2010 Aralık- 2011 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan sevdenur, 23 Nisan , 2009, 15:30:19

« önceki - sonraki »

Balböceği

Alıntı yapılan: **Gül** - 06 Ağustos , 2010, 13:08:48
Alıntı yapılan: ~²º¹º~«вαℓвσ¢єgι» ~²º¹¹~ - 06 Ağustos , 2010, 13:02:08
allah iyilik versin bizde iyiz mide bulantilarim durdu derken geri cikiyor
bugun iki kere kahvalti yaptik  :-\

aksam yattim elimi koydum baktim oynuyor esimi cagirdim
sabret biraz bekle oynuyor dedim elini koydu kafasi tv deydi
kafayi dondermis guluyor gercekten oynuyor diye bende sen vuruyon saniyom diyor  :ehi: :ehi: :ehi:
delirdin herhalde dedim karnima elimi sokup nasil vuracam dedim  :toothy10: :toothy10: :toothy10:
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: O kadar kabiliyetimiz gelismedi dimi
Maasallah bebegine hep hissettirsin annesine kendini. Oyyyy yesin onu teyzesi. kiz eda dogunca benim icin de op heryerini.
Insallah bulantilarinda en kisa zamanda biterde rahatlarsin iyice  :amin: :amin:
Bu arada bebise alisveris yaptinmi hic

operim gulcum  :opucuk: :opucuk: Bundan 16. haftaya girdigimzde sag kasigimi agrittim sukur hemen gectite ama icime bi kurt dusmustu bide ayni biliyonya gec gidiyoruz hep dra  :'( rabbim kimseye bu konuda kotu seyler yasatmasinn  :amin: :amin: valla gul bu ayin sonunu bekliyorum 25 de randevu var hem dedik cinsiyetini tam ogreniriz
hemde 6. aya yakin olur diyee bide kis olacagindan ben kislik arayim  :k06:
ay yatamadim acaba biseymi oldu diye sukur simdi oynadikca rahatliyorum

**Gül**

Ohhh cok sukur. Sonuna kadar da hiiic birsey olmaz insallah. Saglicakla gelir annesi.
bizim haftaya doktor kontrolumuz var tahliller icin. Sonrada hastaneden ultrason icin randevu verecekler. Bu ay sonuna kadar olur herhalde. biz de cinsiyetini o zaman ogrenecegiz. belki ayni zamana gelir. Ama doktordan rica edecegiz bakalim ne kadar erkene alabilirse o kadar iyi cunku hemen ardindan Turkiyeye gidecegim  :hello2:
Bende hic birsey almamistim dune kadar. Ama dun buyuk esyalarinin buyuk kismini bitirdik.
Karyolasi yatadi yorgani arabasi araba koltugu kuveti battaniyesi vs.. Birsuru sey vardi set halinde kampanyadaydi. bizde kacirmayalim diye aldik. ama magazada henuz Aralikda getirecegiz. Cinsiyeti belli oluncada renklerini seceriz
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

Balböceği

Alıntı yapılan: **Gül** - 06 Ağustos , 2010, 13:19:13
Ohhh cok sukur. Sonuna kadar da hiiic birsey olmaz insallah. Saglicakla gelir annesi.
bizim haftaya doktor kontrolumuz var tahliller icin. Sonrada hastaneden ultrason icin randevu verecekler. Bu ay sonuna kadar olur herhalde. biz de cinsiyetini o zaman ogrenecegiz. belki ayni zamana gelir. Ama doktordan rica edecegiz bakalim ne kadar erkene alabilirse o kadar iyi cunku hemen ardindan Turkiyeye gidecegim  :hello2:
Bende hic birsey almamistim dune kadar. Ama dun buyuk esyalarinin buyuk kismini bitirdik.
Karyolasi yatadi yorgani arabasi araba koltugu kuveti battaniyesi vs.. Birsuru sey vardi set halinde kampanyadaydi. bizde kacirmayalim diye aldik. ama magazada henuz Aralikda getirecegiz. Cinsiyeti belli oluncada renklerini seceriz
ay ne guzel valla kacirmaniz hata olurdu rabbim gule gule kullandirmayi nasip etsin  :amin: :amin:
zaten en onemli olan onlar oluyor yatagi yorganii arabasi ama suda varki cok guzel bi sey ne biliyim eve gelen reklamlarda bile insan cocuk icin gorunce hemen almak istiyorrr  :k06: :k06: :k06: hayitlisiyla turkiyeye git gitmisken eksiklerini unutma  ;)

