2010 Aralık- 2011 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan sevdenur, 23 Nisan , 2009, 15:30:19

« önceki - sonraki »

cunfer_u

:) HEMDE NASIL. SABAHIN 5'İNDE EŞİM DÜRTÜYOO SANDIM... AMA BEBİŞİMMİŞ... AYYY NE SEVİNDİM ANLATAMAMM... ALLAHIM KUCAĞIMIZADA SAĞLIKLI GÖRMEYİ NASİP ETSİNN...   :amin: :amin: :nazar:

Balböceği

Selam kizlar bende isten gucten anca aksam vakit buluyorum bebisimle ugrasmaya
oynadikca icim bi hos oluyor tabi anneyi sevindiyorrr  :hello2: :hello2:

Balböceği

Selam cicisler nìsanirim kimsecikler ugramiyor buraya =)) ben ramazanlik hazirliyorum anca giriyorum nete  :k06:

esra26

slm kusum nasılsın bende bugün doktora gittim biraz canım sıkıldı bebiimin boynuna kordon dolanmış  :( böbreklerindede bi problem var gibi gözüküyomuş inşallah bi sorun olmazda atlatırım yakışıklı mı gördüm 4 boyutlu çok güzeldi meleğim benim

rabbim korusun inşallah onu  :amin: :nazar:

°o.O євяυ O.o°

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

Balböceği

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

slm kızlar uzun zamandır giremedim internete. tatil temizlik derken geçti zaman.
cinsiyetimizi öğrendik kızmış benimki.eşim birazcık bozuldu ama :) çin takvimine göre erkekti ama.... olmadı malesef.sizler nasılsınız bulantılar bitti mi benim bitti tamamen 16. haftada.hepinizi öpüyorum bebişleriniz de tabi.iyi akşamlar  :flowers:
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

esracım inşllh bi sorun çıkmaz. canını sıkma ki o da üzülmesin  :icon_thumright:

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

Alıntı yapılan: esra26 (eda_m) - 10 Ağustos , 2010, 20:10:51
slm kusum nasılsın bende bugün doktora gittim biraz canım sıkıldı bebiimin boynuna kordon dolanmış  :( böbreklerindede bi problem var gibi gözüküyomuş inşallah bi sorun olmazda atlatırım yakışıklı mı gördüm 4 boyutlu çok güzeldi meleğim benim

rabbim korusun inşallah onu  :amin: :nazar:
esracım inşllh bi sorun çıkmaz. Allah korusun minik bebişini. sen canını sıkmaki bebişin de üzülmesin

**Gül**

Merhaba kizlar nasilsiniz bakalim

Edam doktorun sadece tedbir amacli soylemistir umarim onu. Ihmal etme tabi yine gostermeyi ama Insallah birseyi yoktur meleginin saglicakla kucagina gelir. :amin:

Gulsah Cinsiyetiniz hayirli olsun. doguma kadar da sorunsuz gitmeniz dilegiyle.  :amin:

Biz de 17 haftamizi doldurduk bugun  :hello2: Veeee birkac gundur bebegimi hissetmeye basladim galiba. Hele dun dakikalarca surdu hareketleri  :nazar: Coook guzel bir duygu bu. Sevincten saskinliktan ne yapacagimi bilemiyor sadece guluyorum. Allahim isteyen herkese yasatsin bu duyguyu  :amin: :amin: :amin:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

Balböceği

Hg gulcum  :hello2: :hello2: cok sevindim bebisin hareketlerine insanin ici ciz ediyor yaaa  :k06: :k06:
bizde bugun 18. haftamizi dolduracaz insallah 5. aya giris yapcaz  :occasion14:

**Gül**

Alıntı yapılan: ~²º¹º~«вαℓвσ¢єgι» ~²º¹¹~ - 11 Ağustos , 2010, 00:00:38
Hg gulcum  :hello2: :hello2: cok sevindim bebisin hareketlerine insanin ici ciz ediyor yaaa  :k06: :k06:
bizde bugun 18. haftamizi dolduracaz insallah 5. aya giris yapcaz  :occasion14:
Tesekkur ederiz Eda teyzemiz. Dedigin gibi vala Eda cok cok cok guzel bir duygu ve ne yapacagimi sasiriyorum.
Oyyy masallah prensesimize iyice de buyumus  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

Balböceği

:nazar: :nazar: :nazar: icimden erkekin olcakmis gibime geliyor genelde ne dusunduysem burda cikti
bi kendiminkini bulamiyorummm  :k06: :k06: bi kac haftadir ramazanlik hazirligimiz vardi diger eltilere yardima
gittim en son ben kalmistim sukur bitii bugun bende bittim  :sleepy1:

**Gül**

ohh bitirmissin neyseki Ama cok da yorma kendini. gerci su en riskli donemi atlattik sukur ve daha enerjik olduk. Ben oyleyim en azindan sende degistinmi. Daha iyi hissediyorum artik kendimi. De bu aralar tuvalet isi sIklasti bende  :suclu:
sende dinlen artik bundan sonra bak bitirmissinizde
bakalim Senin tahminin de tutacakmi Zaten erkek cikarsa hemen hemen herkesin tahmini tutmus olacak  :k06: Birtek burda Elif di galiba o kiz diyordu.
persembe gunu doktor kontrolumuz var ondan sonrada hastaneden randevu gelir artik. buayin sonuna kadar bekliyorum. seninde 25iydi galiba degilmi randevun
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

Balböceği

evt haklisin sukurler olsun riskli donemi atlattik bedenen artik dahada iyiyim
mide bulantilarim azaldi wc sorunu en azindan geceleri gitmiyom  :ehi: :ehi: :ehi:

hadi valla ben cok merak ediyorum kizinmi oglunmu olcak  :binkybaby:
evt bende 25 de gidecem bizim eltiler yavas yavas basla diyolar alisverise diye
bende ayin sonunda iste tam cinsiyetimiz belli olsunda alcaz didim zaten insan sabirsizlaniyor  :k06: