2010 Aralık- 2011 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan sevdenur, 23 Nisan , 2009, 15:30:19

« önceki - sonraki »

Balböceği

30 Temmuz , 2010, 13:12:12 #1020 Son düzenlenme: 30 Temmuz , 2010, 13:21:42 ~²º¹º~«вαℓвσ¢єgι» ~²º¹¹~
Bencede nasip benimkide ocak 9 saniyordum kagida baktim aralik 4 yaziyor ama benim gunum nisan 1 onlar yazmis mart 30 yani 2 gun eklersek 6 si gibi  :k06: :k06: :k06: hayirlisi artik ne zaman yumurta kapiya dayanir bilemem  :D

♥ღвüşяαღ♥

sendemi aralıkta doğum yapcan ocak değilmiydii gıı

♥ღвüşяαღ♥

**Gül**

kiz Eda Dogum tarihin mi 9 aralik. Bacim senin fistik bu ay 2 ay birden mi buyudu noldu  :k06: Ocak degilmiydi senin dogum  :dontknow:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

Balböceği

♥ღвüşяαღ♥

aç kalma kızz:)
ya sibeli gören var mı doğurdumu acaba

Balböceği

Bu aclik yorgunluk bana fena koydu  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

kilo almadim  :laughing7: :laughing7: ve hayirli gunler cikayim evimi temizleyim optum sizleriii  :opucuk: :opucuk:

♥ღвüşяαღ♥

Alıntı yapılan: ~²º¹º~«вαℓвσ¢єgι» ~²º¹¹~ - 30 Temmuz , 2010, 13:23:05
Bu aclik yorgunluk bana fena koydu  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

kilo almadim  :laughing7: :laughing7: ve hayirli gunler cikayim evimi temizleyim optum sizleriii  :opucuk: :opucuk:
cuma bitsin bnde temizliğe başlıcam:)

**Gül**

Benim icin de dua edin kizlar da o sevk bana da gelsin.  :k06:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

♥ღвüşяαღ♥

allah iyiliğini versin sanki can ata atamı yapcam hiç halim yok sıcaktan ama mecbuurr:(

**Gül**

Alıntı yapılan: ♥♥ вüşяα♥♥ - 30 Temmuz , 2010, 13:33:11
allah iyiliğini versin sanki can ata atamı yapcam hiç halim yok sıcaktan ama mecbuurr:(
Allah kolaylik versin ne diyeyim. benim temizlik yok bugunde basbelasi utuler var. Belki gorunce yapasim gelir diye getirip gozumun onune koydum ama hala bir degisiklik yok bende   :-\ Acaba camasirlarin ustune Beni Utule yazsam faydasi olurmu ki  :k06: :k06: :k06:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

#tugba#

kızlar dün dk gittim bu zamana kadar hiç kilo almamıştım 1 ayın içinde 5 kilo almışım ya dk şaşırdı :crybaby2:
yemiyorumda okdar ya hareketsizlikten olur diyo her akşam 1 saat çıkıcam artık :crybaby2:
ama bebeğim iyiymiş :hieyt:
Yaklaşıyorum bebeğim yavaş yavaş sana.Hadi gel çok ihtiyacım var sana...

♥ღвüşяαღ♥

#tugba#

ya ma çokta dikkat ediyorum kızartma fln yemide anlamadım hareketsizlikte yapar dedi ama ona bağlıyorum  :icon_scratch:inş. daha aşırısız olmaz tempo yürüme :sad1:
Yaklaşıyorum bebeğim yavaş yavaş sana.Hadi gel çok ihtiyacım var sana...

♥ღвüşяαღ♥

ayy tek iştahla yiyebildiğim yemek kızartmaaa:)
birden davul olmayayım:)