayiz 10 gun sonra davdevu var bakalim diger doktorun dedigi gibi bir hanimmi yada beymi gelcek bize  :D

sen ne kadarlik oldun bulantin falan varmi  :igrenc:

hasretALİ

oy tatlım benim hayırlı uğurlu olsun kaçıncı haftan ben salı dr daydık bebeğimin maşşalahı var durdu yerde durmadı için göstermedi ayakları ve elleri havada oynuyordu hahayyyyyyyy

Balböceği

Alıntı yapılan: Nevaa - 15 Ağustos , 2010, 22:02:16
C.tesi doktora gittim herşey normalmiş  Fazla kilo almışım biraz az ye dedi:D

Bebeğimin cinsiyeti erkek:)

Masallah cnm gozun aydin olsun  :nazar:

hasretALİ

Alıntı yapılan: .·´¯`·-> BaLBoceqi - 15 Ağustos , 2010, 22:06:06
allah iylik versin cnm cok sukur bizde iyiz 5. aydayiz 10 gun sonra davdevu var bakalim diger doktorun dedigi gibi bir hanimmi yada beymi gelcek bize  :D

canım benim ya bizde bu gün 14 haftamıza girdik allahıma şükür 3 gündür bulantım yok rabbime şükür orucumu tutabildim canım ya biştti galiba bulantılarım

Balböceği

Alıntı yapılan: hasretALİ - 15 Ağustos , 2010, 22:08:58
Alıntı yapılan: .·´¯`·-> BaLBoceqi - 15 Ağustos , 2010, 22:06:06

canım benim ya bizde bu gün 14 haftamıza girdik allahıma şükür 3 gündür bulantım yok rabbime şükür orucumu tutabildim canım ya biştti galiba bulantılarım
masallah cnm aman nazar degmesinn  :nazar: :nazar:
oruc niye tutuyorsunki ben bekarken bi kadin oruc tuttugu icin cocugu dusmustu
benim mide bulantilarim 16. haftadan sonra yavas yavas azaldi hala varda eskisi akdar degil sukurler olsun  :amin:

**Gül**

Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

Balböceği

**Gül**

Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

hasretALİ

ii akşamlar gülcüm hoşgeldin:)
ya sorma tatlım eşim evdeydi zaten hiç iştahım yok yemek aklıma bile gelmio eşim evde tutarkende bende tuttum onun sayesinde ama yarın tutmicam eşim işe başlıyo:) annem tutma dedi alışkanlık halina getirirsin yemek hiç yiğemezsin dedi 2 kilo vermişim canımn sorma sadece su ve meyve yiyorum

Balböceği