**Gül**

Evet yaa . Dun nasil heycanlandim bilemezsin  :hieyt: Cok guzel bir duygu. dedigin gibi butun brosurleri reklamlari incelerim hep. ama almak baska oluyormus yaa. Allahim iyi gunlerde kullandirmayi nasip etsin insallah hepimize. Evet orasi icinde var aklimda dusunduklerim. gelincede kiyafet isini hallettik mi tamamdir, Bebisimin ihtiyazclari.
Hatta ilk bezi bile hazir  :k06: Ama bir tane. Bir promosyondan cikti dun Bir bebek bezi Kucuk pisik kremi gogus pedi vs. O bezi bile opup koydum yerine  :toothy10: :toothy10:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

Balböceği

ay ne guzel yaaa onlari cikartip cikartip bakardim ben eminim sende her daim acip bakiyonnn  :k06:
ben evlenirken kiz icin atlet kilot almistim takim onu cikartip cikartip bakiyorummm  :k06: :k06: :k06:

neyse gulcum insallah aksam gorusuruz saat 12 bucuk evimi temizlesem iyi olur optum seni ve prensi  :opucuk: :opucuk:

**Gül**

Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

**Gül**

1- tuğba                                112 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
2- eda_m                               129 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
3- kimyacı34                           136 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:   (kız)
4- büşra_peri masalı                 139 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
5- Cunfer_u                            140 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
6- elif84                                 140 gun sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)     
7- melekk                               142 gün sonra bebeğin kucağında   :love9: 
8- ELif                                   142 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
9- ayşenur_Minik Mucizem         142 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:   (erkek)
10-Shabby                             147 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
11-Hayrunisa                          149 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
12-gülşah23                           152 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:                         
13-Balbocegi                          153 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:    (kız)
14-Kara_cicegim                     157 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
15-maviş 06                           160 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
16-Gül                                  164 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
17-Nevaa                              170 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
18-özlemim                            186 gün sonra bebeğin kucağında    :love9:
19-Lunary                             189 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
20- chilek                              192 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
21-sabırsız                             200 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
22-hasretali                           205 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:

MART AYI ANNE ADAYLARI
1-pelda                               209 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:

:nazar: :nazar: Allahım hepimize hayırlısıyla tamamlamayı nasip etsin kızlar  :amin:   :nazar: :nazar:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

**Gül**

Listemiz geride kalmisti bende yeniledim Umarim bir yanlislik yapmamisimdir
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

Nevaa

"Bunca yitirmekler bir bulmak içindir." Buna inandı mı insan düğümler çözülür bir bir. Anlarsın 'neden' lerin cevabını. Kaybettim dediğinde kazanır, bittim dediğinde başlarsın..Anlarsın aslında bütün kapılar kapanırken tek kapı açık kalır..Ve artık yitirmekten yorulup bulmak için uğraşmaya başlarsın..Şimdi gidilecek tek yol var..Tek kapı..Tek çare..Bütün acılara merhem..

**Gül**

Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

Nevaa

"Bunca yitirmekler bir bulmak içindir." Buna inandı mı insan düğümler çözülür bir bir. Anlarsın 'neden' lerin cevabını. Kaybettim dediğinde kazanır, bittim dediğinde başlarsın..Anlarsın aslında bütün kapılar kapanırken tek kapı açık kalır..Ve artık yitirmekten yorulup bulmak için uğraşmaya başlarsın..Şimdi gidilecek tek yol var..Tek kapı..Tek çare..Bütün acılara merhem..

**Gül**

:flowers:
Aksama kadar ciceklesirmisiz biz karsilikli  :k06: :k06:
Eee Neva nasil gidiyor hamilelik. Ne kadarliksin bilmiyorum ama sanirim yakiniz birbirize safak listesi onu gosteriyor
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

Nevaa

Nevaa

**Gül**

Bizde 16+3 olduk doktora ve sat a gore. Dogum tarihimiz 18 Ocak gorunuyor bakalim hayirlisi
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011