2010 Aralık- 2011 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan sevdenur, 23 Nisan , 2009, 15:30:19

« önceki - sonraki »

Balböceği

Alıntı yapılan: **Gül** - 05 Ağustos , 2010, 21:02:13
Aminnn Neyse bende cikiyorum simdi yemek vakti  :hungry: kendine ve minigine iyi bak olurmu Eda. gorusmek uzere  :wave: :wave:
gorusuruz cnm bende cikiyorum utumu yapayim  :k06:

cunfer_u

Hayrünisa

Nevaa

"Bunca yitirmekler bir bulmak içindir." Buna inandı mı insan düğümler çözülür bir bir. Anlarsın 'neden' lerin cevabını. Kaybettim dediğinde kazanır, bittim dediğinde başlarsın..Anlarsın aslında bütün kapılar kapanırken tek kapı açık kalır..Ve artık yitirmekten yorulup bulmak için uğraşmaya başlarsın..Şimdi gidilecek tek yol var..Tek kapı..Tek çare..Bütün acılara merhem..

♥ღвüşяαღ♥

**Gül**

Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

♥ღвüşяαღ♥

**Gül**

Hemen cevap vereyim ben  :k06: ben iyiyim bebisde iyidir herhalde  :amin: Bugunlerde daha rahatiz bulantilar yok denecek kadar azaldi. gobus cikmaya basladi  :k06:
Sen nasilsin Busra senin nasil gidiyor hamileleigin
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

♥ღвüşяαღ♥

hamd olsun ii kuzuu geceleri bulantım oluyoo bu 3 gündür geçer inşallah

Balböceği

**Gül**

Insallah busra. benimde hep geceye dogru oluyordu yatmadan hemen once. Ya cikarmam lazimdi yada uyumam. simdilerde bayagi azaldi. bneden tavsiye mideni bos birakmamaya calis. Ben dikkat ettim bos olunca daha cabuk bulaniyor. hemen birseyler atistiriyorum. mesela yesil elmayi hic eksik etmiyorum artik
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

Balböceği

Benimde mide bulantilarim azaldi ama sabah kalvalti yaparken hemen cikariyorum  :igrenc:

**Gül**

hos geldin Eda biz iyiyizz   :muzz: :muzz: :muzz:
Sen ve bebisin nasilsiniz. hareketli mi bugunde senin yaramaz  :love7:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

Balböceği

allah iyilik versin bizde iyiz mide bulantilarim durdu derken geri cikiyor
bugun iki kere kahvalti yaptik  :-\

aksam yattim elimi koydum baktim oynuyor esimi cagirdim
sabret biraz bekle oynuyor dedim elini koydu kafasi tv deydi
kafayi dondermis guluyor gercekten oynuyor diye bende sen vuruyon saniyom diyor  :ehi: :ehi: :ehi:
delirdin herhalde dedim karnima elimi sokup nasil vuracam dedim  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

**Gül**

Alıntı yapılan: ~²º¹º~«вαℓвσ¢єgι» ~²º¹¹~ - 06 Ağustos , 2010, 13:02:08
allah iyilik versin bizde iyiz mide bulantilarim durdu derken geri cikiyor
bugun iki kere kahvalti yaptik  :-\

aksam yattim elimi koydum baktim oynuyor esimi cagirdim
sabret biraz bekle oynuyor dedim elini koydu kafasi tv deydi
kafayi dondermis guluyor gercekten oynuyor diye bende sen vuruyon saniyom diyor  :ehi: :ehi: :ehi:
delirdin herhalde dedim karnima elimi sokup nasil vuracam dedim  :toothy10: :toothy10: :toothy10:
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: O kadar kabiliyetimiz gelismedi dimi
Maasallah bebegine hep hissettirsin annesine kendini. Oyyyy yesin onu teyzesi. kiz eda dogunca benim icin de op heryerini.
Insallah bulantilarinda en kisa zamanda biterde rahatlarsin iyice  :amin: :amin:
Bu arada bebise alisveris yaptinmi hic
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011